Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ASTRO PALMA TV  (Pročitano 5436 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djordjije

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 42
ASTRO PALMA TV
« poslato: 23-06-2007, 11:54:52 »

Konačno je TV Palma plus dobila i regionalnu frekfenciju. Čestitam.
No, želeo bih da čujem ljude sa foruma, kako oni gledaju na emitovanje višečasovnih komercijalni astro-vidovnjačko-isceliteljskih razgovora? Da li je to u opisu pravila koja propisuje RRA koja dodeljuje u ime naroda i države frekfencije koje imaju tretman nacionalnog dobra?
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #1 poslato: 23-06-2007, 12:05:51 »

O zabavnoj strani ASTRO PALME pogledaj

   http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1358.0

Od kada Milana nema,ne gledam ovo.

Sto se tice "Da li je to u opisu pravila koja propisuje RRA koja dodeljuje u ime naroda i države frekfencije koje imaju tretman nacionalnog dobra?" ne znam sta da ti kazem....Ne znam da sta uzimaju u obzir kada dele nacionalnu i regionalnu frekvenciju.
« Poslednja izmena: 05-05-2008, 19:23:31 od strane autentik »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #2 poslato: 23-06-2007, 13:21:44 »

O zabavnoj strani ASTRO PALME pogledaj

   http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1358.0

Od kada Milana nema,ne gledam ovo.

Sto se tice "Da li je to u opisu pravila koja propisuje RRA koja dodeljuje u ime naroda i države frekfencije koje imaju tretman nacionalnog dobra?" ne znam sta da ti kazem....Ne znam da sta uzimaju u obzir kada dele nacionalnu i regionalnu frekvenciju.


uzimaju kao otezavajucu okolnost prikazivanje takvih emisija
« Poslednja izmena: 05-05-2008, 19:23:47 od strane autentik »
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #3 poslato: 23-06-2007, 14:22:34 »

uzimaju kao otezavajucu okolnost prikazivanje takvih emisija

Eto ti ga sad...toliko o objektivnosti RDA....uostalom,mozda PALMA + ima druge kvalitete koji neutralisu postojanje ovih emisija...ko ce ga znati...lud je ovo Svet...
Sačuvana

Djordjije

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 42
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #4 poslato: 23-06-2007, 14:40:54 »

Realno, pogledajte koliko zapravo oni imaju svoje produkcije. Najmanje 12 sati prođe u emitovanju astrofatasmogarije, oko jedan ZOO sat havlospeva, još jedan sat ostalih hvalospeva gospodina Markovića, oko dva sata vesti (uglavnom prepiska iz dnevne štampe). Koje su to emisije koje Palmu plus kvalifikuju kao ozbiljnu TV? Čak je i emisija Ni po babu ni po stričevima u velikoj meri izgubila na ekskluzivnosti. Steva Grkinić je odavno već počeo da otaljava posao. Koja je još emisija koja preporučuje ovu TV? Ruška Jakić? Smešno. Pitanja i odgovori? Pa Miletovićka vergla istu priču sa svojim čuvenim kosmičkim rečenicama od po pedeset pitanja u cugu. Politikon? Od kako Dule ne radi jednostavno ta emisija nema jasnu fizionomiju. A i onda je bilo od slučaja do slučaja i po potrebi. Da zaključim: Odluka RRA je tipičan dokaz da Cekić dogovara rešenja na nečijem kanabetu.
Ovo naravno pišem iz želje da ova TV unapredi svoj program a ne da ga svodi na puko ubiranje novca od siromašnih i unesrećenih građana koji bi spas ponekad potražili i u samom paklu. Samo što ovaj ulaz u program Palme još moraju i da plate.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #5 poslato: 23-06-2007, 14:51:07 »

Uh...evo jos jednog "malicioznog"....kako sad to?
Ja rek'o svi vole Palmu...
No "Djordjije"-va "malicioznost" se ogleda u tome sto zaista "zlonamerno" i "hipoteticki" prica o PALMI + iako nam je predsednik lepo OBJASNIO ovo:

   . Palma plus je najobjektivnija televizija u Srbiji. U našem "Dnevniku" možete videti sve političke partije, i poziciju i opoziciju. "Dnevnik" Palme plus ima više priloga od svake beogradske televizije.

Izvor: Kurir

No,no "Djordjije".... :aq12:....nije lepo to sto radis... :aq14:
« Poslednja izmena: 23-06-2007, 14:51:48 od strane groucho »
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #6 poslato: 23-06-2007, 15:03:27 »

Palma + je NEKAD imala pristojnu produkciju i kreativnu ekipu, onu prvu postavu sa starta. Otkad se ta ekipa rasturila (=bivala premlacena, samarana...) Palma+ je NISTA, prazno, duplo golo, nula. Uzgred, ja sam mislila da su vracare na TV-u u Srbiji zabranjene?
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #7 poslato: 23-06-2007, 15:15:10 »

Da zaključim: Odluka RRA je tipičan dokaz da Cekić dogovara rešenja na nečijem kanabetu.

Hmmm....pricahu da je rad RRA NEZAVISTAN tako da to nebi trebalo da ima veze sa koalicijom "VOJA-VELJA-PALMA"....sta li je onda u pitanju,pitam se...

Ovo naravno pišem iz želje da ova TV unapredi svoj program a ne da ga svodi na puko ubiranje novca od siromašnih i unesrećenih građana koji bi spas ponekad potražili i u samom paklu. Samo što ovaj ulaz u program Palme još moraju i da plate.

Ovo bi terbalo da nam je svima cilj.Ne samo sto se PALME + tice vec i celokupne opstine...

Uzgred, ja sam mislila da su vracare na TV-u u Srbiji zabranjene?

Sto se ovog tice,ne znam nista o tome."ZS" nesto napomenu oko toga.
Sačuvana

windsurfer

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 182
    • Brojanice Milojević
Одг: ASTRO PALMA TV
« Odgovor #8 poslato: 27-06-2007, 23:16:48 »

Gde si Milane kralju ?
Sačuvana
izrada brojanica od poludragog kamena i srebra 925 - Brojanice Milojević.
 

Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 24 upita.