Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Krah Jagodinske Motorijade!  (Pročitano 12845 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

marshall

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 108
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #20 poslato: 30-05-2009, 11:04:59 »

 Nadam se da ce ljudi koji koji rade na ovom Velikom Rock festivalu,koji je u najvece u pripremi,imati i vise sluha za organizaciju i Motorijade,i da ce oba dogadjaja postati zastitini znak Jagodine u buducem periodu.
Sačuvana
C O V E K  I Z  S E N K E...

...POSTOJI CILJ, A NIKAKO PUT. ONO STO ZOVEMO PUTEM JESTE KOLEBANJE...

intruder

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #21 poslato: 30-05-2009, 12:07:58 »


  Nadamo se da ce napokon od sledece godine novi klub i novi ljudi organizovati Motorijadu.Mislim da je ovo definitivno kraj Moto kluba "Riders",koji u stvari fakticki i ne postoji,jer nema clanstvo.
Pa jes'...doduse ne znam kakva je situacija sa "Riders"-ima ali su komentari bajkera bili vrlo negativni... Pili smo neko pivo sa par njih i totalno su razocarani.


Sačuvana

intruder

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #22 poslato: 30-05-2009, 12:24:46 »

     Ja sam jedan od tih ljudi sa kojima si razgovarao,prepoznao sam se-Tasa intruder.drugi  je moj drug Djura. Namere nas dvojice su bile iskrene-da damo svoj doprinos, ne gledajuci nista materijalno u svemu tome.Ostavili smo sve svoje privatne obaveze tih dana,prionuli na secanje stolova,docekivanje ljudi na ulazu u kamp,organizovanje bajkerskih igrica,smestaj pojedinih gostiju i motora...
  Nasa greska je bila da smo se eksponirali na ulazu, pa su nasa braca bajkeri ukapirali da smo odgovorni za neke propuste.
Istina je da nismo imali nikakva ovlascenja.
 Jeste da smo razocarani,nismo golubovi preletaci. I na kraju,pricam u svoje ime,skidam znak RAJDERS iz postovanja prema mom drugu,junaku,zbog kog je i cela ova prica pocela,ili se mozda iza njega sakrila.   Pozdrav svim bajkerima,dobru ravntezu narednih godina i puno promasenih rupa na drumu zelim.
Sačuvana

PECA BMW

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 59
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #23 poslato: 30-05-2009, 12:47:50 »

Pozdrav TASO!!!!!!

Zasto pored Djure nisi spomenuo i mene i ja sam skupu dao licni doprinos (cuvao one slatke devojcice na ulazu) a nisam imao nikakve veze sa organizaciom...


inace jedna od tih devojcica je sada moja cura :aq01: :aq01: :aq01: :aq01: :aq01: :aq01:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #24 poslato: 30-05-2009, 14:20:31 »

Pozdrav TASO!!!!!!

Zasto pored Djure nisi spomenuo i mene i ja sam skupu dao licni doprinos (cuvao one slatke devojcice na ulazu) a nisam imao nikakve veze sa organizaciom...

inace jedna od tih devojcica je sada moja cura :aq01: :aq01: :aq01: :aq01: :aq01: :aq01:

to i nije bio mali doprinos !!!
...a, ipak si se malo okoristio! priznaj lepo sad  :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

PECA BMW

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 59
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #25 poslato: 30-05-2009, 14:29:49 »

PA sad sta da ti kazem kad sve znas :xq066: :xq066:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #26 poslato: 30-05-2009, 14:32:35 »

ako, deco, ako...samo se volite  :xq008:
Sačuvana

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #27 poslato: 30-05-2009, 16:34:45 »

Sad sam videla temu,nisam obratila paznju...

Pa nemam bas puno toga reci pohvalnog sto se motorijade tice,jednom recju ...uzas...!I ovih godina nije bila ni M od motorijade,ali ove godine je organizator pokazao da nije sposoban da organizuje ovakvu manifestaciju,a sumnjam da je sposoban da napravi i obican lokalni koncert,a kamo li manifestaciju ovog tipa.
 
Negde sam ovde procitala,a i cula sam price po gradu,da se u Jagodini u najvece priprema neki veliki rock festival...Pa mislim da bi ljudi koji planiraju da sledece godine organizuju motorijadu u nasem gradu,trebali naci i kontaktirati ljude iz organizacije tog festivala i ozbiljno popricaju sa njima.Jer u interesu svih nas a i samog grada iz koga svi poticemo je,da Jagodina dobije nekoliko ozbiljnih manifestacija po kojima ce biti poznata i van granica Srbije.Pa ako mogu pojedini gradovi u Srbiji to,o Evropi ne zelim ni da pricam,zasto to ne bi moglo i ovde kod nas,u Jagodini.  
« Poslednja izmena: 30-05-2009, 16:36:01 od strane lara_kroft »
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #28 poslato: 30-05-2009, 17:46:14 »

Kao što sam rekao , igram preferans sa prvim bubnjarom   Atomskog Skloništa , Sašom, i  u igri sam mu napomenuo za našu motorijadu i pričali smo malo na  temu dolaska Atomaca kod nas i moglo je to da se sredi...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #29 poslato: 30-05-2009, 18:04:43 »

 Pa kad smo vec kod Atomaca,za tvoju informaciju,trebali su 2007.gostovati kod nas,mislim na Jagodinu ne Motorijadu,ali ni tada kao ni sada ovde nema sluha za tako nesto.

 P.S...Mozda ti je Sasa to rekao u nekoj partiji preferansa... wq195
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #30 poslato: 30-05-2009, 18:12:07 »

Ne , to prvi put čujem...On se i dalje viđa sa društvom iz benda a i od prošle godine igramopref...al prvi put čujem za taj rok-festival u najavi...Kada , ko , koliko dana...? Zna li neko?
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #31 poslato: 30-05-2009, 18:25:57 »

 
Pa cucece se valjda,i ja sam cula "na ulici"  to...

A Atomci su stvarno trebali gostovati,ali jbg,izvisilo je :xq028:
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...

marshall

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 108
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #32 poslato: 08-06-2009, 10:38:06 »

Ne , to prvi put čujem...On se i dalje viđa sa društvom iz benda a i od prošle godine igramopref...al prvi put čujem za taj rok-festival u najavi...Kada , ko , koliko dana...? Zna li neko?


  Vidim da si neupucen kao i mnogi ovde,ali nije za zameriti uopste.


  U najvece teku pripreme za organizaciju prvog Jagodinskog Rock Festivala,koji ce se,nadamo se svi,nastaviti organizovati i narednih godina,uz Boziju pomoc i pomoc i razumevanje ljudi iz lokalne uprave SO Jagodina,koji su ovog puta pokazali veliko interesovanje da se takav jedan dogadjaj organizuje u nasem gradu,i koji ce narednih godina postati jedan od prepozantljivih obelezja grada Jagodine.
Sačuvana
C O V E K  I Z  S E N K E...

...POSTOJI CILJ, A NIKAKO PUT. ONO STO ZOVEMO PUTEM JESTE KOLEBANJE...

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: Krah Jagodinske Motorijade!
« Odgovor #33 poslato: 09-06-2009, 21:48:30 »

O God bles you!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 25 upita.