Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina  (Pročitano 28914 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #20 poslato: 12-01-2008, 10:41:39 »

Pa jbg sad. Bolje ista nego nista. On je covek gradonacelnik a ne privrednik pa da zaposljava ljude. Mada ja mu se divim za ono za zaposljavanje bracnih parova.
Sačuvana
Dark Eagle

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #21 poslato: 12-01-2008, 15:49:22 »

pametnije bi mu bilo da obezbedi grejanje a ne da se jagodinci smrzavaju svake godine... u zivotu se nisam toliko smrzla koliko poslednjih 10 dana u jagodini.. a jos je i  poskupelo grejanje, koje bre grejanje....
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #22 poslato: 12-01-2008, 15:51:13 »

Pa jbg sad. Bolje ista nego nista. On je covek gradonacelnik a ne privrednik pa da zaposljava ljude. Mada ja mu se divim za ono za zaposljavanje bracnih parova.
a jesi li cuo da je zaposlio nekog,,, bas bih volela da cujem gde ih je zaposlio, ma, to su gluposti
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #23 poslato: 12-01-2008, 17:33:45 »

Mace, ne zaposljava bracne partnere, vec ukoliko se dvoje koji nisu u radnom odnosu, rese da se vencaju, on onda jednom od njih obezbedi stalni radni odnos. Ljudi, da se razumemo, ja ga ne mirisem ic, al bolje je i ovo nego da resi da deli (ko sto i deli) "na ruke".
A to isto vazi i za ski staze na Crnom Vrhu, ako nista drugo, bar ce Fure da ima drustvo..
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #24 poslato: 12-01-2008, 23:32:03 »

Ma znam da ne zaposljava bracne parove nego me mrzilo da objasnjavam posto vecina zna o cemu se konkretno radi. A sto se tice grejanja, to je neka druga tema ali evo ipak da ponovim po stoti put, toplana fabrike kablova ne pripada opstini Jagodina nego preduzecu fabrike kablova, tako da bilo ko iz opstine tu nista posebno ne moze da uradi.
Sačuvana
Dark Eagle

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #25 poslato: 13-01-2008, 00:56:30 »

Mogla je opstina da za manje pare od cene kostanja Aqua parka da napravi drugu toplanu npr., ako cemo vec o tome da pricamo.

A sto se tice zaposljavanja bracnih parova, to je jedna retko velika glupost koju je samo DMP mogao da izmisli. Po vise osnova.


Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #26 poslato: 13-01-2008, 07:04:55 »

Naravno da je glupost, ali kad je vec tu glupost zacrtao u svojoj glavi, razradio (da li) ideju, javno saopstio....pa nema nazad. Zato i rekoh "bolje" i to nego npr. kinta na ruke iz budzeta, ili da im poklanja stanove, mada, ovo sa stanovima bi nas manje kostalo (jer nam je vec odbijen deo duga).
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #27 poslato: 13-01-2008, 07:07:20 »

I da, normalno je da prvo sebi obezbedis radno mesto, pa tek onda osnujes porodicu. Doduse, morao si mnogo da ljustis stolicu da bi dosao do "svog" radnog mesta.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #28 poslato: 13-01-2008, 10:18:22 »

Vratite se na temu. Rado bih dao odgovor na prethodne stvari ali to nije tema ovde.
Sačuvana
Dark Eagle

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #29 poslato: 13-01-2008, 17:10:59 »

I ubio si svaku debatu.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #30 poslato: 13-01-2008, 17:40:05 »

Pa jbg, bitno je da se vodi racuna koja je tema a ne da se sve i svasta pise u temi. Otvorite novu pa raspravljajte o tome sta zelite.
Sačuvana
Dark Eagle

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #31 poslato: 13-01-2008, 18:15:12 »

Sve je povezano, asocijacije itd. Ne moraš da se držiš teme ko pijan plota. Pogledaj druge forume. Ne dogadja se da celi dan niko ništa ne napiše.
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #32 poslato: 13-01-2008, 23:43:31 »

I ubio si svaku debatu.
E, bas vala Ivanka! Taman smo se raspricali, kad nam Mac sjeba koncepciju. Al' dobro Mac, imas srecu sto si mi simpatican, pa ti oprastam. Jbg, moram da ti se slihtam, ako hocu da me naucis skijanju :aq23:
Sačuvana

lazaobrad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 30
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #33 poslato: 14-01-2008, 16:11:38 »

Gledah neku reportažu sa Zlatibora u kojoj se ljudi žale da nema snega a da bi postojalo neko postrojenje za pravljenje veštačkog snega potrebno je čitavo jezero ( može i veštačko ).Baš me zanima šta bi genije rekao za ovo .    :aq25:     Usput u vezi zapošljavanja , zaposliće neke svoje ljude u DIS-u a već postoji oglas za 50 menađžera u opšini koji bi " radili " 3 meseca ! Valjda negde do lokalnih izbora .         :aq24:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #34 poslato: 14-01-2008, 16:35:42 »

Pa to je prvo što mora da se napravi. Ogroman rezervoar s vodom
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #35 poslato: 14-01-2008, 17:28:38 »

Pa dobro bre ljudi, mozda je covek mislio da prikljuci neko crevo na slavinu u Standard i da pusti vodu do gore, to barem nije frka  :aq01:
Sačuvana
Dark Eagle

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #36 poslato: 14-01-2008, 17:34:57 »

Koja frka kad su nam sve instalacije do JAJA?! Ljudi, covek lupeta, prihvatite to kao "Neozbiljnu ponudu" i .
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #37 poslato: 14-01-2008, 17:42:44 »

E ovo i tacka je extra  :aq21:

Pa dobro sad. Bitno da se okrece kolo srece  :aq21:
Sačuvana
Dark Eagle

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #38 poslato: 31-01-2008, 12:02:44 »

Evo malo informacija iz prve ruke : cena ara okolnog zemljišta je preko noći enormno skočila pa se sada ar prodaje za 1000 evra ( do pre 20-ak dana je bio 30 - 50. ) Primer: sa desne strane puta ka domu i TV repetitoru ima jedan fini plac sa kamp-kućicom u njemu površine 8 ari. Plaćen je oko 1000 evra a nedavno prodat za 11 ooo ! Inače , gotovo svo okolno zemljište je prodato po ovim novim cenama. Čak je i mlađi Marković pazario plac.Renoviraće se i Dom a i put od Jagodine do Doma će se asfaltirati. Pi*ka mu materina , mogo sam da dobijem plac za džabaka ovde pre par godina , a ja konj pa velim : koj će mi moj...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: SKI CENTAR - Crni Vrh - Jagodina
« Odgovor #39 poslato: 31-01-2008, 12:18:22 »

Evo malo informacija iz prve ruke : cena ara okolnog zemljišta je preko noći enormno skočila pa se sada ar prodaje za 1000 evra ( do pre 20-ak dana je bio 30 - 50. ) Primer: sa desne strane puta ka domu i TV repetitoru ima jedan fini plac sa kamp-kućicom u njemu površine 8 ari. Plaćen je oko 1000 evra a nedavno prodat za 11 ooo ! Inače , gotovo svo okolno zemljište je prodato po ovim novim cenama. Čak je i mlađi Marković pazario plac.Renoviraće se i Dom a i put od Jagodine do Doma će se asfaltirati. Pi*ka mu materina , mogo sam da dobijem plac za džabaka ovde pre par godina , a ja konj pa velim : koj će mi moj...

Otkud znas to?Jedan moj poznanik(njegov deda,zapravo)nije hteo pre par godina da kupi zemlju desno od puta(veli,"zraci repetitor") nego je kupio sa leve(blizu groblja i izvora)...kao da je ta razdaljina dovoljna da spreci "zracenje"....kakva ispala  :aq09:...u stvari,ko zna....verovatno ce i tu skociti cena-pogotovo sto je izvor blizu... :aq18:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 24 upita.