Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!  (Pročitano 9676 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« poslato: 11-02-2012, 13:56:22 »

Pas Vesne Jerković uginuo od otrova pobacanog po njenom dvorištu, a neposredno pre toga s njim se igrala devojčica od nepunih godinu dana



JAGODINA - Opasni trovači.
Pas u vlasništvu Vesne Jerković uginuo je za 15 minuta nakon što je pojeo otrov za pacove koji je ubačen u dvorište kuće, a pre toga se igrao sa bebom koja ima nepunih godinu dana.

- Samo nekoliko minuta pre smrti psa beba naših rođaka N. N. igrala se s njim i samo pukom srećom nije se i ona otrovala. Ne smem ni da pomislim šta bi bilo da je stavila ručice u usta. Obožavala ga je i nije se odvajala od njega kad bi bili kod nas. Nismo ni znali da je pojeo otrov koji je bio razbacan oko kuće. Aki je bio rase akita inu, poznate kao najpitomije. Sva deca su ga volela i ne znam zašto je neko ovo uradio - drhtavim glasom priča Vesna.

Ljubičasti trag otrova bio je na kapiji kuće, ali i na drugim mestima po dvorištu.
- Taj otrov je opasan i po ljude. Najgore je što se dete sa Akijem igralo napolju, po snegu, gde ga je bilo svuda. Otkrili smo da je razbacan i po ulici i da je uginuo još jedan pas. Već su mi se dogodile tragedije u životu i sada se osećam kao da sam izgubila još jednog člana porodice. O strahu koji sam osetila za dete, da ne govorim - kaže Aleksandra.


Izvor  --   http://www.kurir-info.rs/srbija/mogli-su-bebu-da-mi-otruju-181198.php

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #1 poslato: 11-02-2012, 13:57:35 »

Nemam reči, ovo je strašno

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #2 poslato: 11-02-2012, 17:41:45 »

Jasno se vide ljubicasti tragovi kuda je otrov gurnut izmedju sipki od ograde, u dvoristu ga i dalje ima jer ga je Aki razneo na sapama.Svuda oko kapije ga ima.Auto je bio parkiran pored ograde tako da je taj neko morao da se provuce do ograde i cucne da bi gurnuo otrov.Sutradan je otrov bacen na nekoliko mesta u ulici oko kuce i jos jedan pas je otrovan.Taj pas je isto uginuo u stanici za 15 minuta.Sneg je sada pokrio taj otrov i on se ne vidi ali je i dalje realna opasnost za sve.Ubija coveka isto toliko brzo koliko i psa i ne moze se naci u slobodnoj prodaji.Danas smo se raspitivali po polj. apotekama i potvrdili su nam da je izuzetno toksican i opasan i da ga nemaju u prodaji.Iz policije su podneli zahtev inspekcijama ali niko nije izasao na teren , zvala sam i nekoliko puta ali se niko nije ni javio na telefon.
Kesicu sa ostacima otrova smo pronasli u dvoristu, policija je obavestena i uradjen je uvidjaj, uradjena je i obdukcija na Akiju.
Neposredno pre nego sto je poceo da pokazuje simptome trovanja beba se igrala sa njim , mazila ga i pipala po glavi i njuskici.Aki je vukao na sankama dva dana pre nego sto je ubijen istom tom ulicom gde je sada otrov u snegu.
Svi znaju kakav pas je bio Aki i koliko je bio omiljen u gradu medju velikom vecinom ljudi i dece.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #3 poslato: 11-02-2012, 17:48:01 »

Kako policija ne reaguje bre, gde su oni... trazi li iko tog pocinioca ili je ovo bedna zemlja u kojoj svako moze da radi sta hoce

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #4 poslato: 11-02-2012, 19:02:16 »

Policija i krim tehnicari su bili na terenu za Akija i za otrov u dvoristu , ta inspektorka je prosledila slucaj tuzilastvu i raznim inspekcijama ali se niko od inspekcija nije pojavio da ukloni otrov ili da bilo sta preduzme povodom otrova.Meni je otrov po celom dvoristu kako ga je Aki raznosio na sapama, oko kapije i na kapiji.Ima ga na ulici na par mesta ali je ovaj novi sneg sve pokrio i ne vidi se nista mada smo mi sve slikali juce dok se videlo.
Ne verujem da ce se pocinilac ikada naci iako se radi o psu koji je bio u privatnom posedu i nikada nije izlazio van dvorista, iako je dete bilo u realnoj opasnosti i iako je izazvana realna opasnost za zivot ljudi u okolini.
Da ne pricam koliko je meni Aki znacio posle svih tragedija koje su me zadesile prethodnih godina
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #5 poslato: 11-02-2012, 19:40:14 »

strašno...

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #6 poslato: 12-02-2012, 10:18:39 »

uzas
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

bla bla

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 57
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #7 poslato: 12-02-2012, 18:53:04 »

najgore,sto me nista vise ne iznenadjuje...to ne valja...
nadam se da su inspektori dobro odradili posao...bili su mi nedavno,zbog provale i mogu reci da sam zadovoljna...
razmisljaj...svaki detalj je bitan...to nije uradio slucajni prolaznik
strasno!!!kako je samo lep!!!
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #8 poslato: 13-02-2012, 00:23:40 »

.


« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:34:43 od strane Svilena »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #9 poslato: 13-02-2012, 12:54:25 »

JAGODINA - Nepoznati počinilac otrovao je jednog od najlepših pasa Jagodine, rase akita inu, koji je bio zvezda mnogih emisija o kućnim ljubimcima i miljenik varoši. Pre nego što mu je bacio otrov kroz kapiju, ubica pasa otrovao je i lutalice duž ulice.



Vesna Jerković ostala je bez brata pre par godina, a posle njega i bez majke. Od tada je sva njena porodica bio pas Aki.


- Aki je došao na stepenice i tresao se. Odmah smo ga ubacili u kola. Dok smo stigli do veterinara bio je mrtav, otrov je psa od 50 kilograma ubio za desetak minuta. Veterinar nam je rekao da se radi o otrovu koji i životinju i čoveka ubija veoma brzo - kaže vlasnica psa Vesna Jerković i dodaje da je pola sata pre nego je otrovan Aki vukao na sankama Vesninu rođaku, bebu s kojom se igrao.


Izvor -------    http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/306808/Otrovali-rasnog-psa-miljenika-Jagodine-i-vise-lutalica


autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #10 poslato: 13-02-2012, 13:53:53 »

Ubijen najlepši pas Jagodine



Ubica bacio otrov u dvorište, ali i psima na ulici

Nepoznati počinilac otrovao je jednog od najlepših pasa Jagodine, rase akita inu, koji je bio zvezda mnogih emisija o kućnim ljubimcima i miljenik varoši. Pre nego što mu je bacio otrov kroz kapiju, ubica je otrovao i lutalice duž ulice.

Vesna Jerković ostala je bez brata pre par godina, a posle njega i bez majke. Od tada je sva njena porodica bio pas Aki.

- Aki je došao na stepenice i tresao se. Odmah smo ga ubacili u kola. Dok smo stigli do veterinara bio je mrtav, otrov je psa od 50 kilograma ubio za desetak minuta. Veterinar nam je rekao da se radi o otrovu koji i životinju i čoveka ubija veoma brzo - kaže vlasnica psa Vesna Jerković i dodaje da je pola sata pre nego je otrovan Aki vukao na sankama Vesninu rođaku, bebu s kojom se igrao.


Izvor ------>>><   http://www.trojka.rs/vesti/24013-ubijen-najlepsi-pas-jagodine.html

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Odg: SKANDAL U JAGODINI - MOGLI SU BEBU DA MI OTRUJU!
« Odgovor #11 poslato: 13-02-2012, 22:19:54 »

Bio je danas prilog na TV Jagodina u Vestima nekoliko puta , hvala Milici na tome .Mozda sutra bude bilo nesto i na RTS-u ujutru.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 25 upita.