Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((  (Pročitano 24112 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

malimare

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 109
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #40 poslato: 07-09-2009, 08:14:46 »

u kojoj je diskoteci prvo izbila tuca?
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #41 poslato: 07-09-2009, 09:56:02 »

Malo vise prica se okrenulo na groblju...
Recicu samo da su bili i mladji i stariji Garep, a ko je izboo Marka... Kazu Boba, mladji Garep... Takodje se prica da je Marko sam naleteo na noz prvi put, a kasnije ga je Boba Garep (koji je u bekstvu) izboo jos tri puta...
Mi mozemo samo da pricamo, pravu istinu samo oni znaju... I ko je bio, i kako je pocelo i sve ostalo... Jako mi je zao Marka, bio je dobar decko...
Darko je poceo da se oporavlja odmah nakon operacije, uopste nije u kriticnom stanju. Juce je cak i setao!! ;-)
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #42 poslato: 07-09-2009, 19:05:25 »

Takodje se prica da je Marko sam naleteo na noz prvi put, a kasnije ga je Boba Garep (koji je u bekstvu) izboo jos tri puta...

Gospode Bože dragi! Kako se to naleće na nož? Mislim, znam da su to sad "čaršijske priče", ali ne mogu da razumem da su baš toliko van zdrave pameti. Svaki komentar je suvišan!
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #43 poslato: 07-09-2009, 21:37:20 »

Da, da, to je ona čuvena priča, naleteo na nož i to ne jednom nego više puta, nož se sve vreme sklanjao ali džabe.
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #44 poslato: 08-09-2009, 09:48:40 »

Ma ajde molim te, jos zamisli Cupricani brane njihove drugove. Kazu: " ONI SU NEVINI!!! "

Mene samo interesuje: " Zasto su bezali i zasto su neki od njih jos uvek u bekstvu, ako stvarno nisu krivi?! "

Postoje nadlezni organi, oni ce to resiti. Uopste nije bitno ko je koga i kako napao ili izmasakrirao... Naseg Marka vise nema!! :-(((
Uostalom, ma koji da je bio problem, razlog ili kako vec, niko ne zasluzuje na onakav nacin da umre!!! Taj Garep mu nije ni dao zivot da bi mu ga oduzeo... Svako od nas zasluzuje da zivi...
Sačuvana

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #45 poslato: 08-09-2009, 11:36:47 »

Nemojte biti pristrasni istraga ce  ispitati sta je bilo i kako, ako neko ima dosije u policiji nemora da znaci da je uvek i odmah  kriv.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #46 poslato: 08-09-2009, 11:43:09 »

Ma ajde molim te, jos zamisli Cupricani brane njihove drugove. Kazu: " ONI SU NEVINI!!! "

Mene samo interesuje: " Zasto su bezali i zasto su neki od njih jos uvek u bekstvu, ako stvarno nisu krivi?! "

Postoje nadlezni organi, oni ce to resiti. Uopste nije bitno ko je koga i kako napao ili izmasakrirao... Naseg Marka vise nema!! :-(((
Uostalom, ma koji da je bio problem, razlog ili kako vec, niko ne zasluzuje na onakav nacin da umre!!! Taj Garep mu nije ni dao zivot da bi mu ga oduzeo... Svako od nas zasluzuje da zivi...

Kad kažeš Ćupričani, verovatno misliš na drugove tog ološa Garepa?
Što se mene tiče, oni su napravili toliko sra*a, da mogu da ih u odsustvu osude na dvadeset godina.
Da se ja pitam, ne bi mi taj video belog dana...više! Đubre malecko! Ne bi smeo da pređe na crveno da mu je moj ćale otac  :xq008:
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #47 poslato: 08-09-2009, 12:41:27 »

Pa naravno da ne mora da znaci da je on kriv, ako je uvek on pravimo sra*nja... Ali, ovoga puta jeste on!!!
Slazem se sa Bobom!!! Sta je sve uradio, a nista nije platio... Svaka tuca, provokacija, napadi hladnim oruzijem, uvek on mora da ucestvuje!!!! Nadam se da ima Boga i da nece dobiti samo mesec dana pritvora, da nece biti osudjeni samo godinu dana kao ona zena koja je ubila novorodjence, da nece proci nekaznjeno kao onaj pedofil koji je silovao devojcicu... Nadam se da ce sud ovoga puta ispravno postupiti i kazniti ga za ovaj zlocin, kao i za sve prethodne za koje je prosao nekaznjeno, jer je tata povlacio svoje veze... Ne samo taj mali Boba Garep, nego i njegov brat Ranko i svi ostali koji su ucestvovali!!!!!!!

Nadam se da ce makar Markov ubica platiti, kada vec Danijelov nije!!!!!!!!
Sačuvana

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #48 poslato: 08-09-2009, 12:57:02 »

Pa naravno da ne mora da znaci da je on kriv, ako je uvek on pravimo sra*nja... Ali, ovoga puta jeste on!!!
Slazem se sa Bobom!!! Sta je sve uradio, a nista nije platio... Svaka tuca, provokacija, napadi hladnim oruzijem, uvek on mora da ucestvuje!!!! Nadam se da ima Boga i da nece dobiti samo mesec dana pritvora, da nece biti osudjeni samo godinu dana kao ona zena koja je ubila novorodjence, da nece proci nekaznjeno kao onaj pedofil koji je silovao devojcicu... Nadam se da ce sud ovoga puta ispravno postupiti i kazniti ga za ovaj zlocin, kao i za sve prethodne za koje je prosao nekaznjeno, jer je tata povlacio svoje veze... Ne samo taj mali Boba Garep, nego i njegov brat Ranko i svi ostali koji su ucestvovali!!!!!!!

Nadam se da ce makar Markov ubica platiti, kada vec Danijelov nije!!!!!!!!

  Ako se dokaze da je kriv neka ide u zatvor .To niko ne osporava .Ja sam ovo gore napisao ne bez razloga jer moj komsija je bio te noci cuvar u parku ,,potok'' i ispricao je nesto malo drugaciju pricu  nego sto se ovde prica ali mene zaista neinteresuje ima ko je nadlezan i placen pa neka utvrdi istinu.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #49 poslato: 08-09-2009, 13:02:54 »

Pa naravno da ne mora da znaci da je on kriv, ako je uvek on pravimo sra*nja... Ali, ovoga puta jeste on!!!
Slazem se sa Bobom!!! Sta je sve uradio, a nista nije platio... Svaka tuca, provokacija, napadi hladnim oruzijem, uvek on mora da ucestvuje!!!! Nadam se da ima Boga i da nece dobiti samo mesec dana pritvora, da nece biti osudjeni samo godinu dana kao ona zena koja je ubila novorodjence, da nece proci nekaznjeno kao onaj pedofil koji je silovao devojcicu... Nadam se da ce sud ovoga puta ispravno postupiti i kazniti ga za ovaj zlocin, kao i za sve prethodne za koje je prosao nekaznjeno, jer je tata povlacio svoje veze... Ne samo taj mali Boba Garep, nego i njegov brat Ranko i svi ostali koji su ucestvovali!!!!!!!

Nadam se da ce makar Markov ubica platiti, kada vec Danijelov nije!!!!!!!!

Žao mi je jer te ova situacija, koliko vidim lično pogodila, ali nemoj mnogo da se nadaš u pravdu. Na žalost, pravda ne stanuje ovde. Što naravno ne znači da skot ne zaslužuje kaznu niti da ga ona neće stići.
Sačuvana

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #50 poslato: 08-09-2009, 13:46:36 »

A cuce se mali je ovo grad...
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #51 poslato: 08-09-2009, 14:00:37 »

Pravda je sad drugachija nego shto je pre bila ...
Pre si mogao samo da cutish i kukash na nepravdu ... Sada je tu kompjuter, najmocnije sredstvo protiv nepravde. Internet zamenjuje bilo koje sredstvo informisanja.
I budite ubedjeni da u bilo kojem smislu nepravde Jagodina nece stati. Da je ubijen neli zadnji olosh Jagodine pa da bar neko kaze ako, ali ovo je dobar dechko koji se uvek drzao po strani.

Mozda ti pope imash komshu za strazara, ali ja sam lichno video njihovo ponashanje unutar Potok kafane. I nekoliko puta lichno sam video njihova ponashanja u gradu ... Vuk ostaje vuk do kraja zivota, ne pretvara se u machku tako lako ...
Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #52 poslato: 08-09-2009, 15:08:27 »

Ja sam rekao da ce istraga pokazati istinu nemojmo osudjivati nekog unapred bez obzira ko je on i sta je.Mora da ima nepristrasno i fer sudjenje i ako je kriv neka ide u zatvor.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #53 poslato: 10-09-2009, 13:01:20 »

O, presvetla mudrosti  :xq044: Prezumpcija nevinosti u raljama srpskog pravosuđa! Aleluja!
« Poslednja izmena: 10-09-2009, 15:10:45 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #54 poslato: 12-09-2009, 06:18:52 »

Trojica napadača i dalje u bekstvu
Autor: A. Đukić | 12.09.2009. - 05:00

Jagodina - Policija je uhapsila Aleksandra V. (25) iz Ćuprije, petog učesnika tuče u Jagodini prošlog petka, kada je smrtno stradao Marko Đurđević (24).

U masovnoj tuči su povređeni još petorica mladića. Njemu je određen pritvor do 30 dana, kao i M. D. (26), M. B (20), P. N. (20) i S. N (19), a za još trojicom Ćupričana M. R., J. M. i Ž. M. policija intenzivno traga. Oni su osumnjičeni da su počinili ubistvo i pokušaj ubistva. Kako saznajemo iz izvora bliskih istrazi, u policiji je saslušan i taksista iz Jagodine, čije se ime još nije saopšteno, za koga se sumnja da smrtno povređenog Marka Đurđevića nije hteo da primi u vozilo i odveze ga do bolnice. Njegovo vozilo je oduzeto i policija trenutno veštači tragove krvi.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #55 poslato: 12-09-2009, 11:38:54 »

taksista nije hteo da vozi povredjenog :xq003:
sto,da mu ne isprlja auto? :xq003:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #56 poslato: 12-09-2009, 12:26:13 »

taksista nije hteo da vozi povredjenog :xq003:
sto,da mu ne isprlja auto? :xq003:

Baš zato  :aq16: :xq010:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #57 poslato: 12-09-2009, 14:25:41 »

auuuu,  :xq003: toliko o nasoj humanosti!
a ovamo se zgrazavamo kad ....ma bolje da ne teram dalje!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #58 poslato: 13-09-2009, 11:45:39 »

Ma ne, mi smo jedan divan i do sada ne viđeno...šta sve ne...narod.
Aha, važi!  :aq16:  :xq010:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Jos jedan mladi zivot je otisao sa ovog sveta... :-(((
« Odgovor #59 poslato: 16-09-2009, 01:35:06 »

SunđerBoba, ovaj put ti generalizuješ. Ima gi razni'.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 25 upita.