Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: SEMAFORI U JAGODINI  (Pročitano 11149 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: SEMAFORI U JAGODINI
« Odgovor #20 poslato: 20-08-2007, 10:03:46 »

tu si potpuno u pravu, na ulici je haos nigde nisi siguran, pa ni na trotoaru. zmigavce niko ne koristi, valjda racuna ako skrene u svoju ulicu sta ce mu zmigavac. da ne pricam da su i posle najmanje kise ulice van centra prepune vode i kako vozaci centriraju bare da bi okupali pesake. ma za sve ima leka, udaris ga po dzepu i odmah se seti saobracajnih propisa. ali o toj nasoj nekulturi ne vredi pricati. pre par dana sam prisustvolvala sceni na bazenu, tzv aqua parku, tip se popeo na skakonicu i mase spasiocu pokazujuci rukama skok u vodu i grimasom na licu kao da mu je to najvaznije u zivotu, ili da skocim ili cu da umrem. spasilac mu kaze ne moze, tek ce on " samooo jednooom". kako bre samo jednooom, ako je nesto zabranjeno onda je zabranjeno, ali ta rec se kod nas tesko prihvata
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: SEMAFORI U JAGODINI
« Odgovor #21 poslato: 20-08-2007, 14:59:58 »

Pa nemoj tako,nisu budale pravile te zakone,a za koga....eeeee to ti je na mestu.Vazno da smo ja i ti bezgresni (jeb,ga tako ispada), ma svi mi po malo POKRSUCNEMO saobracajna pravila,a sto se sad toliko pa brinemo,kad MILICIJA TRENIRA STROGOCU

pricaj u svoje ime :)
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: SEMAFORI U JAGODINI
« Odgovor #22 poslato: 20-08-2007, 16:46:51 »

Naravno i to objektivno po lokalnim kafanama
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 21 upita.