Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: TRUBAČI ZA VESELJA  (Pročitano 1086 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrmot

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 585
TRUBAČI ZA VESELJA
« poslato: 24-03-2019, 15:16:16 »



Svako veselje možemo učiniti lepšim i nezaboravnijim. Mi smo trubači za veselja i želimo da naše prisustvo ostane urezano u vašim sećanjima.

Jer, Mi volimo naš posao.

Mi dajemo sve od sebe da se veselje pamti a adrenalin puca na sve strane. Jer to volimo i to znamo da radimo.

Zato su nas zvali i zovu na mnogobrojna veselja. Naša ljubav prema muzici donela nam je nagrade na takmičenjima i što je mnogo važnije vi ste prepoznali da smo mi pravi trubački orkestar za vas.




Kompletan doživljaj i događaj. Pomoći ćemo Vam da napravimo scenario koji će oni kojima je namenjen pamtiti.

Mi ćemo dočekati goste ispred Vaše kuće, u Vašem stanu ili vikendici.

Ili ispred kafane, restorana, splava, mesta gde želite da dočekate goste ili učinite nešto romantično.

Trubački orkestar za veselja Veseli Momci će se odazvati Vašem pozivu i napraviti sa Vama najbolji dogovor o svim detaljima veselja.

Zato što svako veselje zahteva dobru muziku i ono što svi pamte, sjajnu atmosferu. A sjajna atmosfera ne ide bez nas, trubača za veselja. Zato smo mi tu kao profesionalci koji će biti zaduženi za vrhunac atmosfere.

Doći ćemo gde god nas pozovete u Srbiji, BiH, Sloveniji, inostranstvu. Jer mi dolazimo u svaki grad u Srbiji, ali i u Inostranstvu. Prvi korak je da nas pozovete a mi stižemo da uveličamo Vašu svadbu, veridbu, krštenje, rođenje deteta, maturu, diplomski, master rad ili doktorat, rođendan. Ili bilo koji Vama radostan događaj.

Želite da poklonite mladencima ili uveselite nečije veselje rodjendan, rodjenje pozovite nas i dobićete provod koji će svi pamtiti.

Pozovite nas da se dogovorimo:

+381 62 8477568
http://trubacinovisad.com/
Sačuvana

OOOO1

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 62
    • SrbijaSpace
Odg: TRUBAČI ZA VESELJA
« Odgovor #1 poslato: 24-03-2019, 19:33:13 »

Slušao ih i gledao u Subotici. Ako su to ovi veseli momci trubači iz Subotice.
 

Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 24 upita.