Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje  (Pročitano 20626 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #40 poslato: 19-07-2007, 18:51:24 »

I u ostatku Srbije.

palma li je kriv i za ostatak srbije? iskreno, mozda ne znas, ali palmu nije izabrao narod opstine jagodina, on je dosao tu zbog odlicne politike beograda i drzavnog vrha, kao i pravih postupaka svih njegovih prethodnika
ma da," palmu nije izabrao narod opstine jagodina", dosli oni iz beograda pa glasali za njega. koja glupost :aq20:..... ajde oladi malo... :aq16:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #41 poslato: 19-07-2007, 18:54:03 »

I u ostatku Srbije.

palma li je kriv i za ostatak srbije? iskreno, mozda ne znas, ali palmu nije izabrao narod opstine jagodina, on je dosao tu zbog odlicne politike beograda i drzavnog vrha, kao i pravih postupaka svih njegovih prethodnika
ma da," palmu nije izabrao narod opstine jagodina", dosli oni iz beograda pa glasali za njega. koja glupost :aq20:..... ajde oladi malo... :aq16:

aha, jos jedan funkcionalni.
procitaj malo postove, videces o cemu se radi
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #42 poslato: 19-07-2007, 21:19:04 »

I u ostatku Srbije.

palma li je kriv i za ostatak srbije? iskreno, mozda ne znas, ali palmu nije izabrao narod opstine jagodina, on je dosao tu zbog odlicne politike beograda i drzavnog vrha, kao i pravih postupaka svih njegovih prethodnika
ma da," palmu nije izabrao narod opstine jagodina", dosli oni iz beograda pa glasali za njega. koja glupost :aq20:..... ajde oladi malo... :aq16:

aha, jos jedan funkcionalni.
procitaj malo postove, videces o cemu se radi
I u ostatku Srbije.

palma li je kriv i za ostatak srbije? iskreno, mozda ne znas, ali palmu nije izabrao narod opstine jagodina, on je dosao tu zbog odlicne politike beograda i drzavnog vrha, kao i pravih postupaka svih njegovih prethodnika
ma da," palmu nije izabrao narod opstine jagodina", dosli oni iz beograda pa glasali za njega. koja glupost :aq20:..... ajde oladi malo... :aq16:

aha, jos jedan funkcionalni.
procitaj malo postove, videces o cemu se radi
I u ostatku Srbije.

palma li je kriv i za ostatak srbije? iskreno, mozda ne znas, ali palmu nije izabrao narod opstine jagodina, on je dosao tu zbog odlicne politike beograda i drzavnog vrha, kao i pravih postupaka svih njegovih prethodnika
ma da," palmu nije izabrao narod opstine jagodina", dosli oni iz beograda pa glasali za njega. koja glupost :aq20:..... ajde oladi malo... :aq16:

aha, jos jedan funkcionalni.
procitaj malo postove, videces o cemu se radi
ma daj, ja neznam o cemu se radi?!  a ti procitaj samo ono sto ti pises, podseti se, stalno upadas sam sebi u usta. aj ne lupaj vise
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #43 poslato: 19-07-2007, 21:22:57 »

jagodinka kada kazem procitaj procitaj i ono sto drugi pisu i ono sto ja pisem. videces kako su drugi prokomentarisali moju izjavu da ga nisu izabrali jagodinci. mozda ce ti onda biti jasnije
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #44 poslato: 19-07-2007, 21:33:20 »

e stvarno mi ides na zivac. nisu ga izabrali jagodinci!!! rece li ti da ces da ga menjas na izborima, a gde glasas u beogradu. BIRALO GA 58 SELA U OPSTINI JAGODINA I VELIKI DEO JAGODINACA.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #45 poslato: 19-07-2007, 21:37:14 »

e stvarno mi ides na zivac. nisu ga izabrali jagodinci!!! rece li ti da ces da ga menjas na izborima, a gde glasas u beogradu. BIRALO GA 58 SELA U OPSTINI JAGODINA I VELIKI DEO JAGODINACA.

prvo ima 52 sela, drugo nisam rekao da cu bilo koga da menjam vec da svi oni kojima nesto ili neko ne odgovara mogu da iskazu svoj stav na izborima, a procitaj i komentare ostalih te ces videti da ga nisu izabrali jagodinci (bez obzira sto su zaokruzili njega)

za tvoju informaciju (a i ostalih ovde) po nekoliko analiza i izjavama ljudilk iz vise razlicitih parlamentarnih partija koje postoje u jagodini, dragan dobija i na sledecim lokalnim izborima. ok, promenice se nesto odnos snaga u opstini, ali dobija
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 21:39:46 od strane zs »
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #46 poslato: 19-07-2007, 21:51:59 »

koja agencija je radila anketu?
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #47 poslato: 19-07-2007, 22:13:29 »

Sva ta sela su sigurno njegova! A i masa jagodinaca glasace za njega.  :aq15: Ranije se kralo i trpalo u dzepove a nista se nije videlo gde pare idu. Toliko su napaceni da ih je Palma vec sa fontanom potpuno kupio. A gde je sve ostalo...sela su asfaltirana...osvetljena...ej on prima ljude jednom mesecno, i svaki problem se notira i mnogi se resavaju. Nije malo....tacno zna kako sa narodom, defitivno je masa uz njega. :aq15:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #48 poslato: 19-07-2007, 22:16:14 »

Pa to je već odavno ćinjenica

nego vratimo se temi

Ako zasadi mlada stabla biće OK  ali ako napravi još parking prostora

onda po meni ova seča nije bila u redu

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #49 poslato: 20-07-2007, 06:11:44 »

Pa to je već odavno ćinjenica

nego vratimo se temi

Ako zasadi mlada stabla biće OK  ali ako napravi još parking prostora

onda po meni ova seča nije bila u redu

opstina je donela odluku da se zasade nova stabla, a niko ne pominje parking prostor
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #50 poslato: 20-07-2007, 09:45:56 »

cinjenica na ovom forumu imas kolio hoces i mrzi me da ti sve ponavljam. evo da ti rezimiram / ljudi koji imaju suprotno misljenje nisu negativnci, oni imaju suprotno misljenje, ali ljudi koji pored cinjenica da nesto nije kao sto oni to mislie i dalje tvrde za bukvalno sve da ne valja, nije u redu, lose je - to su negativci. ti sada, obzirom da si dokona precsljaj ovaj forum i bice ti valjada jasno sta pricam
Najpre nisam rekla da ništa ne valja a ako si ti tako shvatio onda imaš veliki problem u komunikaciji sa ljudima. Samo sam rekla da je to u ovom trenutku suvišno i da ima mnogo ozbiljnijih problema koje treba rešiti pre ovako "velelepne" gradnje drage nam opštine Jagodine.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 24 upita.