Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Marksisticka filozofija  (Pročitano 154385 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dragnik

  • Gost
Одг: Marksisticka filozofija
« Odgovor #580 poslato: 30-01-2007, 17:36:06 »

dobio sam jedan e-mail od nekog
na dragan_m_nikolic@yahoo.com
ime je sa cetiri slova
ne mogu da otvorim poruku
pretpostavljam ko je
ali ne znam sta je u poruci
Sačuvana

dragnik

  • Gost
Одг: Marksisticka filozofija
« Odgovor #581 poslato: 30-01-2007, 18:21:55 »

Jedva otvorih poruku
Odgovorio mi covek iz memorijalnog centra 2. zasedanja avnoja
Enes Mlak, mislim
Rece da je kompleks skoro potpuno obnovljen
Da dolazi mnogo djackih ekskurzija
I da mu se svidja moj website
Kao i da imaju problema sa SUBNOR Srbije

Ja njemu rekoh da tamo i nisu partizani, vec neki drugi
I da nemam nikakvu podrsku ovde
Da sam imao kontakte sa ljudima iz ruske federacije i severne koreje
I jos stosta
Sačuvana

dragnik

  • Gost
Одг: Marksisticka filozofija
« Odgovor #582 poslato: 30-01-2007, 20:24:50 »

Ipak je Milak - izvinjavam se

"Dragane. Drago mi je da si se javio i darago. Odmah sam otvorio vašu Web stranu i odlična je, informativna i poučna.
Vjerovatno znaš da je nama ovdje u Jajcu trenutno domaća zadaća broj jedan da obnovimo Muzej II zasjedanja AVNOJ-a. U tom cilju osnovali smo Odbor od predstavnika svih SUBNOR-a bivših republika. Manje više uredno dolaze. Imali smo do sada pet sastanaka i jedini smo predstavnike partizana iz svih republika, kao i 1943.g. ponovo skupili u Jajcu. Vjerovatno ćemo tokom proljeća imati i VI sjednicu. Bilo bi dobro da neko od vas dođe na tu sjednicu. Imamo predstavnike SUBNOR-a,ali i muzealce i jednog mlađeg momka iz Slovenije koji je pokrenuo slovenački SUBNOR. Imali smo najviše problema sa SUBNOR-om Srbije. Lično sab bio kod njih u januaru 2006.g. i razgovarao sa sekretarom, koji mi je rekao da nemaju mladih ljudi u SUBNOR-u Srbije. Pitam te Dragane da li si ti član SUBNOR-a Srbije. Na posljednjem sastanku iz Beograda je bio general Daljević u ime SUBNOR.a Srbije, a Ljubo Babić, vijećnik II zasjedanja je često u Jajcu i pored svih svojih godina pomaže nam. Mi smo NV sektor,SUBNOR-Jajce, Udruženje "Josip Broz Tito" i Društvo za zaštitu spomenika Jajca i Zgradu i dio postavke smo uz pomoć dfonacija iz Federalnog ministarstva, opštine Jajce i vlade Crne Gore digli iz mrtvih. Zgrad i postavka su živi i žive, a 2008.g. biće i zvanično otvoreni. Muzej i postavku, iako nisu završeni godišnje posjeti oko 10.000 domaćih i stranih turista, a ima dosta i dječiji ekskurzija. Pozdrav Enes Milak"

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 22 upita.