Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Dino Merlin u Beogradu  (Pročitano 5044 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Dino Merlin u Beogradu
« poslato: 19-10-2011, 08:27:47 »

I ako je Dino Merlin nikada nije krio svoju mržnju prema Srbima ipak donosi odluku da nas naprasno "zavoli i poštuje" pa tako najavljuje koncert u Beogradu. Kako je koncert zakazan za 25. novembar, karte su rasprodate u rekordnom roku a onda je krenula najava da će se, zbog velikog interesovanja, koncert održati i u naredna dva dana.

Muzika je muzika sa koje god strane da dolazi ali, treba li Beograd da bude toliko širokogrud i da prihvata baš svakog... pogotovu nekog ko je imao izjave tipa: Srbi su bolestan narod, Srbe treba puškom...itd...

Jesmo li mi nacija bez stava?
Jesmo li mi narod bez dostojanstva?
Jesmo li mi baš toliko ....?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Dino Merlin u Beogradu
« Odgovor #1 poslato: 19-10-2011, 10:15:33 »

nisam znao da je to rekao...


I necu da idem na koncert...

ali sve jedno, muzika mu je dobra...

zaljubljena malena

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 726
Odg: Dino Merlin u Beogradu
« Odgovor #2 poslato: 19-10-2011, 14:00:16 »

I ako je Dino Merlin nikada nije krio svoju mržnju prema Srbima ipak donosi odluku da nas naprasno "zavoli i poštuje" pa tako najavljuje koncert u Beogradu. Kako je koncert zakazan za 25. novembar, karte su rasprodate u rekordnom roku a onda je krenula najava da će se, zbog velikog interesovanja, koncert održati i u naredna dva dana.

Muzika je muzika sa koje god strane da dolazi ali, treba li Beograd da bude toliko širokogrud i da prihvata baš svakog... pogotovu nekog ko je imao izjave tipa: Srbi su bolestan narod, Srbe treba puškom...itd...

Jesmo li mi nacija bez stava?
Jesmo li mi narod bez dostojanstva?
Jesmo li mi baš toliko ....?

Odgovor:jesmo
             jesmo
             jesmo

Nije sreca, para puna vreca...... rekla bih da nije bas tako u njegovom slucaju  :aq18: Coveku je zafalilo evrica pa gde ce, sta ce, pravac Beograd. Sve za pare! Do juce se zaklinjao da ni mrtav nece doci u Srbiju a sada gazi preko sopstvenih reci i ni malo mu ne smetaju bolesne srpske pare. A sto se tice nas....Beograd je poznat kao "grad sirokog srca" pa tako u svoje narucje prima sve, dovoljno je samo da neko izrazi zelju da napravi koncert i stvar je resena. I da se razumemo, nece samo Beogradjani doci na koncert, pohrlice ovamo mnogi ocekujuci da vide i cuju "velikog Dina". On ce se nakupiti parica i nista nas manje nece mrzeti!
Ja na koncert sigurno necu ici!  :aq12:
Koncert bi mogao poceti pesmom "Da te nije Alija" sa njegovog albuma "Zabranjeno za Srbe i pse" pa izvol'te dodjite!   :aq20:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Odg: Dino Merlin u Beogradu
« Odgovor #4 poslato: 29-10-2011, 14:17:14 »


.
« Poslednja izmena: 22-01-2013, 01:16:05 od strane Svilena »
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Odg: Dino Merlin u Beogradu
« Odgovor #5 poslato: 29-10-2011, 15:06:00 »

E sad mu je sve oprošteno!  :aq18:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 25 upita.