Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zatvoren centar  (Pročitano 4342 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Zatvoren centar
« poslato: 17-09-2007, 11:35:22 »

Jeste li zapazili da je centar i dalje zatvoren a da nema table za zabranjen prolaz kroz centar kada se ide od suda prema centru? Naime, ona tabla sto je do skoro stajala na sred ulice kada je zabranjen prolaz vise ne stoji tu, postavili su znak za zabranjen prolaz na semaforu oko 4 metara visoko, i to bez ikakvog vremenskog ogranicenja. Sto znaci (po pravilima saobracaja) da je prolaz kroz centar zabranjen 24h dnevno. Postoji i tabla kada se ide od bambina ka sudu ali tu ima tabla za zabranjeno skretanje prema centru i to u odredjenom vremenskom intervalu.
Ja mislim da su oni pomerili onu tablu sa ulice da bi samo od ljudi uzimali pare jer vidim da policajci onde pisu kazne pa rasturaju. Kao nije dozvoljen prolaz, ima tabla na semaforu, mada ne pise vremenski kada je zabranjen prolaz.
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Zatvoren centar
« Odgovor #1 poslato: 17-09-2007, 12:40:45 »

Dobro mislis Mac. Klopka da se ubiraju pare! To je ovdasnji sistem gde policajci MORAJU da napisu odredjeni broj kazni godisnje!

A to skretanje od suda levo... :aq15: ne razumem! Iz bezbednosnih razloga NIJE, mala raskrsnica...
iz suprotnog pravca moze da se skrene desno...koja je tu logika da moram pravo, pa negde da okrecem i vracam se na istu raskrsnicu?
Da nije veca potrosnja goriva? :aq15:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Zatvoren centar
« Odgovor #2 poslato: 17-09-2007, 13:23:05 »

Nemam pojma, ali znam da kada bi se neko setio da pogleda na tu tablu dok mu ovaj pise kaznu, ne bi smeo da mu napise kaznu zato sto nije po propisima.
Sačuvana
Dark Eagle

dobrivoje

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 11
Одг: Zatvoren centar
« Odgovor #3 poslato: 19-08-2008, 15:11:02 »

U pocetku mi se nije dopadalo zatvaranje glavne ulice, ali vremenom sam se navikao, mada, po meni, ne postoji potrebna frekvencija pesaka po ulici koja bi opravdala takvu odluku nadleznih! Jagodina ima skver koji je idealan ali se povremeno prepusta zubu vremena. Najveca glupost je sto ZABRANA SAOBRACAJA vazi i toku kisnih dana kada nije ''pesacko vece'' i onda kao poslednje budale zaobilazimo glavnu ulicu i idemo negde okolo-naokolo ne bi li ispostovali Palmin cef! A sto je najgore ako se opredelimo za kretanje ulicom Gine Pajevic i Knez Milete, mozemo komotno da pozovemo svog mehanicara da nam remontuje trapove itd. Hocu da kazem da Palma iako se trudi da sminka Jagodinu u zoni Pivare, postoje podjednaki prioriteti i u centru grada! Da bi glavna ulica bila zatvorena mora da postoje dobri razlozi a toga ovde nema!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Zatvoren centar
« Odgovor #4 poslato: 19-08-2008, 16:13:16 »

joj stalno zaboravljam za to,skoro sam jedva izbegla da platim kaznu....a povrh svega sam pitala zasto me uopste zaustavljaju...   :aq20:
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Zatvoren centar
« Odgovor #5 poslato: 19-08-2008, 20:15:52 »

Slazem se da se ulica zatvara petak i subota uvece.Ipak je to vkend,ljudima treba malo opustanja itd.Ali zatvaranje preko celog leta?!Cista glupost!!!Samo prave dodatne komplikacije,maltretiraju narod...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".
 

Stranica je napravljena za 0.191 sekundi sa 25 upita.