Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ** Šinteri gde ste? **  (Pročitano 114780 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #60 poslato: 28-10-2007, 09:25:17 »

Njima je blizi Mexico  :aq21:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #61 poslato: 28-10-2007, 10:13:37 »

Za njih Meksiko nije više egzotičan! Jagodina, bre, Jagodina.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #62 poslato: 28-10-2007, 11:46:45 »

Pas na slici ima ogrlicu! Nije lutalica!
Sačuvana

Iceman_79

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 7
  • Show must go on...
    • Zapazanja
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #63 poslato: 28-10-2007, 20:09:42 »

www.cdi.autentik.net procitajte malo o kerama koje uzurpiraju nas gradic  :aq09:
Sačuvana
CDI Jagodina - Urban Guerila Team!!!

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #64 poslato: 29-10-2007, 12:04:24 »

www.cdi.autentik.net procitajte malo o kerama koje uzurpiraju nas gradic  :aq09:
Nista novo! Bilo je toga i ranije.

A zasto CDI ne pokrene inicijativu da se taj problem resi? Pismo opstini ocigledno nije dovoljno!

Pokrenite akciju, jurite donacije, pokrovitelje, volontere, saradjujte sa veterinarskom stanicom, Argosom...

Udruzite se i resite sami taj problem. Najmanje su krive te jadne, gladne, promrzle i konstantno maltretirane zivotinje.
U jednom selu je zena sama otvorila azil za macke!! Masa ljudi koji bi rado ustupili i zemlju, pa finansije,
potreban materijal, opremu, znanje, vreme... :aq29:


 

 
Sačuvana

Iceman_79

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 7
  • Show must go on...
    • Zapazanja
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #65 poslato: 01-11-2007, 08:44:04 »

CDI je tu da identifikuje problem a na nadležnima je da ga rešavaju. Time bi trebalo da se bave društva za zaštitu životinja i pre svih OPŠTINSKA VLAST! Kada mi budemo bili vlast - radićemo na tome. :aq18:
Sačuvana
CDI Jagodina - Urban Guerila Team!!!

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #66 poslato: 01-11-2007, 09:48:49 »

CDI je tu da identifikuje problem a na nadležnima je da ga rešavaju. Time bi trebalo da se bave društva za zaštitu životinja i pre svih OPŠTINSKA VLAST! Kada mi budemo bili vlast - radićemo na tome. :aq18:

Da, da... :D Eh, koliko li puta cuh ovo "Kada mi budemo bili na vlasti..." :D :D a kad dodju na vlast svi samo gledaju da se stambeno obezbede onda  da nabace besan auto pa da nabiju kao Itla jedno 120 kila, pootvaraju biznise na zenu, pasenoga, surnjaju...uglave se u minimum 50 upravnih odbora...useme se sa lokalnim narko-dilerima pa zejedno peru pare kroz nekretnine i dilove "dodjem ti-dodjes mi"... A kucici? A gradski problemi? Koga briga!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #67 poslato: 01-11-2007, 10:00:15 »

CDI je tu da identifikuje problem a na nadležnima je da ga rešavaju. Time bi trebalo da se bave društva za zaštitu životinja i pre svih OPŠTINSKA VLAST! Kada mi budemo bili vlast - radićemo na tome. :aq18:

Da, da... :D Eh, koliko li puta cuh ovo "Kada mi budemo bili na vlasti..." :D :D a kad dodju na vlast svi samo gledaju da se stambeno obezbede onda  da nabace besan auto pa da nabiju kao Itla jedno 120 kila, pootvaraju biznise na zenu, pasenoga, surnjaju...uglave se u minimum 50 upravnih odbora...useme se sa lokalnim narko-dilerima pa zejedno peru pare kroz nekretnine i dilove "dodjem ti-dodjes mi"... A kucici? A gradski problemi? Koga briga!

ako si mu ga rekla. koliko mi se cini svi su se izmenjali na vlasti i niko jos nije ni jedan jedini problem resio, ali u predizbornim kampanjama zdusno obecavaju da ce svasta nesto resiti
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #68 poslato: 01-11-2007, 10:02:55 »

Vala bas!
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #69 poslato: 01-11-2007, 11:32:21 »

CDI je tu da identifikuje problem a na nadležnima je da ga rešavaju. Time bi trebalo da se bave društva za zaštitu životinja i pre svih OPŠTINSKA VLAST! Kada mi budemo bili vlast - radićemo na tome. :aq18:
Pretresla sam vas sajt i jasno mi je cime se bavite. Dosta mladih ljudi, vrlo ste kriticni, buntovni, imate jasan stav,duhoviti ste (dan rodjena Betovena-crveno slovo u kalendaru JA praznika :aq24:). Pozdravljam! :aq07: Mozda glasam za vas...(imam pravo)

Medjutim...tvoj odgovor na moj post mi govori da i niste ZA resavanje problema! Navodis da to nije vas posao vec....ne kazes da vam nije izvodljivo ili sta vec. Jasno je da sadasnja vlast ne radi po prioritetima ali koristiti problem koji je od ranije, protiv njih, nije korektno. A pritom se ogradjivati od resavanja istog.

A pazi...to je problem KOJI RASTE!!! Problem sa kojim se susrecete svakodnevno. Cekati nesto sto mozda nece ni da dodje (vlast) je mislim nerazumno.

Pak, sa druge strane, to moze da vam posluzi u kampanji i dobijanju glasova.
Moze tu da se izvuce i licni interes!!

Mozda udjete u opoziciju, sto je daleko bolje. Vise manevarskog prostora a niko ne uperuje prstom u vas.
Za razliku od pozicionih, koji su uvek na meti.  :aq28:

Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #70 poslato: 01-11-2007, 11:36:44 »

Akcije pre izbora daju rezultate. Samo pisanje i upozoravanje na greške vladajuće stranke može da se vrati ko bumerang!!!!!!!!!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #71 poslato: 01-11-2007, 12:06:13 »

ma izgleda da su to opet samo price. i kada se prica sa njima, svi pronalaze raznorazna opravdanja zasto nesto ne preduzimaju, ali se zato nikada kod njih nece cuti da nesto planiraju da urade i da to urade.

to je po meni kao i u poslu. cim radnik pocne da nalazi opravdanja zasto nesto ne moze, zameni ga onim koji iznalazi resenja kako nesto moze da se uradi, jer mu je u kranjem slucaju to i posao
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #72 poslato: 01-11-2007, 13:31:24 »

Zasto se uopstava? Ja spajam CDI sa temom! Vi idete u off topic!!

A sto ti ZS ne pokrenes nesto za resavanje tog problema? Ili bilo ko od vas koji zivite dole? :aq15:



Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #73 poslato: 01-11-2007, 14:03:59 »

Ko sta da pokrene? Ko da pokrene sintere da rade svoj posao? A te pojedine lutalice sto imaju "nesto obmotano" oko vrata, nikako nije ogrlica, jer pojedini klinci se tako iz tinejdz - ludovanja - faze, zezaju, pa na taj nacin "obelezavaju" svoju zivotinju, do te mere ofucanu, gladnu i besnu koju ni u snu ne bi poveli svojoj kuci.
Ovde je definitivno u bilo kom delu grada copor pasa lutalica uzeo maha, da je stanje stvarno alarmantno, e sad, u koju kafileriju otici?
A zastititi te bolesne i jezivo odvratne (zao mi je, tako je)...nema ko i nema gde. Ne znam kako taj Argos funkcionise, ali i to je sigurno nesto neozbiljno(bacis kilo leba na 10 besnih zveri).
Jednostavno, molis boga da te nesto od toga ne rastrgne.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #74 poslato: 01-11-2007, 14:28:31 »

Zasto se uopstava? Ja spajam CDI sa temom! Vi idete u off topic!!

A sto ti ZS ne pokrenes nesto za resavanje tog problema? Ili bilo ko od vas koji zivite dole? :aq15:





meni ne smetaju te zivotinje. znam dosta o zivotinjama i tome sam naucio dete, te nemamo problema sa lutalicama
Sačuvana

Iceman_79

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 7
  • Show must go on...
    • Zapazanja
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #75 poslato: 02-11-2007, 08:15:04 »

Prvo - da vam se zahvalim na vremenu koju ste posvetili iščitavanju sajta CDI. Vidim da su neki neinformisani cime se CDI bavi. Ali polako - skapiraće. Mi nismo u stanju da radimo bilo sta na lokalnom nivou jer nemamo podršku lokalne samouprave - a fonderi traže da deo troškova projekta snosi lokalna samouprava. I opet da ponovim - mi smo tu da IDENTIFIKUJEMO problem i da ga u skladu sa svojim mogućnostima saniramo ili u najboljem slučaju neutrališemo. Naravno - još uvek je mnoooooooooogo Pink mozgova koji gutaju svakodnevicu koju im servira lokalna Palma +, pa izgledamo kao Miami. Ljudi pogledajte oko sebe - kerovi nas grizu a opština ne reaguje.
Možda čekaju da pobesnimo?!? Ko zna...  :aq19:
Sačuvana
CDI Jagodina - Urban Guerila Team!!!

zs

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #76 poslato: 02-11-2007, 13:29:12 »

Prvo - da vam se zahvalim na vremenu koju ste posvetili iščitavanju sajta CDI. Vidim da su neki neinformisani cime se CDI bavi. Ali polako - skapiraće. Mi nismo u stanju da radimo bilo sta na lokalnom nivou jer nemamo podršku lokalne samouprave - a fonderi traže da deo troškova projekta snosi lokalna samouprava. I opet da ponovim - mi smo tu da IDENTIFIKUJEMO problem i da ga u skladu sa svojim mogućnostima saniramo ili u najboljem slučaju neutrališemo. Naravno - još uvek je mnoooooooooogo Pink mozgova koji gutaju svakodnevicu koju im servira lokalna Palma +, pa izgledamo kao Miami. Ljudi pogledajte oko sebe - kerovi nas grizu a opština ne reaguje.
Možda čekaju da pobesnimo?!? Ko zna...  :aq19:

opet samo izgovori, zasto nesto ne moze da se uradi. kada cemo cuti neko resenje kako moze da se nesto uradi u sitauciji u kojoj vec jesmo? zato sto je takva situacija ne trebamo nista raditi, do da kukamo i cekamo nesto?

zivot je jedan, nemamo vremena za gubljenje
« Poslednja izmena: 02-11-2007, 13:30:32 od strane zs »
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #77 poslato: 02-11-2007, 15:48:49 »

Nije dobro sto ljudi pocinju sami da truju po ulicama. Ne jedite sa trotoara, samo u krajnjoj nuzdi. Nuzda menja politiku (TRENUTNU VLAST).
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #78 poslato: 02-11-2007, 21:16:51 »

Prvo - da vam se zahvalim na vremenu koju ste posvetili iščitavanju sajta CDI. Vidim da su neki neinformisani cime se CDI bavi. Ali polako - skapiraće. Mi nismo u stanju da radimo bilo sta na lokalnom nivou jer nemamo podršku lokalne samouprave - a fonderi traže da deo troškova projekta snosi lokalna samouprava. I opet da ponovim - mi smo tu da IDENTIFIKUJEMO problem i da ga u skladu sa svojim mogućnostima saniramo ili u najboljem slučaju neutrališemo. Naravno - još uvek je mnoooooooooogo Pink mozgova koji gutaju svakodnevicu koju im servira lokalna Palma +, pa izgledamo kao Miami. Ljudi pogledajte oko sebe - kerovi nas grizu a opština ne reaguje.
Možda čekaju da pobesnimo?!? Ko zna...  :aq19:

opet samo izgovori, zasto nesto ne moze da se uradi. kada cemo cuti neko resenje kako moze da se nesto uradi u sitauciji u kojoj vec jesmo? zato sto je takva situacija ne trebamo nista raditi, do da kukamo i cekamo nesto?

zivot je jedan, nemamo vremena za gubljenje
Ma kakvi izgovori...pa CDI nema nikakvu OBAVEZU!! Jasno je ko je tu odgovoran!

Moja logika u gornjem postu je, da su oni organizovani i udruzeno sa Argosom i veterinarskom, mislim da tu moze nesto da se uradi!

Sto ne znaci i da moze!! Ocigledno da je dole sve mnogo komplikovano!  :aq25:



 
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #79 poslato: 02-11-2007, 22:36:04 »

Prvo - da vam se zahvalim na vremenu koju ste posvetili iščitavanju sajta CDI. Vidim da su neki neinformisani cime se CDI bavi. Ali polako - skapiraće. Mi nismo u stanju da radimo bilo sta na lokalnom nivou jer nemamo podršku lokalne samouprave - a fonderi traže da deo troškova projekta snosi lokalna samouprava. I opet da ponovim - mi smo tu da IDENTIFIKUJEMO problem i da ga u skladu sa svojim mogućnostima saniramo ili u najboljem slučaju neutrališemo. Naravno - još uvek je mnoooooooooogo Pink mozgova koji gutaju svakodnevicu koju im servira lokalna Palma +, pa izgledamo kao Miami. Ljudi pogledajte oko sebe - kerovi nas grizu a opština ne reaguje.
Možda čekaju da pobesnimo?!? Ko zna...  :aq19:

opet samo izgovori, zasto nesto ne moze da se uradi. kada cemo cuti neko resenje kako moze da se nesto uradi u sitauciji u kojoj vec jesmo? zato sto je takva situacija ne trebamo nista raditi, do da kukamo i cekamo nesto?

zivot je jedan, nemamo vremena za gubljenje
Ma kakvi izgovori...pa CDI nema nikakvu OBAVEZU!! Jasno je ko je tu odgovoran!

Moja logika u gornjem postu je, da su oni organizovani i udruzeno sa Argosom i veterinarskom, mislim da tu moze nesto da se uradi!

Sto ne znaci i da moze!! Ocigledno da je dole sve mnogo komplikovano!  :aq25:



 

jesu izgovori jer uvek nesto smeta, nedostaje, i nista se ne radi. ne kazem da oni trebaju da resavaju taj problem, ali trebaju da ponude ljudima RESENJA, ne da samo IDENTIFIKUJU probleme. SVi mi odlicno identifikujemo probleme, ali nismo kao oni UDRUZENI da bi smo mogli da delujemo, prema tome, obzirom da samo rade na identifikaciji onoga sto je ocigledno, a ne nude resenje, mogu smatrati da se radi samo o izgovorima
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 21 upita.