Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA  (Pročitano 37701 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

zaljubljena malena

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 726
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #20 poslato: 16-04-2012, 21:54:15 »

I ja sam zelela da saznam nesto vise o toj klinici ali nisam saznala nista vise od tebe. Nekako sam skepticna po pitanju te klinike, mozda gresim ali to malo sturih informacija sto su dali nista mi ne znaci. Ne kazem ni da su drzavne zdravstvene ustanove sjajne ali sigurno tu intervenciju ne bih radila na nekom neproverenom mestu ili jos gore u nekom salonu.
Pozdrav!  :aq28:
Sačuvana

Shell

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #21 poslato: 18-04-2012, 13:17:37 »

Pa da...cini mi se da cu i ja odustati od njih jer ipak se ne radi o frizerskom salonu :D nacicu vec nekog ko je proveren a nije preskup, kao sto si rekla previse je sve to sturo napisano, a to je sve sto smo o njima uspeli da nadjemo..bolje dati vise para kada se vec radi tako nesto, nego posto poto iskoristiti neki popust.
p.s. ne znam kako ovde da ubacim tog smajlija koji mase ali racunaj kao da je ubacen :)

Pozdrav!
Sačuvana

kleki

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #22 poslato: 10-07-2012, 09:38:43 »

Dobila sam uput od lekara opšte prakse da odem na pregled kako bi se usatnovilo da li ima potrebe ili ne da skidam maldež koji me u poslednjih sedam dana boli na dodir a onda prestaje ali neugodan osecaj se prennosi na okolini deo misica pri dodoru kože na istom delu. U pitanju je mladež na listu potkolenice.
Interesuje me da li se i koliko plaća pregled iaako imam uput od lekara opšte prekse i da li se i koliko plaća hirurško uklanjanje mladeža.
Imam overenu knjižicu kao zaposlene lice.
Unapred hvala na odgovorima :)
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #23 poslato: 10-07-2012, 10:48:54 »

Pa u bolnici neće da košta ništa...

kod privatnika hoće...

water lily

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #24 poslato: 05-10-2012, 15:40:01 »

POZDRAV SVIMA!JA USKORO TREBA DA IDEM NA HIRURSKO ODSTRANJIVANJE POPRILICNO VELIKOG MLADEZA..I...FRKA MI JE...MOLIM NEKOGA KO JE IMAO SLICNO ISKUSTVO DA MI GA OPISE.HVALA UNAPRED
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #25 poslato: 01-06-2013, 08:18:43 »

http://www.epilcentar.com/  -  Specijalistička dermatovenerološka ordinacija Epilcentar Kragujevac


nisi skupi a nije ni daleko... Prvo odete na pregled i doktorka Vam sve kaze, koje su Vam opcije...

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #26 poslato: 01-06-2013, 11:14:24 »

POZDRAV SVIMA!JA USKORO TREBA DA IDEM NA HIRURSKO ODSTRANJIVANJE POPRILICNO VELIKOG MLADEZA..I...FRKA MI JE...MOLIM NEKOGA KO JE IMAO SLICNO ISKUSTVO DA MI GA OPISE.HVALA UNAPRED



Uklanjanje mladeža se može vršiti iz estetskih ili medicinskih razloga. Oba povoda su opravdana i potpuno bezbedna ukoliko se pravilno izvede intervencija.

 U zavisnosti od kliničke i dermoskopske slike, moguće je uklanjanje mladeža radiotalasnom ili klasičnom hirurgijom, o čemu odluku donosi dermatolog. Svaki uklonjeni mladež obavezno se mora poslati na patohistološku analizu radi potvrde dijagnoze. Procedura uklanjanja mladeža laserom ne omogućava slanje promene na patohistološku analizu i ne preporučuje se. Na mestu gde je bio mladež, a uradjena intervencija uvek ostaje neka vrsta ožiljka. Kako će ožiljak izgledati zavisi od regije sa koje je mladež skinut i metode koja se koristi.

http://www.dermatim.net/rs/webpage/uklanjanje-mladeza
http://www.aacentar.com/uklanjanjemladeza.aspx
http://www.divaclinic.com/sr/plasticna-hirurgija/uklanjanje-promena-sa-koze/mladezi/
http://orshospital.rs/mladezi-najcesca-pitanja.asp
Sačuvana

anitaradjen

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 15
Odg: UKLANJANJE - SKIDANJE MLADEZA
« Odgovor #27 poslato: 03-07-2013, 09:38:46 »

ja radila drzavno jer sam povredila mladez. inace ne bih skidala da nisam morala
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 24 upita.