Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: LJUBITELJI RnR-a i dobre svirke,ima li u gradu neko mestasce za svirku!!!???  (Pročitano 16569 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

Nisam Jagodinchanin,ali moram da priznam da vam je forum 100 puta interesantniji i  inventivniji od KS-a.Nije uvlachenje,samo kostatujem... Sviram u tribute to RnR,Blues,funki,Hard rock,Regge...bendu IZ SVE SNAGE iz KS-a,znachi maksimalno svastarenje,za nekoga sve za svakog po nesto... Sviramo i zvucimo onako kako se i zovemo.Volimo nove face,novu publiku,nove interesantna mestasca,a najvise od svega da sviramo i da se DOBRO ZEZAMO!!! Ako neko zna bilo sta na ovu temu,neki lokal ili gazdu lokala koji bi nas na obostrano zadovoljstvo ugostio,nek pusti neki post,da razmenimo informacije,iskustva,pa se mozda i vidimo i chujemo u Jagodini.POZDRAV svim dobronamernim ljubiteljima dobrog zvuka!LONG LIVE RnR.... :xq011:
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621

Mozda DNK ili Status ali ne znam ko su im gazde i da li bi vas ugostili,znam samo da u tim lokalima ima zive svirke koja bi odgovarala tvom zanru
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

Pa Vesna(nadam se da nisi neki Dragan ili Zoran,a da ti je korisnicko ime VESNA05 :aq29:)hvala ti sto si se zainteresovala za ovu temu,pretpostavljam da si i ti ljubitelj slicnog zvuka.A sad jedna molba,da li mozda znas neki nacin da se stupi u kontakt sa tim ljudima koji su vlasnici,a da to nije put do Jagodine,neki phone,mail... ili bilo sta drugo.Bio bih ti VRRRRRLLLLo zahvalan na pomoci,a ja cu onda lako da se dovezem do Jagodine na dogovor,samo ako ima interesovanja. Pozdrav
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621

Rado bih ti pomogla ali ja nisam iz Jagodine i stvarno ne znam ko drzi te lokale,procesljaj ceo ovaj sajt moguce da ima telefona
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik

Ili vidi sa Autentikom.Taj ti zna svakakav narod po Jagodne :xq009:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

   Hvala Dak,Autentik je bio vise nego koristan izvor informacija...Vidimo se na svirci,ako nesto dogovorimo!!! :aq04:
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621

Javi samo kad i gde
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

     Pa sta da ti kazem Vesna,evo lepih vesti.Bas sam se vratio iz Jagodine,dogovorio sam svirku u caffe-u IVEKS.Svirka je u subotu 8.11.,krecemo oko pola 10.Malo sam skeptican kako ce to sve da izgleda'jer vece pre toga sviraju neki turbo-folkeri,a to nikad nije bila nasa publika,mada ko zna,mozda se narod malo emancipovao,pa proslusao i neku normalnu muziku...npr RnR!!!Malo cudno,ali istinito...U istom prostoru u samo dva dana mozes da cujes sunovrat muzickog ukusa i esencijalni RnR.Videcemo,prostor je interesantan,moze da se napravi fina zurkica...U svakom slucaju,dacemo sve od sebe da se mi dobro prozezamo i svi koji se nadju tu,slucajno,ili namerno,sve jedno je...
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621

Nadam se da ce biti lepo,mi slavimo Mitrovdan tako da necu moci da dodjem da vas cujem
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

     Zapakuj,pa posalji jedno kilo pechenje,da se malo okrepimo posle svirke :aq06:Lepo se provedi,i ne preteruj sa alkoholom...
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148

Mu
     Zapakuj,pa posalji jedno kilo pechenje,da se malo okrepimo posle svirke :aq06:Lepo se provedi,i ne preteruj sa alkoholom...

Muzoholik,ajde onako malo konkretniji reci shta svirate,mislim rnr je shirok pojam ;)
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

Jeste sirok pojam,ali ja pod RnR-om podrazumevam sve ono sto je protiv teza sunda i kica,kako naseg(srpskog),tako i svetskog. U zadnje vreme smo se,moram da priznam,ipak malo protezgarili.Kad smo se skupili svirali smo samo ono sto najvise volimo'a to je HARD ROCK i BLUES,ali sad silom prilika maximalno svastarimo.Naravno postoji donji prag bola i kompromisa do kog mozemo da dodjemo,ali ipak ne preterujemo u tome.Mora po malo da se gadja masa kad dolazis negde prvi put,u sustini osetis sta ljudi zele da cuju pa to i sviras. Nas primarni koncept je D.Purple.W.Snake.B.Idol,L.Kravitz, Doors-i,TOTO,G.Moore,Clapton...EKV,Brejkersi,Leb i sol...i mnoga toga jos.Znaci sve sto smatramo da vredi,ali provuce se tu i tamo po nesto malko mekse,kompromis,sta da se radi..Dodji pa ce da cujes.Mada sam nacuo da mesto trazi vecinu domacinki,sto meni bas nestoi ne godi previse,ali vazno je da se svira samo da nije JECA,CECA,MACA,DACA,BRENA....i sl.
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost

Naravno da ima,zasto da ne?Nije nesto,ali bar postoji.Ne znam ko je Vesna 05,i da li je uopste zensko,,,a i nije iz Jagodine koliko vidim po porukama?P.S Jedna osobna poruka svima na ovakvim sajtovima:Budite to sto jeste,nemojte se kriti iza tudjih nickova,slika i ostalog...!!!Pozz od mene.
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621

Svasta kakav komantar-pa naravno da sam zensko i da mi je to ime,zasto se ti krijes iza LareCroft? Da nisam iz Jagodine i zato ne znam ko su vlasnici kafica,procitaj malo bolje.Da ne zivim ovde zasto mislis da bi uopste posecivala ovaj forum,toliko dokona nisam da sedim u Kg-u i prelistavam forume svih gradova u Srbiji...i stvarno ne znam cemu ovakav tvoj komentar,vecu glupost nisam procitala
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440

Budite to sto jeste,nemojte se kriti iza tudjih nickova,slika i ostalog...!!!
:xq003:
Iz kog li si Ti filma upala pa lupila? :aq21:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324

Ma, jok, ona je iz stripa!
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

  Chekajte bre ljudi,jel ovo tema za prepucavanja o "nick-ovima",ili mala debata o svirci koja se,jos jednom napominjem,desava 8.11. u subotu tekuce godine u caffe-u IVEKS?!
Sačuvana

Nesa63

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1

Ako hocete praviti svirke u Jagodini i okolini,javite se.Nije nikakav problem.Moj msn je aloha035@hotmail.com,pa se javite da popricamo o svemu.Krece i Pub sa radom u cetvrtak,otvara ga Penthaus Band,pa cemo videti,kakva je situacija.Na Karikama na mom nicku imate dosta slika u albumu koje nesto govore,pa bih preporucila svima da malo pogledaju,pre nego sto ostave neki komentar ovde.Pozz
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost

Izvinjavam se svima,poslala sam poruku sa profila mog muza.Mislim da mi necete zameriti,jer isto znacenje ima i sada.aloha035@hotmail.com
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621

To ti sigurno necemo zameriti ali ono malopre....ne znam sta ti bi,pravicu se da nisam procitala......
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 24 upita.