Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: 2 spojena stana u Budvi 48+24m2 (može i posebno)  (Pročitano 1559 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

benson

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Poruke: 1331
2 spojena stana u Budvi 48+24m2 (može i posebno)
« poslato: 17-05-2016, 19:54:50 »

2 spojena stana u Budvi 48+24m2
-Stan od 44 m2 po papirima stvarna kvm je 48m2.
Stan ima kuhinju,hodnik, kupatilo,spavacu sobu sa izlazom na terasu,dnevni prostor (trpezarija-dnevna soba) sa izlazom na lodju.Ispod stana, prikazano na fotografiji, je box za parking.Uz sve to je i Ostava od 6m2 a sve zajedno po papirima na ugovor.
Na parking se ulazi preko rampe.Stan se nalazi na prvom spratu ima ktv klimatizovan,blind vrata i lodja je opremljena tendom.
Lokacija stana je Boreti iza auto kampa 600 m od mora
nema pogled na more.Ima dva prilazna puta do njega.
-Manji stan od 23m2 po papirima 23.8m2 stvarnih.
Mini kuhinja,kupatilo, dnevni prostor,lodja +parking prostor po ugovoru.Klimatizovan,ktv,lodja opremljena sa tendom,blind vrata.
Ja sam uknjizen kao vlasnik 1/1.
Zgrada ima opterecenje zbog neplacenih komunalija i to je u fazi resavanja a sve se moze provjeriti u katastru.
Unazad par godina stan je bio spojen,ali sam ih opet odvojio...Najvise bi mi odgovaralo da se proda kao cijelina, jer se na taj nacin dolazi do luksuznog dvosobnog stana od 70tak kvadrata sa pripadajucom ostavom +2 parking mjesta.
Cijena za obje stambene jedinice sa pripadajucom ostavom + 2 parking mjesta po ugovoru je 92000 eura. Pojedinacno po dogovoru.
+38269023216
boro.milosevic.lob@gmail.com

Alekse Šantića bb. Boreti Budva
85310














Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.134 sekundi sa 25 upita.