Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: AKCIJA "OBUCI DRUGA"  (Pročitano 21249 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #20 poslato: 01-12-2009, 17:44:38 »

Ovo je jedna divna akcija,i zadovoljna sam da mogu da procitam o nekom plemenitom gestu kod nas.
Bilo bi lepo da se odrzi par puta godisnje.
CESTITKE organizatorima i ucesnicima akcije!!! :xq011:
Puno uspeha i dalje.

Jedno pitanje amo: jeste li prikupljene stvari odneli direktno tamo gde su namenjene ili ide preko neke organizacije (Crveni krst)?
Kod ptikupljene robe smo imali negativna iskustva jer je vcise puta deo robe odnete Crvenom krstu u mnogim opstinama Srbije najpre "probran" od radnika ,jedan deo prodavan...a najmanji deo stigao tamo gde treba.
« Poslednja izmena: 01-12-2009, 17:50:47 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #21 poslato: 01-12-2009, 18:15:47 »


 Ne "Luna"...Akcija nema nikakve veze sa Crvenim Krstom.U razgovoru koji smo ilmali sa njima pre par meseci,nisu pokazali nikakvo interesovanje za ovu akciju,tako da smo je radili sami u saradnj sa svim O.S Opstine Jagodina.Tako ce biti i u buduce,sve akcije cemo raditi sami.U pripremi je akcija "PAKETIC ZA DRUGA",koja ce se odrzati u zadnjoj nedelji meseca decembra,gde ce paketici koje prikupimo ici takodje za decu koja to sebi nemaju mogucnosti da priuste.Toga dana ce se odrzati i javno prikazivanje koncerta grupe Pink Floyd "PULS" na velikom video bimu u centru Jagodine kod Gradske Fontane,gde ce se prolaznicima sluziti kafa i caj.


                                                                                    www.decijagitarijada.com
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #22 poslato: 01-12-2009, 19:21:02 »

Jos bolje da sa Crvenim krstom nema veze. Zaista me je ovo dirnulo.
Zelim da istrajete.

Miu skoli upravo prikupljamo paketice za siromasnu decu i pravimo pakete za odrasle beskuccnike,urucice se 15.12-og.
« Poslednja izmena: 01-12-2009, 19:21:57 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #23 poslato: 01-12-2009, 19:33:39 »

Da li neko moze da napise nesto vise o tom Svratistu za decu u Jagodini koje se pominje, ja stvarno nisam cula nista o njemu osim da postoji?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #24 poslato: 01-12-2009, 19:40:43 »

Nedavno smo pisali o Domu za decu u Cupriji o kome vecina nije znala,sada je isti slucaj i sa Jagodinom!
Postoji li mozda nsto tog tipa i u Paracinu,a da se nezna?
Zasto ljudi nisu obavesteni o tim institucijama? :xq010:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #25 poslato: 01-12-2009, 20:48:20 »

Stvarno bi trebalo nesto vise da se napise.Ja znam samo za Svratiste u Beogradu zato sto je bilo na tv-u kad su im ukinuli sredstva i kad su morali da se isele zato sto stanari te zgrade nisu zeleli da deca ulice dolaze u njihov kraj.O Svratistu u Jagodini stvarno ne znam nista,a tek nedavno sam cula da postoji.
Sačuvana

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #26 poslato: 02-12-2009, 15:19:18 »

Svratiste u Jagodini se nalazi u Jagodini u ulici Ruzice Milanovic iza Centra za Socijalni rad.Zgrada je zelene boje pored Belice i vidi se sa mosta na Levcu.Radovi oko njegove izgradnje se privode kraju.Nadamo se da smo bar malo uspeli da pojasnimo ljudima gde se ono nalazi...


                                                                                    www.decijagitarijada.com
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #27 poslato: 02-12-2009, 16:10:53 »

Hvala Luna na podrsci koju nam dajes...
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #28 poslato: 02-12-2009, 17:45:21 »

Molim,nema na cemu!  :aq28:
Zao mi je da nisam blizu da se prikjucim.
Verujem ida ce vam sledece akcije biti sa jos vecim odzivom,ako je ovo prva,mnogo ljudi mozda nije ni znalo.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #29 poslato: 03-12-2009, 14:09:39 »

Ne,nije prva bilo je jos akcija,imas sve o tome na nasem sajtu www.decijagitarijada.com :aq28:
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #30 poslato: 05-12-2009, 10:40:40 »


 


                                                                                 
                                                                                    www.decijagitarijada.com
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #31 poslato: 05-12-2009, 14:47:57 »


 

 
  Vecernje Novosti 30.novembar 2009.godine



                                                                                       www.decijagitarijada.com
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #32 poslato: 21-12-2009, 23:30:54 »



   U okviru akcije „Obuci druga“, Dečija Gitarijada će u petak, 25. decembra 2009. godine, odneti deo prikupljenih sredstava Centru za socijalni rad u Zaječaru. Ovom akcijom Udruženje proširuje svoje aktivnosti izvan Pomoravlja i potvrđuje svoju osnovnu delatnost koja se zove humanost i briga za decu.
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #33 poslato: 22-12-2009, 11:00:47 »

Drago  mi je da  mogu da  procitam   ovakvu jednu vest,rado bih se  pridruzila  akciji ,ali  posto  zivim u inostranstvu ..  mogla bi' da vam pomognem   novcanom donacijom ,paa me interesuje da li imate  neki ziro racun za  uplate  iz  inostranstva,
drugo  moje  ptanje  je zasto   odma  pomoc  drugim  opstinama ....zar nema  u ovom  momentu dosta  posla u pomoravskom okrugu.pogledajte   staracke  domove,obdanista,domove za decu
takodje  trenutno  ide  akcija   preko  FB i   preko   ovog  foruma  pomoc  Sasi  Ilicu ....
pozdrav
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #34 poslato: 22-12-2009, 13:46:51 »

Sonja, u okviru ove akcije prikupljeno je dosta odeće i obuće za Dečje svratište u Jagodini, tako da je Gitarijada donela odluku da preostale humanitarne pakete prenese na druge opštine kojima je ovakva pomoć potrebna. U ovom trenutku javio se Zaječar i njihov Centar za socijalni rad.

Naše akcije stalno traju i imali bismo ih i mnogo više no, nailazimo na problem koji se zove NOVČANA SREDSTVA. Zato, u ime Gitarijade ti se zahvaljujem na ponudi i svaka je pomoć dobrodošla.
Sačuvana

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #35 poslato: 22-12-2009, 15:54:48 »

Drago  mi je da  mogu da  procitam   ovakvu jednu vest,rado bih se  pridruzila  akciji ,ali  posto  zivim u inostranstvu ..  mogla bi' da vam pomognem   novcanom donacijom ,paa me interesuje da li imate  neki ziro racun za  uplate  iz  inostranstva,
drugo  moje  ptanje  je zasto   odma  pomoc  drugim  opstinama ....zar nema  u ovom  momentu dosta  posla u pomoravskom okrugu.pogledajte   staracke  domove,obdanista,domove za decu
takodje  trenutno  ide  akcija   preko  FB i   preko   ovog  foruma  pomoc  Sasi  Ilicu ....
pozdrav

Eto Sonja,dobila si odgovor od Fante...
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #36 poslato: 22-12-2009, 16:14:29 »

Hvala vama na brzom  odgovoru ....Sada jos  samo devizni ziro racun sa swift codom,pa da  pocnemo i nesto konkretno da radimo (drugi  ljudi  dobre volje ,ja..)
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #37 poslato: 22-12-2009, 16:19:00 »

Naravno Sonja. Veoma smo zahvalni na ukazanoj podršci i pomoći koju želiš da nam ukažeš.

Sve informacije oko žiro računa (deviznog) dobićeš sutra u toku pre podneva.


Pozz i hvala!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #38 poslato: 22-12-2009, 18:01:34 »

Sonjino pitanje,na koje je stigao i odgovor je sasvim u redu:-Zasto u startu drugi regioni?
Koliko znam ,dom za nezbrinutu decu u Cupriji nije na zavidnom polozaju,a ima jos toliko onih kojima je potrebna pomoc u odeci u obuci i po selima,pa bilo lepo da se nekako uspostavi kontakt i sa mesnim zajednicama,jer ja licno u Crveni krst,bar kod mene nemam neko poverenje.
A nisu svi ni imformisani o vasoj divnoj akciji,da bi vam se obratili,jer je relativno nova.
Izvinite,da se mesam,ovo su samo moja razmisljanja.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: AKCIJA "OBUCI DRUGA"
« Odgovor #39 poslato: 22-12-2009, 19:01:06 »

Ne Luna, tvoje razmišljanje ima rezona.

Ali, pouzdano znam da su Sonja i Loremo letos imale akciju za Dom za nezbrinutu decu u Ćupriji tako da smo vođeni idejom da vidimo gde još "gori". Sada nam se javio Centar za socijalni rad u Zaječaru i mi smo sa njima uspostavili saradnju na obostrano zadovoljstvo. No, prihod od ulaznica sa koncerta Leb i sol otišo je za kupovinu računara i opremu informatičnog centra za osnovnu školu u Glogovcu. Dakle, naše akcije su stalne, traju u kontinuitetu. Naš veliki problem je taj što svaka akcija i košta a mi nemamo finansijsku potporu.


Biće još akcija, biće još aktivnosti.

Nama su sve ideje i svakakav prilog dobrodošli.

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 24 upita.