Razne zanimljive teme > Hobi

Hobi?

<< < (3/5) > >>

saba:
Moj glavni hobi su kaktusi i sukulente, Imam oko 100-nak razlicitih vrsta, kaktusa i sukulenata, a od svake vrste po dve tri biljke, tako da mi kolekcija broji preko 200 primeraka. U toku godine proizvedem i nesto viskova biljaka, koje mi sluze ili kao pokloni, ili za trampu, ili za prodaju. Vrlo lep i zanimljiv hobi, pa ko voli neka pogleda miju kolekciju na:
KAKTUSI
SUSRET KAKTUSARA SRBIJE
Pored tog hobija se bavim i onim sakupljackim hobijima, tako da trenutno sakupljam: filateliju, numizmatiku, razglednice, stara dokumenta i fotografije, znacke, stare stvari i predmete..... Ono sto mi je interesantno cuvam, a ostalo menjam po principu SVE I SVASTA ZA SVE ISVASTA, pa ako nekoga nesto interesuje tu sam
Imam i jedan digi fotoaparat kojim volim da slikam moju Cupriju, i imam dosta fotografija Cuprije, i mojih i tudjih, a galeriju slika Cuprije mozete pogledati na: CUPRIJA
Pored svega toga se bavim pomalo i pcelarstvom. Med je pre svega hrana, pa i lek. Uporedo sa pcelarstvom ide i lekovito bilje. Bilje naravno NE SAKUPLJAM, ali imam puno recepata za pripremu lekovitih preparata na bazi meda, lekovitog bilja i raznih drugih dodataka. Sve recepte sam smestio u WORD datotekama, i cuvam ih u kompjuteru. Ponekad za prijatelje i poznanike napravim i poneki lekoviti preparat, a redovno proizvodim i lekovite PROPOLIS KAPI, to jest 15% rastvor propolisa u alkoholu.
To bi otprilike bilo to.......

zorsan:
nas hobi je pravljenje figura od gipsa;slike,magneti za frizider,svecnjaci....














































Ivanka:
    I ja imam oko 50 vrsta kaktusa i kakteja. Majviše volim božićni kaktus i sada sam dobila takvog sa žutim cvetovima.

LjYb@:
kompjuteri i fotografija
http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=3509.0

NameNo:
 Cvece, kaktusi najvise,imam oko 70-tak vrsta kaktusa.Obozavam ih.Plivam rado.Muzika.Knjige.
 
 Osim toga, rado pravim torte,slatkise...no to nije hobi...to mi je obaveza,moje dete obozava deserte svih vrsta,pa je
 nezamislivo da ih nema u kuci.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju