Politika - Terorizam - Vlast - Vojska - Stranke > Hronika

UŽAS!!!!

(1/10) > >>

SunđerBoba:
Trstenik - Olivera M. (47), psihijatrijski bolesnik, sekirom je u sredu ujutro u selu Mala Drenova kod Trstenika na spavanju ubila četrnaestogodišnjeg sina Stefana. Rođaci kažu da je Olivera pre nekoliko meseci pokušala sina da ubije stolicom. Od tada je on noću zaključavao vrata svoje sobe, ali je u utorak uveče zaboravio to da uradi.

Cela vest

Pored svog užasa, mislim da akcenat treba staviti na nadležne službe! Nije dovoljno samo konstatovati da su nadležne službe opet zakazale. Mislim da je vreme da neko odgovara zbog toga što nije radio svoj posao, a primao platu iz budžeta  :xq010:

Luna:
vise nego uzasno
ne mogu nista da kazem osim,jadno dete i jadna majka koja mu daje i uzima zivot.

sigurno je morao neko da reaguje jer ovo nije samar,i neposredna okolina i nadlezne sluzbe.
znaci bolesti bili su sigurno vec dugo vise nego ocigledni kad je smogla da digne ruku na svoje dete.
ovo me je strasno potreslo,vise je nego zalosno.

Svilena:
JADNO DETE!!!

Fanta:
Jadno dete, jadna majka... i jadna država koja ovakvim bolesnicima daje poverenje da se staraju o deci  :aq25:

government:
Dete koje se zaključava od majke , toliko tužno , zaboravio te večeri. baš mi je teško

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju