Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Parking u centru grada  (Pročitano 121277 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #160 poslato: 17-07-2007, 17:24:50 »

Kako ide parkiranje?Ljudi mi rekose da je garaza prazna i da niko zivi tamo ne parkira.
U cemu je stos?Ne znaju da je proradila garaza ili zapravo nema potrebe za ovakvim parkingom?

Ma, parking je bio nesto kao kolateralna steta :D Zapravo je Palma hteo da nazida jos lokala i to najskupljih u gradu, mnogo se potrosio za svadbu malome pa da se malko dopuni :D  :D :D I gde ce nego na parking kod Robne kuce? Pa, daj napravi i neko parking mesto da se ljudima lakse zamazu oci.  Lokali se u javnosti niti pominju niti se iko po TV PALMA+ hvali koliko je Opstina tu profitirala :D

Hahahahahahaha

ako si nam otvorila oči

Ti smatras svoje oci otvorenim???? :D Ajde, reci mi jos da smatras i svoje vidike sirokim :D Make my day :D

Pa već smo rekli da je za većinski vlasnik celog parking prostora kao i lokala  firma iz Mladenovca

Lično sam se uverio u to  51% drže oni a 49% Opština Jagodina

tako da tvoja informacija nije tačna

samo nam daješ neproverena i netačna obaveštenja

Prvo skoči pa reci HOP  !!!

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #161 poslato: 17-07-2007, 17:26:43 »

Pa već smo rekli da je za većinski vlasnik celog parking prostora kao i lokala  firma iz Mladenovca

Cekajte bre ljudi.
Iz Mladenovca ili iz Gornjeg Milanovca?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #162 poslato: 17-07-2007, 17:28:59 »

Pa kvadratni metar ti je 3500 evra, e sad samo jos da saznas koliko tamo kvadrata ima i znaces koliko je uzela pare. Mada SO Jagodini pripada samo 20% tog parkinga

opstina ima 30% u akcionarskom drustvu Parking servis Jagodina

JA PLASIRAM netacne informacije? A ti svakog dana postiras druge procente :D
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #163 poslato: 17-07-2007, 18:57:21 »

Pa kvadratni metar ti je 3500 evra, e sad samo jos da saznas koliko tamo kvadrata ima i znaces koliko je uzela pare. Mada SO Jagodini pripada samo 20% tog parkinga

prosipas tenacne informacije, u pravu je decko, mada je i on poprilicno neobavesten, ali bar nije negativac poput tebe

opstina ima 30% u akcionarskom drustvu Parking servis Jagodina

JA PLASIRAM netacne informacije? A ti svakog dana postiras druge procente :D
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #164 poslato: 17-07-2007, 19:21:08 »

Pa kvadratni metar ti je 3500 evra, e sad samo jos da saznas koliko tamo kvadrata ima i znaces koliko je uzela pare. Mada SO Jagodini pripada samo 20% tog parkinga

opstina ima 30% u akcionarskom drustvu Parking servis Jagodina

JA PLASIRAM netacne informacije? A ti svakog dana postiras druge procente :D

Nijednom nisam dao netačnu informaciju

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #165 poslato: 17-07-2007, 19:25:26 »

Ne odgovori mi niko.Vlasnik je firma iz Mladenovca ili G.Milanovca?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #166 poslato: 17-07-2007, 19:26:40 »

iz Mladenovca treba da bude

sad si i mene zbunio

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #167 poslato: 17-07-2007, 19:34:29 »

ZS je prvi pomenuo firmu iz Mladenovca.Ne znam odakle mu to.Znam da je za finansijski deo bila zaduzena "MAYERA" d.o.o. G. Milanovac(sto i znaci da je vlasnik).
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #168 poslato: 17-07-2007, 19:35:33 »

ZS je prvi pomenuo firmu iz Mladenovca.Ne znam odakle mu to.Znam da je za finansijski deo bila zaduzena "MAYERA" d.o.o. G. Milanovac(sto i znaci da je vlasnik).

lapsus. mislih na meyeru koja ima u parking servisu 70%. izvinjavam se svima ovde koje sam greskom doveo u zabunu
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 19:35:53 od strane zs »
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #169 poslato: 17-07-2007, 19:37:02 »

To preduzece je sa "PARKING SERVISOM-JAGODINA" formiralo akcionarsko drustvo i ucestvovalo je u izgradnji parkinga sa 70% sredstava.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #170 poslato: 17-07-2007, 19:38:51 »

To preduzece je sa "PARKING SERVISOM-JAGODINA" formiralo akcionarsko drustvo i ucestvovalo je u izgradnji parkinga sa 70% sredstava.

da, stavise ono je sve finansiralo i zato i ima 70% akcija dok je opstina za svojih 30% dala samo plac (o tome drugom prilikom)
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #171 poslato: 19-07-2007, 16:19:04 »

Kako ide parkiranje?Ljudi mi rekose da je garaza prazna i da niko zivi tamo ne parkira.
U cemu je stos?Ne znaju da je proradila garaza ili zapravo nema potrebe za ovakvim parkingom?

Ma, parking je bio nesto kao kolateralna steta :D Zapravo je Palma hteo da nazida jos lokala i to najskupljih u gradu, mnogo se potrosio za svadbu malome pa da se malko dopuni :D  :D :D I gde ce nego na parking kod Robne kuce? Pa, daj napravi i neko parking mesto da se ljudima lakse zamazu oci.  Lokali se u javnosti niti pominju niti se iko po TV PALMA+ hvali koliko je Opstina tu profitirala :D

Hahahahahahaha

ako si nam otvorila oči

Ti smatras svoje oci otvorenim???? :D Ajde, reci mi jos da smatras i svoje vidike sirokim :D Make my day :D

Pa već smo rekli da je za većinski vlasnik celog parking prostora kao i lokala  firma iz Mladenovca

Lično sam se uverio u to  51% drže oni a 49% Opština Jagodina

tako da tvoja informacija nije tačna

samo nam daješ neproverena i netačna obaveštenja

Prvo skoči pa reci HOP  !!!
Pa kvadratni metar ti je 3500 evra, e sad samo jos da saznas koliko tamo kvadrata ima i znaces koliko je uzela pare. Mada SO Jagodini pripada samo 20% tog parkinga

opstina ima 30% u akcionarskom drustvu Parking servis Jagodina

JA PLASIRAM netacne informacije? A ti svakog dana postiras druge procente :D

Nijednom nisam dao netačnu informaciju




30% = 49% ??????????? KO treba najpre da skoci pa da kaze HOP?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #172 poslato: 19-07-2007, 19:50:29 »

Moja greska nije Mladenovac nego Gornji Milanovac, neko je rekao Mladenovac ovde pa sam se prebacio

------------------------------


U okviru proslave Petrovdana, u centru Jagodine otvorena je garaža od 2.400 kvadrata čiji je većinski vlasnik firma ,,Majera,, iz Gornjeg Milanovca, a manjinski SO Jagodina. Ovaj projekat je investicija vredna 1.280.000 evra a rukovodstvo firme za organizovanje stacionarnog saobraćaja navodi da se radi o isplativoj investiciji
U Jagodini je u okviru proslave Petrovdana, gradske slave otvorena garaža AD ,,Parking servis" koja se nalazi u centru. Ovaj objekat napravljen po evropskim standardima trenutno je kapaciteta 85 mesta, dok je po projektu predviđeno 148. Takođe, za sada garaža zauzima 2.400 kvadrata a ukoliko bude potrebe biće izgrađen još jedan sprat.

*------------------

A procenat je tacan  49%  a ne  30% kako pricate

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #173 poslato: 19-07-2007, 19:54:36 »

Moja greska nije Mladenovac nego Gornji Milanovac, neko je rekao Mladenovac ovde pa sam se prebacio

------------------------------


U okviru proslave Petrovdana, u centru Jagodine otvorena je garaža od 2.400 kvadrata čiji je većinski vlasnik firma ,,Majera,, iz Gornjeg Milanovca, a manjinski SO Jagodina. Ovaj projekat je investicija vredna 1.280.000 evra a rukovodstvo firme za organizovanje stacionarnog saobraćaja navodi da se radi o isplativoj investiciji
U Jagodini je u okviru proslave Petrovdana, gradske slave otvorena garaža AD ,,Parking servis" koja se nalazi u centru. Ovaj objekat napravljen po evropskim standardima trenutno je kapaciteta 85 mesta, dok je po projektu predviđeno 148. Takođe, za sada garaža zauzima 2.400 kvadrata a ukoliko bude potrebe biće izgrađen još jedan sprat.

*------------------

A procenat je tacan  49%  a ne  30% kako pricate

zna li to predsednik opstine? on je izjavio na otvranju da opstina ima 30%
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #174 poslato: 19-07-2007, 20:01:42 »

pa neko ima interes da kaze drugacije

da li ovi iz Parking servisa  ili Palma

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #175 poslato: 19-07-2007, 20:15:38 »

pa neko ima interes da kaze drugacije

da li ovi iz Parking servisa  ili Palma

ne znam, ali smo ih uhvatili u raskoraku. ko menja podatke iz zasto, ne znam. mislim, mozda je radjena da kazemo dokapitalizacija, ali sumnjam da je tako brzo
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #176 poslato: 20-07-2007, 01:54:49 »

ne znam, ali smo ih uhvatili u raskoraku. ko menja podatke iz zasto, ne znam. mislim, mozda je radjena da kazemo dokapitalizacija, ali sumnjam da je tako brzo

Pa moze se izvrsiti dokapitalizacija akcionarskog drustva(odnosno preduzeca) ali i da je doslo do dokapitalizacije,ne bi opstina tu dobila veci deo vlasnistva nego sto je imala.Jer dokapitalizacija znaci ulaganje kapitala sa strane(od treceg lica)uz emisiju novih akcija.Dakle dokapitalizaciju ne mogu da izvrse clanice akcionarskog drustva.tako da dokapitalizacija ne bi donela pomak u smislu povecanja vlasnistva opstine.
U stvari ja i ne znam odakle podatak da je odnos 51%-49%.Iz kog je ovo izvora?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #177 poslato: 20-07-2007, 06:15:58 »

ne znam, ali smo ih uhvatili u raskoraku. ko menja podatke iz zasto, ne znam. mislim, mozda je radjena da kazemo dokapitalizacija, ali sumnjam da je tako brzo

Pa moze se izvrsiti dokapitalizacija akcionarskog drustva(odnosno preduzeca) ali i da je doslo do dokapitalizacije,ne bi opstina tu dobila veci deo vlasnistva nego sto je imala.Jer dokapitalizacija znaci ulaganje kapitala sa strane(od treceg lica)uz emisiju novih akcija.Dakle dokapitalizaciju ne mogu da izvrse clanice akcionarskog drustva.tako da dokapitalizacija ne bi donela pomak u smislu povecanja vlasnistva opstine.
U stvari ja i ne znam odakle podatak da je odnos 51%-49%.Iz kog je ovo izvora?

dokapitalizaciju mogu da zivrse i clanovi druztva, odna se menja odnos, jednio sto znam da opstin adefinitivno nije dala kintu za veci procenat. uz to niko osim autentika i ne pominje da opstina ima vise od 30%
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #178 poslato: 20-07-2007, 12:32:47 »


dokapitalizaciju mogu da zivrse i clanovi druztva,

Jao bre,kako tako pricas?
Zasto bi to radili clanovi drustva?
Odnosno,zasto bi stampali nove akcije pa ih kupovali od samih sebe?
Ako vec imaju dovoljno novca za povecanje svog budzeta i za ulaganje,nemaju potrebe da vrse emisiju novih akcija.Mogu jednostavno da uloze taj kapital.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Parking u centru grada
« Odgovor #179 poslato: 23-07-2007, 22:03:21 »


dokapitalizaciju mogu da zivrse i clanovi druztva,

Jao bre,kako tako pricas?
Zasto bi to radili clanovi drustva?
Odnosno,zasto bi stampali nove akcije pa ih kupovali od samih sebe?
Ako vec imaju dovoljno novca za povecanje svog budzeta i za ulaganje,nemaju potrebe da vrse emisiju novih akcija.Mogu jednostavno da uloze taj kapital.

lepo, sta ti je tu cudno. recimo imamo nas dvojica zajednicku firmu, ti imas 10% ja drzim 90%. treba nam kinta i umesto da pustimo nekog treceg, ti iz nekog drugog posla povuces kintu i izvrsimo dokapitalizaciju, s tim sto se onda i odnosi izmedju nas menjaju (procenti). jasnije?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 25 upita.