Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Kupovina iz amerike  (Pročitano 6917 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mira121

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Kupovina iz amerike
« poslato: 17-08-2010, 19:53:35 »

Jeste li nekad kupovali iz US? Ako ste imali problema Imam par informacija o ovome.

http://www.viaddress.com  je sajt koji se bavi posredstvom u kupovini iz US. Registracija je besplatna,a uz nju dobijes virtualnu adresu u USA koju koristis za kupovinu, kad obavljas kupovinu koristis tu adresu, paket stize viaddressu i oni prosledjuju tebi. Takodje ako imas problem sa karticom tj ako ne prihvataju tvoju karticu viaddress ce obaviti kupovinu umesto tebe bez provizije.
Sačuvana

Cakana12

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: Kupovina iz amerike
« Odgovor #1 poslato: 02-12-2011, 17:26:51 »

www.viaddress.com je odlican, omogucava kupovinu sa amazon.com ili Ebay-a, i stvarno kupuje umesto Vas ako ne primaju karticu u prodavnici gde ste izabrali da nesto kupite. Probala sam i sve su odradili totalno profesionalno, svima preporucujem.
Sačuvana

markoms

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Odg: Kupovina iz amerike
« Odgovor #2 poslato: 02-12-2011, 20:24:27 »

Evo sad videh taj kalkulator http://www.viaddress.com/cost-calculator.php I meni se cini da su cene povoljnije nego preko drugih, a dobro je i sto moze da se plati preko Pay Pal naloga
Sačuvana

korona

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: Kupovina iz amerike
« Odgovor #3 poslato: 03-12-2011, 00:28:06 »

Čula sam i ja za taj sajt, svi ga hvale. Neke moje drugarice su kupovale preko www.viaddress.com i prezadovoljne su, roba je stizala na vreme i troškovi slanja su bili manji nego preko drugih. Moraću i ja da probam.
Sačuvana

Komicar

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: Kupovina iz amerike
« Odgovor #4 poslato: 03-12-2011, 11:54:06 »

Ja sam za http://www.viaddress.com saznao od prijatelja, iako sam se zlopatio sa nekim slicnim servisima i placao skupe isporuke od njih se neodvajam.
Jeftiniji su od konkurencije kako je neko vec rekao, salju preko USPS-a sto je meni jako bitno i najbitnije nemaju skrivene troskove poput raznih taksica i slicnih stvari.
Preporucujem ih svima, recite mi vasa iskustva.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Kupovina iz amerike
« Odgovor #5 poslato: 03-12-2011, 14:59:30 »

Sine , koja reklama.....posle ovolike hvale, nikada ne bih koristio ovaj način kupovine , svi po 1 post , a hvala do neba...smrdi , brate ovo smrdi do neba...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
 

Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 25 upita.