Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Beskucnici u Jagodini  (Pročitano 21792 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #40 poslato: 20-09-2010, 06:22:34 »

... i sada je u bolnici u Nisu ili kod Nisa.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #41 poslato: 03-10-2010, 18:53:03 »

... i sada je u bolnici u Nisu ili kod Nisa.

Mozda Toponica.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #42 poslato: 10-10-2010, 19:03:43 »

U crvenom krstu je otvorena Narodna Kuhinja gde trenutno preko 280 socijalno ugoženih osoba prima pomoć i hranu

Svakog jutra oko 8 sati napravi se red ispred Narodne Kuhinje u Jagodini

Kreće zima koja će kako nagoveštavaju biti duga i hladna te ćemo imati sve više ljudi koji dolaze kod nas po pomoć

Ističu iz CK Jagodina

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #43 poslato: 10-10-2010, 19:20:54 »

Barem ih vise necemo vidjati pored kontejnera..Jednom prilikom sam videla zenu pored kontejnera koja nije licila na prosjaka,bila pristojno obucena i krila pogled od mene dok je trazila po kontejneru hleb..Trudila sam se da je ne gledam,ne bi li je postidela..Prava odluka je to otvaranje Narodne kuhinje  :xq004:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

djoka

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Odg: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #44 poslato: 31-01-2011, 19:33:08 »

ovog beskucnika zovu putnik..
Sačuvana

Bojanica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Odg: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #45 poslato: 22-02-2011, 19:02:31 »

Ja mislim da takvi ljudi i nisu opasni, verovatno je umno oboleo. Zalosno je samo sto ova drzava dozvoli sto ne napravi neki dom za takve ljude. Jel covek koji zimi spava napolju, vice na prolaznike. Sigurno nije dobrog mentalnog zdravlja...
Sačuvana

iksoks

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #46 poslato: 19-01-2012, 23:02:44 »

Jel viđa neko čoveka po gradu sa uvek zalizanom kosom zavezanom u rep, zulufima? Liči na majmuna, ima široka, široka ramena i ne baš normalan pogled? Jako upečatljiv muškarac. Ja se sva stresem kad ga sretnem, a viđam ga često. Večeras sam se mimoišla sa njim pored Belice i mogu da vam kažem da mi nije baš bilo prijatno. Šta znam, mrak je, a i viđala sam ga po gradu ranije, ne deluje mi baš normalno, možda grešim dušu, al ajde da pitam možda ga neko poznaje.
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Odg: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #47 poslato: 20-01-2012, 21:13:52 »

Sta? Opet se pojavio. Nije ga bilo neko vreme.
Sačuvana

dacika

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
Odg: Beskucnici u Jagodini
« Odgovor #48 poslato: 23-01-2012, 01:44:46 »

Ne misli na istog...bar mislim. 


Onaj s pocetka price je Žungul. Bar su ga tako zvali, ne secam mu se pravog imena i prezimena. Radio je neko vreme u Pomoravlju i tako dobio pravo stanovanja u barakama na ciglani. Onda je iseljen kada je dosao novi gazda. Iz sobe je izneo taj jedan kofer, u sobi  ostavio pravi brlog u kome ni kuce nebi zivelo. Od tada luta ulicama grada. U pocetku je isao s jednim kucetom, a kasnije sam. Odavno ga nisam videla.

Ona zena koja vrlo cesto stoji u centru pokraj puta i peva i poklanja se, je Zorica i njoj nemogu da se setim prezimena. Ima porodicu u nekom selu blizu Jagodine (brata i majku valjda). I ona je radila na ciglani i zivela u baraci iz koje je iseljena kada je prestala da radi tamo jer nije uzimala lekove, pa joj se pogorsalo stanje toliko da su je nekoliko puta zamalo pregazili sleperom vozaci koji su dolazili za blokove. A onda je nepaznjom upalila baraku, koja je montazna, drvena, jedva su je ugasili vatrogasci. Nju su jedva izvukli, ona je legla da spava, mogla je da se ugusi i izgori. Inace ona jos uvek zivi u vreme Tita i ona njena igra je igra pionira Titu, zato baca cvece na ljude i kiti se njime. Kod brata nece da ide iako je on vise puta pokusavao da je vrati kuci i natera da redovno pije terapiju.
« Poslednja izmena: 23-01-2012, 01:46:08 od strane dacika »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 25 upita.