Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????  (Pročitano 26225 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
"KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« poslato: 25-09-2010, 13:57:19 »

24. 09. 2010. | 12:09
Fabrika kablova Jagodina traži 250 radnika
Fabrika kablova Jagodina raspisala je konkurs za prijem 250 radnika u proizvodnji. Taj proizvođač povećava broj zaposlenih zahvaljujući ugovorenim poslovima u inostranstvu i u Srbiji.
 IZVOR JUCERASNJI DNEVNI LIST "BLIC"
 
Uz ovaj citat iz novina ide moja i suprugova prica.Juce procitamo ovaj clanak u novinama,poverujemo i poradujemo se u nadi da ce moj suprug mozda naci posao u svojoj struci,a inace je po zanimanju elektrotehnicar.Odemo do biroa za zaposljavanje,tamo prvi put cuju za to,jos tvrde da odavno javna preduzeca ne potrazuju radnike preko njih,vec se zaposljavaju preko veze,unapred dogovoreno.Odemo do komercijale fabrike ,trazimo kod portira odgovor zna li nesto o tome,on nas gleda ko da smo s Marsa pali i kaze da mozda zna zamenik generalnog,ali on je nazalost na sastanku,ko zna kada ce biti slobodan barem na 5 minuta da da odgovor.Zatim odemo u kadrovsku sluzbu stare fabrike i oni nam kazu da im celog dana zvrje telefoni u vezi pomenutog clanka ali da oni nemaju pojma o tome.Kazu i da je takvu izjavu dao nacelnik Pomoravskog okruga sa sedistem u Jagodini.Odemo i do nacelnika,na zalost samo do vrata i ljubazne sekretarice.Cekali smo da nacelnik zavrsi razgovor sa nekom "strankom" s kojom se kikotao ,kako smo culi ispred vrata.Sekretarica  nam je rekla da prvi put cuje to za fabriku,a nacelniku nismo ni sliku videli.KO KOGA OVDE LAZE I ZASTO?Svi koji znaju nesto o ovome,molim ostavljajte vase komentare,jer sam sigurna da nismo na ovakav slucaj naisli samo moj suprug i ja.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #1 poslato: 25-09-2010, 20:08:48 »

Електротехничар? Госпођо, не примају ни инжињере са просечном оценом 9.00, а камоли техничаре... Полазим од себе.... Ја који сам завршио вишу електротехничку на Вождовцу не могу да добијем посао, али ми и није потребан посао, тако да се зезам са целом то причом... Докон сам :)
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #2 poslato: 25-09-2010, 20:20:47 »

inzEnjer valjda...bemu sve
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #3 poslato: 25-09-2010, 21:07:23 »

Електротехничар? Госпођо, не примају ни инжињере са просечном оценом 9.00, а камоли техничаре... Полазим од себе.... Ја који сам завршио вишу електротехничку на Вождовцу не могу да добијем посао, али ми и није потребан посао, тако да се зезам са целом то причом... Докон сам wq160
 NIJE U PITANJU ZANIMANJE,NI STRUCNOST,PROBLEM JE DA U NOVINAMA PISE DA JE RASPISAN KONKURS ZA KOG U FABRICI POJMA NEMAJU,A NAVODNO JE TO POTEKLO OD NACELNIKA POMORAVSKOG OKRUGA...GOSPODINE  :aq28:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #4 poslato: 25-09-2010, 23:05:45 »

inzEnjer valjda...bemu sve

Хвала на исправци.

Јекили. Та прича кружи градом већ годину дана.... Веруј ми, из поузданих извора знам да ФКС има гомилу нарученог посла, али!!! Такође знам да ФКС треба да се приватизује, тако да је и у интересу будућег послодавца и у интересу државе да се ФКС прода са што мањом радном снагом.
« Poslednja izmena: 25-09-2010, 23:09:43 od strane Kengurinjo »
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #5 poslato: 25-09-2010, 23:13:26 »

Ko sebi daje za pravo da se igra nasim strpljenjem i pominje neke konkurse i da su otvoreni i da dolaze ljudi za posao,jer im treba...slobodna stampa,a lazljiva...treba biti neke cenzure za takve stvari,nismo mi papci da progutamo svaku laz.. :xq002:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #6 poslato: 27-09-2010, 08:40:23 »

Tuzite novinu zbog sirenja dezinformacije + pretrpljena dusevna bol  :aq29:


Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #7 poslato: 28-09-2010, 10:24:47 »

Taj tekst u novinama je napisala neka Anita Djukic iz dopisnistva RTS ovde kod nas.Ne znam je,ali mozda i pokusam da je nadjem tamo i pitam je odakle joj ta informacija.Ali mozda joj time napravim problem na poslu,a zena sigurno nije nista kriva,deluje mi da je to napisala po direktivi ,btw isti taj tekst je izasao i u "Novom putu" .
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #8 poslato: 28-09-2010, 23:34:29 »

Ja je znam.
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #9 poslato: 29-09-2010, 00:54:41 »

LUKSA,RAdila zena svoj posao,jbg
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #10 poslato: 29-09-2010, 01:12:25 »

Ako je znas Luksa,pitaj je nesto o tome pa me obavesti ovde.Unapred hvala  :xq001:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #11 poslato: 29-09-2010, 09:50:16 »

Anita, ako mislimo na istu, radi u JIP Novi put, a ne RTSu.
Ako je citirala nacelnika okruga,nista cudnoi kad ga svi znaju kao Ckalju, voli da zasmejava narod.
Sačuvana

bobcha

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #12 poslato: 29-09-2010, 14:54:27 »

Ja sam tu pricu cuo pre tri meseca, da ce fabrika zaposliti mlade snage i to 250 radnika.
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #13 poslato: 29-09-2010, 18:08:03 »

Culi su ocigledno mnogi,ali ovde uglavnom ovu temu citaju,a retko ko da komentar ili neku informaciju,ako je zna.Jos jednom najljubaznije molim sve koji nesto znaju o tome,ili znaju vise nego ja,neka pisu o tome.Ako se svi ujedinimo,mozda i na videlo izadje istina  wq42
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #14 poslato: 29-09-2010, 18:10:14 »

Агенција за приватизацију не дозвољава да се примају радници. Разлог сам навео у предходном посту. А да је потребна радна снага, потребна је!!!
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

lms0605

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #15 poslato: 29-09-2010, 22:29:52 »

U Novom putu pise velikim slovima u naslovu da se primaju radnici, a u tekstu nigde nema nista konkretno. A ta Anita je obican novinarcic, i ne verujem da bilo sta vise od toga zna.
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #16 poslato: 29-09-2010, 22:35:56 »

Verujem da Anita uopste nesto zna o tome,ali neko joj je sigurno rekao ili dopustio da to napise..Mene zanima kako smeju da se sire te glasine koje su netacne,to je igra sa ljudima i neko bi trebalo da to demantuje,tj. taj od koga je prica proistekla,da da odgovor kako i po cijoj direktivi je napisan neistinit tekst o jako bitnoj temi.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Svilena

  • Gost
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #17 poslato: 29-09-2010, 23:42:54 »

.
« Poslednja izmena: 03-02-2013, 20:41:17 od strane Svilena »
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #18 poslato: 29-09-2010, 23:48:53 »

Свилена, ти сигурно мислиш на страначке квоте?
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: "KONKURS ZA POSAO U FABRICI KABLOVA JAGODINA"????????
« Odgovor #19 poslato: 30-09-2010, 00:14:34 »

maaaaaa  jjjjjoooooooookkkkkkk
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 25 upita.