• Dobro došli na Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin.
 

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Glavni meni

Komunalna policija za Jagodinu

Započeo Mac, 18-01-2010, 23:10:05

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mac

KOMUNALNA policija Jagodini nije potrebna. Jagodinci su kulturan narod, ništa ne lome i ne uništavaju, i ta služba kod nas ne bi imala šta da radi - tvrdi Dragan Marković, prvi čovek ovog grada. - Naš grad bi morao da ima 30 policajaca, što su mesečni troškovi od oko milion i po dinara. Reč je o ogromnim parama koje možemo i pametnije da potrošimo.

Luna

Neeeeeeeeeeeeeee,nije valjda i to izvalio?  :aq21: :aq21: :aq21:

SunđerBoba

Naravno, i to čini mi se, na nekoj televiziji! Strašno  :xq009:

Luna

Ovakve provale nisu smesne,tuzne su, kad pomislim da "ovakvi" odlucuju o sudbini hljada neduznih ljudi koji ih nisu birali!  :aq25:
Ja jos nisam cula da je taj covek izjavi nesto sto nije za zgrazavanje....


SunđerBoba

Ja se nisam smejala, meni je više...muka :xq010:

Luna

#5
Ma ko bi se normalan smejao ?!
 
Ljudi, najiskrenije, divim vam se da jos mozete da nadjete vazduha!

nesa_skazi_acelera

pa u sustini kad pogledamo u poslednje vreme ne lomi se nesto preterano po gradu .nastrada po  koja kulupa i to je to.uglavnom sto se tog ajd da kazem nereda tice preovladjuju grafiti i ove plakate kojima su izlepili i prelepili ceo grad i jos vise ga ucinili ruznijim.papirici se bacaju tu i tamo i opusci od cigareta tako da sam za to da se postave komunalci:)

po palminom misljenju u jagodini nema narkomana,u jagodini nema pedera,u jagodini se ne lomi!u stvari nije to misljenje vec on to tvrdi i bez veze je sve to....

Luna

Sve sto sam cula da on tvrdi ne da nije bez veze.... to su nebuloze, vredjanje i minimuma inteligencije!
Koliko on ima telohranitelja samo oko sebe,a  Jagodini treba 30 policajaca?!  :aq25: :aq25: :aq25:

Mac

Ma uzas, prvo nam ukinuo onog pauka (a stvarno je potreban) pa sad nece ni komunalnu policiju da imamo, ma ovo ti je uzas. Vala ima da se kandidujem za predsenika jagodine cim ovaj saban ode s vlasti. E tad cu svakom komunalcu umesto pendreka da dam bic.  :aq01:

zdravlje


SunđerBoba

Citat: Mac poslato 19-01-2010, 08:37:59
Ma uzas, prvo nam ukinuo onog pauka (a stvarno je potreban) pa sad nece ni komunalnu policiju da imamo, ma ovo ti je uzas. Vala ima da se kandidujem za predsenika jagodine cim ovaj saban ode s vlasti. E tad cu svakom komunalcu umesto pendreka da dam bic.  :aq01:

Čekaj, kandidovaćeš se čim šaban ode? Pa to nije logično. Kandiduj se pre toga, da bi otišao. To bi već imalo smisla.

Svilena

Mac, kandiduj se, molim te!  :aq04:

Nego, kako planiraš da rešiš posle taj problem, kad se u Jagodini naprasno pojave narkomani, gejevi, kriminalci, kojih trenutno nemamo,
i kad se bude utvrdilo da nam ipak treba policajac po glavi stanovnika i pauk po vozilu?  :aq15:
Iznesi nam svoj program  :aq17:

Mac

@SundjerBoba
Sad nema svrhe da se kandidujem posto bi sigurno protiv njega izgubio jer ga podrzava vecina i to ubedljivo.

@Svilena
Hehehe, jos nisam smislio neki program, ali kad se pojave svi navedeni ljudi resicemo to sigurno nekako. Npr. za gejeve cemo otvoriti gej bar, za narkomane cemo napraviti jedan mracan cosak da se fiksaju bez da im neko smeta a za kriminalce....hmmmm....pa za njih ne znam stvarno....njih cemo u Cupriju  :aq24:

SunđerBoba

Citat: Mac poslato 19-01-2010, 12:26:05
@SundjerBoba
Sad nema svrhe da se kandidujem posto bi sigurno protiv njega izgubio jer ga podrzava vecina i to ubedljivo.

Hahaha! A kako zamišljaš da će sam da ode? Demokratskom procedurom?
Ako ga većina podržava, i to ubedljivo, onda ga svi zajedno i zaslužujemo  :xq010:

Svilena

 :xq005: :xq005:
Ti bi, kanda, u Jevropu?  :aq15:


tc... odma' da ti kažem, ne'š ti da prođeš ni jedno, a kamo li 52 sela!!!

Nego, poradi ti ozbiljnije na programu, ako misliš da budeš gradonačelnik Ćupaje! 

SunđerBoba

Tako je!
Inače, Svilena te ozbiljno ugrožava u kandidaturi, samo da znaš  :xq011:

Svilena


SunđerBoba

Pa, šta! Ovaj je, kao ozbiljan? Ajde molim te... :xq007:

Mac

Jel ima neko ogranicenje koliko mandata neko moze da bude predsednik nekog grada?

SunđerBoba

#19
Nisam sigurna...