Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Hotel Jagodina  (Pročitano 102899 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #140 poslato: 04-10-2008, 12:48:55 »


Kruna od pet zvezdica
N. I, 03.10.2008 19:22:34 Ocena: 4.33 (Glasova: 3)  Komentara: 0 

čuli smo od Simića. - Zatvoreni bazen i noćni bar preuredićemo u moderan spa centar za klijentelu koja može da plati te usluge. Saune, džakuzi, salon lepote, masaža su sastavni delovi tog centra.

A sta cemo mi jadni koji ne mozemo da platimo SPA,ostacemo i bez zatvorenog bazena,a o sauni,djakuziju i masazi da ne govorim :xq010:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #141 poslato: 04-10-2008, 13:10:13 »

e jeste bedno

imali smo lep zatvoren bayen, malo da se preuredi i bilo bi super

a ovako  ostaje nam  selo Potočac  kod Paraćina  20 km  od Jagodine

gde se nalazi najbliži zatvoren Bazen- koji radi i zimi

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #142 poslato: 04-10-2008, 16:07:19 »

Paracin je uvek bio razvijeniji od Jagodine,i ne treba da cudi da imaju i zimski bazen u gradu a i taj u selu Potocac izgleda dobro- TRI DELFINA. Smesno je sto jagodinska opstina razvija sportove u vodi tako sto 10 meseci daju pare paracincima a 2 meseca plivaju u Jagodini. Iz podataka koje je objavio BLIC lako se izracuna da mesecno jagodinci (klubovi)ostave oko 300000dinara paracincima.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #143 poslato: 04-10-2008, 16:35:34 »

Sta ce nam hotel koji ispunjava FIFA standard kad ispadamo iz Super lige,a stadion izgleda svetski samo na kompjuterskoj simulaciji. Ja se nadam da se neko seca price kad se otvarao AQUA PARK, o pripremama vaterpolo i plivacke reprezentacije,koji su se to svi znamo bas kod nas pripremali,vise puta.
Sačuvana

omegapn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
    • omega-paracin
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #144 poslato: 04-10-2008, 21:27:44 »

Sticajem okolnosti morao sam da koristim toalet u hotelu Jagodina u njihivom restoranu, prodjem užurbano pored konobarice i ona mi kaže da se toalet plaća našta sam odgovorio da je u redu. Kada sam završio u toaletu koji inače izgleda kao neki javni toalet na autobuskoj stanici (užas) dođem da platim a ona će meni STO dinara (100.00) Mislim šta reći, potražio sam račun i dobio sam na koji je lepo pisalo korišćenje wc sto dinara. Što je mnogo mnogo je a usluga nula ali da nebi zap....... parkove ja sam platio sto din a vi pazite gde će te u wc kada morate a u gradu ste.
PS. čuvam fiskalni isečak za najskuplje piš....

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #145 poslato: 05-10-2008, 03:27:39 »

taj hotel ce da se privatizuje i ako bufde imao 5 zvezdica normalno je da ne da ces platiti 100 kinte nego neceds uopste moci da pisas jel nije to javni nuznik vec hotel sa 5 zvezdica!!!
ovo je jako lepa vest e sad informacije su dosta sture a 80 miliona je mnogo malo za sve to ako taj spoa cenatr uzme neka firma na 20 god a kazino recimo lutraki otvori a doticni gospodni ulozi jedno 80 milki za renoviranje soba fasada e to pije vodu ali smesno je pricati o otvaranju kazina itd za milion evra!!!
mada meni mirise da je taj hotel vlasnistvo agrokora i ivice todorica a ovaj covek je samo na papiru vlasnnik jel bas bi bilo mnogo da se u sarenoj kafani otvara idea moravu hoce da kupi todoric a hotel je vlasnistvo nekog bezveze lika suvise je velika slucajnost!!
a u nekom od mojih postova sam pominjao da bi na mestu hotela bilo dobro da bude neki supermarket i ispade na kraju da sam u pravu i to ce da preurede sarenu kafanu!!
u svakom slucaju u jagodini je dosao mirko tus ivica todoric tako da to nesto znaci samo mozda pojedinima ovde na forumu takve stvari nisu jasne!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #146 poslato: 06-10-2008, 00:53:28 »

Market u Sharenoj Kafani....eeee zivote.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #147 poslato: 08-10-2008, 13:28:14 »

e citaj malo postove sta hocu da kazem stvarno me mrzi da ovde pocnem da ti objasnjavam sad sve od pocetka!!!
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #148 poslato: 09-10-2008, 11:07:39 »

pa ja koliko znam potok nije pm vec postaje glavni deo grada ja nisam napisao da hotel treba da se napravi u gornje stiplje vec ce nicati i hoteli u potok zato sam mislio da je glupo bilo sta raditi u centru ali ako moze da se renovura hotel i ako ce neko da ulozi ogromne pare zasto da ne samo napred!!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #149 poslato: 09-10-2008, 17:03:49 »

Da ali shta cemo sa zatvorenim bazenima?
Jagodina bi pod hitno trebalo da konkurishe sretstva iz NIP-a po tom pitanju.
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #150 poslato: 10-10-2008, 01:37:33 »

Sta ce Palmi zatvoreni bazen i da ulaze novac u plivanje kad moze da kupi zirafu  :aq24:

A sto se samog hotela tice, ja stvarno neznam ko ce da bude klijentela  :aq15:
Za penzose i decu koja nam dolaze u obilazak dovoljan je i ovakav hotel... Tu hotel moze ladno da profitira od cenovnika za WC usluge  :aq24:
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #151 poslato: 10-10-2008, 08:15:24 »

Mislim da ce grad Jagodina dobiti nov zimski bazen, i voleo bih da se to odradi kako treba jer to nije mala investicija i tu nema improvizacije na koje smo navikli. Ko zeli da mu dete pliva to moze i sad jer stotinak dece iz Jagodine pliva u Paracinu,ali mislim da bi tu JASSA mogla vise da se ukljuci i pomogne,jer procentualno vise dece u Jagodini se ozbiljno bavi plivanjem i vaterpolom nego recimo rukometom a izdvajanja iz budzeta za rukomet su mnogo veca.
Plivanje je sport,sto kazu doktori preventivni, i zaboravimo rezultate jer postajemo robovi rezultata i takmicenja,mislimo vise o zdravlju. Sto smo bolesniji vise cemo se kockati i piti, kockati i pusiti,a to je dobro za novi hotelski biznis.


Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #152 poslato: 10-10-2008, 12:23:02 »

evo fanta ja sam jedan od kijenata buduceg kazina da mogu da pijem i da pusim a i klijent sam buducega zoo vrta sa zirafom dok pijem pice i pusim gledam one hostese i zirafu u isto vreme!!
a razlika izmedju mene i tebe je sto ja ne pitam ko ce da pliva u tom bazenu iako nemam nista protiv da se napravi ali ti si neko cudo ocigledno razumes se bolje u biznis i klijentelu nego neko ko ce da ulozi svojih par miliona evra stvarno zanimljivo neznam sto se vise ne zaposlis u neku kompaniju kao savetnik za investicije kad tako znas ko ce da bude klijentela!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #153 poslato: 10-10-2008, 14:01:59 »

Neko nije sve u biznisu i interesu,postoji i neshto shto se naziva javno dobro/opshti znachaj,zatim postoji i istorijska/kulutrna bashtina,dalje postoji i neshto shto se zove prostorno planiranje i da ne nabrajam dalje.

I takve stvari treba da zashtiti drzava,a Jagodina je postala lichni grad par ljudi koji rade shta im se hoce.
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #154 poslato: 11-10-2008, 15:17:25 »

Neko nije sve u biznisu i interesu,postoji i neshto shto se naziva javno dobro/opshti znachaj,zatim postoji i istorijska/kulutrna bashtina,dalje postoji i neshto shto se zove prostorno planiranje i da ne nabrajam dalje.

I takve stvari treba da zashtiti drzava,a Jagodina je postala lichni grad par ljudi koji rade shta im se hoce.
:xq004: :aq07: :xq004:
Slazem se sa tobom
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #155 poslato: 11-10-2008, 21:51:36 »

Људи,хотел треба стварно да се среди после сто година!Па макар у његовим оквирима био и супер-маркет,дај само да ради.Е сад што се тиче цена и услуга,НАДАМ се да ће бити клијентеле која ће то моћи да плати.И да ли ће стварно такви ликови ТОЛИКО да долазе код нас?
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #156 poslato: 12-10-2008, 13:17:56 »

evo fanta ja sam jedan od kijenata buduceg kazina da mogu da pijem i da pusim a i klijent sam buducega zoo vrta sa zirafom dok pijem pice i pusim gledam one hostese i zirafu u isto vreme!!
a razlika izmedju mene i tebe je sto ja ne pitam ko ce da pliva u tom bazenu iako nemam nista protiv da se napravi ali ti si neko cudo ocigledno razumes se bolje u biznis i klijentelu nego neko ko ce da ulozi svojih par miliona evra stvarno zanimljivo neznam sto se vise ne zaposlis u neku kompaniju kao savetnik za investicije kad tako znas ko ce da bude klijentela!!


Dragi moj neko, cim se Fanta zaposli u kompaniju kao savetnik za investicije pozvacu te da budes moj prvi pomocnik  :aq24:


Citat: Dak link=topic=1832.msg32674#msg32674 date=1ak223758296
И да ли ће стварно такви ликови ТОЛИКО да долазе код нас?

Ma nema govora... takva klijentela ima mnogo jacih mesta gde ce da odlazi. Stvarno sam skeptik po tom pitanju. A da treba da se sredi - treba.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #157 poslato: 12-10-2008, 17:20:14 »

o kakvoj bre ti jakoj klijenteli pricas to je napravljeno za prosecne ljude dali ti fanta znas sta je jaka klijentela jaka klijentela je recimo na pojedinim splavovima u bgu gde flasa sampanja kosta 50000 dinara a ljudi ipak piju pa rasturaju apartman od 60 evra je sasvim pristojna suma ja sam hotel u sumaricama platio 6000 dinara bez dorucka bez icega a mnogo je dati 60-80 evra za neki apartman usput potrositi 50 evra na veceru i toliko u kazino znaci vikend sa ribom te kosta 200 evra a za isti takav vikend u hayatu plus grand kazino plus malo splav minimum 1000 evra tako da za ovako nesto i te kako ima klijentele po srbiji!!
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #158 poslato: 13-10-2008, 09:51:26 »

@neko

e daj molim te mi reci jel ima nesto po tebi sto ti smeta u Jagodini, slucajno...ili svakog dana dozivljavas multiple orgazam cim se probudis u Jagodini....a?
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Hotel Jagodina
« Odgovor #159 poslato: 13-10-2008, 11:22:24 »

Pa smeta mu da u Jagodini ne može da kupi šampanjac po 50 000 din!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 25 upita.