• Dobro došli na Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin.
 

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Glavni meni

SELO TOPOLA - JAGODINA

Započeo autentik, 22-08-2009, 16:36:32

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik


lazarevac

ja cu da se vrnem na dedovinu sigurno

pe-tar

                  Jel istina da to selo ima samo 13 kuća već vekovima?

autentik


Pop Milan

#4
U Topoli ima 7/sedam/kuca.

pe-tar

                      To je pravo mesto za mene (ako ima struju i telefone)!

Pop Milan

Ima i svako sa svakim razgovara niko sa nikim nije u svadji ko da nisu srbi. :aq01:

Ivanka

Pa dodaj još tri kuće i evo ih po sudovima!

Pop Milan

Nemoze ,prokleveni su da nemoze da ima vise od sedam kuca i zaista bude osam neko vreme i onda ili neka kuce izumre ili se odsele i opet bude sedam , prosto neverovatno ali istinito.

pe-tar

Citat: Pop Milan poslato 21-09-2009, 09:32:05
Ima i svako sa svakim razgovara niko sa nikim nije u svadji ko da nisu srbi. :aq01:
Ne mogu da verujem! Znači da sigurno nisu Srbi!

autentik

evo malo da vidite kako to sve izgleda







Više slika ovde --->>>   http://www.jagodina.autentik.net/selo/topola.php


lazarevac

vecina stanovnika je iz familije andrejic koja tu zivi preko 500 godina zato i nema svadja inace su skoro svi bliski rodjaci

ZORAN TOPOLAC

rocko nismo 500 god. u Topoli ne lazi

ZORAN TOPOLAC

SELO TOPOLA JE JEDNO VEOMA MALO SELO I NA VEOMA CUDNOJ LOKACIJI JEDINO SELO KOJE JE OKRUZENO SA OSAM SELA POSLEDNJE NA CRNOVRSKOM VENCU MNOGE PRICE SU ISPRICANE O LEGENDAMA OD KOJIH MNOGE NISU ISTINITE ODNOSNO NAKICENJE USUPSTINI IMA MNOGO ZAPISA KAO STO SU ZAPISI U TEMNICKOM ZBORNIKU I U PISIMA VUKA KARADZICA ZA TAKO MALO SELO MNOGO PISANJA KAO DETE KOJE JE ODRASLO U TOPOLI TVRDIM DA JE TO VEOMA CUDNO AKO NEKOG INTERESUJU POJEDINOSTI O SELU NEKA MI SE JAVI :aq02:

autentik

pa daj nam neku informaciju ovde na forumu

neki tekst... neku sliku

krimortus

cek bre...gde se ide za to selo...jel to Levački kraj?

autentik

Bresje - Glavinci - pa na kraj  Topola

:)

Da li znate gde se nalazi potez Rusalicka kosa? Trebalo bi da je u ataru sela Topola.

srki035

Citat: :) poslato 19-08-2010, 11:38:55
Da li znate gde se nalazi potez Rusalicka kosa? Trebalo bi da je u ataru sela Topola.
[/quote
Da nisu mozda tamo Turci zakopali blago.

autentik

Citat: :) poslato 19-08-2010, 11:38:55
Da li znate gde se nalazi potez Rusalicka kosa? Trebalo bi da je u ataru sela Topola.

ne znam.. ali znam da u to selo ne može da ima više od 20 domaćinstva.. valjda neka kletva bačena od strane Kneza Lazara ili tako nešto