Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: modem mts  (Pročitano 15440 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: modem mts
« Odgovor #20 poslato: 16-05-2009, 01:16:06 »

Ma nista. Evo i ovde mozes da pogledas:

http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3345

Ali nas moravce je ova bogougodna teKnika zaobisla...slabo sljaka u nasem kraju.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: modem mts
« Odgovor #21 poslato: 16-05-2009, 01:22:04 »

ok,opet hvala.
gledam ali mi se cini da su ovo mesecne pretplate,a ja bih nesto sto mogu da koristim 3-4 nedelje dok sam u srbiji,a da je brzo.
ne isplati mi se a za to kratko vreme placam celu godisnju pretplatu.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: modem mts
« Odgovor #22 poslato: 16-05-2009, 01:30:14 »

@tony
                   :aq21: :aq21:
                                          haug preki covece  :xq009: haug!!!
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: modem mts
« Odgovor #23 poslato: 16-05-2009, 01:42:01 »

ok,opet hvala.
gledam ali mi se cini da su ovo mesecne pretplate,a ja bih nesto sto mogu da koristim 3-4 nedelje dok sam u srbiji,a da je brzo.
ne isplati mi se a za to kratko vreme placam celu godisnju pretplatu.

Pa jedini pametan savet koji mogu da ti dam je da odmoris od neta te 3-4 nedelje dok si ovde...

@tony
                   :aq21: :aq21:
                                          haug preki covece  :xq009: haug!!!

Haug! I neka ti prerijski psi ne ometaju san veceras.

Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: modem mts
« Odgovor #24 poslato: 16-05-2009, 02:13:17 »

@toni

ideja ti je super! :xq011:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

alex063

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Одг: modem mts
« Odgovor #25 poslato: 11-11-2010, 20:44:11 »

BUDI VRLO OPREZAN   !!!

IMAM LOŠE ISKUSTVO SA TELENOR-om, (NA UGOVOR) .

BOLJA verzija im je MODEM sa 3 Gb podataka za 2999 din.  Kad to potrošiš dopunjavaš ga (sadrži karticu sa brojem 062 ) dakle, kao  mobilni.
 MALA  dopuna je 250 din i ima samo 50 Mb;   SREDNJA  košta 690 din i ima 250 Mb podataka   i   VELIKA koja je NAJISPLATIVIJA jer za 1290 din dobijaš čitavih 2000 MB (2 GB).

Mislim da su cene važeće a imaš i na njihovom sajtu. OBRATI PAŽNJU na  takozvano " ZAOKRUŽIVANJE" , JER Telenor KOD MODEMA ZA 1 DINAR  zaokruživanje vrši na 100 KB ( dakle običan e-mail od 8-12 Kb zaokružiće na 100 kb a kod varijante SAMODOPUNJAVANJA ZAOKRUŽIVANJE je na 10 Kb što je daleko BOLJE !!! )

MTS MODEM je LUKAVA  ZAMKA    !!!

JER SE KOD NJIH RAČUNA I SAMO SURFOVANJE - PREGLED( OTVARANJE) STRANICA TAKO DA 30 GB KOLIKO NUDE U REKLAMI MOŽE BITI NEDOVOLJNO A PREKORAČENJE DOZVOLJENIH OPCIJA ĆE LAKO DOPUSTITI JER IM TO IDE U KORIST JER TAD " ŠIŠAJU DO GLAVE ".

SVE JE OVO LIČNO ISKUSTVO : - SA TELENOROM SAM NA SUDU

2007 godine sam uzeo na ugovor modem i imao 1 mesec GRATIS , UZ MAXIMALNO ZALAGANJE(čitaj NESPAVNJE i boravak uz komp) NAPRAVIO SAM RAČUN  12.000 dinara. A naredna 3 meseca računi su mi bili oko 2000 (a ugovor je bio do 1.5 Bb podataka za 1450 din a ja sam malko preterivao) a potom su muči (bez ikakvog obaveštavanja mene kao ugovarača izmenili pravila TOBOŽ DODAVŠI na 1.5 GB još 500 Mb ALI SU ZATO 10 PUTA  POVEĆALI ZAOKRUŽIVANJE SA DOTADAŠNJIH 10 KB NA 100 KB i već do 06. Januar ja sam spiskao 2 GB downloada  da pojima nisam imao !!! PRIMETIVŠI NENORMLNOSTI pišem im e-mail( koji sud prihvata kao dokaz) a oni kurtoazno odgovaraju da je mail primljen i da će biti prosleđen nadležnim službama te da će mi se odgovoriti u roku od 20 dana (po sistemu ŠTO DA ŽURE KAD SE SOM UPECAO), ubrzo započinje i Februar (e da, tek od 3-ćeg u mesecu moguće je videti stanje-potrošnju ZAŠTO ? znaju samo oni  ) i ja pišem ponovni mail 12-og istoj službi i opet je odgovor da će mi PISMENO odgovoriti u roku od 20 dana........A RAČUNI SE ISPORUČUJU  ILI OČITAVAJU SVAKOG 16-tog u mesecu. kad je to očitano stigao mi je FEBRUARSKI račun i DUG za JANUAR u iznosu od 46.000 dinara

zvao sam ih više puta i TRAŽIO "zemaljsku" adresu da sa nekim razgovaram uživo i pogađajte JOK toga NEMA...naravno zbog neizmirenja (NENORMALNOG) računa oni me isključuju sa mreže a uskoro mi dospevaju i sve druge rate (ugovorena obaveza je bila na 24 meseca ) u iznosu ondašnjih 700 EURA.  da li ima nekih pomaka saznaću na SUDU.

Sada koristim njihov modem koji sam dopunjavam i uživam koliko manje troši u odnosu na opisani .Pozdrav svima i nadam se da će moji saveti i proživljeno iskustvo nekome ili većeini dobro doći.Stojim na raspolaganju svakom ko ima neko potpitanje iz ove oblasti gde sam nehotično postao EXPERT .

Moj e-mail je                   628509604@telenormail.rs          Aleksandar Preočanin

Post Scriptum
Opisni modemi koriste 3G tehnologiju i uobičajeno je da u područjima gde rade mobilni telefoni  bude i signala za modeme. BRZINA PROTOKA PODATAKA NIKAKO NIJE ONA KOJA SE VIDI U REKLAMAMA tako da je najbolje ako imate mogućnosti koristiti bilo koju FLAT- tj neograničenu opciju
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 25 upita.