Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Vaša pitanja i sugestije  (Pročitano 329210 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1240 poslato: 24-08-2011, 16:54:20 »

Kakav bre proces?Si ti zasticeni svedok?Nije ovo Hag ,nisu klali coveka..hahahaahaAutentik..pa za te pare cu barem stvarno da napravim neku stetu,da znam za sta placam.Moze i robija... :aq01:

Ti bas zelis da ti se forum ugasi.Teras ljude na ovaj nacin.Ici cu i ja kod advokata da se raspitam malo o svojim pravima i o pretnjama ove vrste.


P.S. Narode ako me nema,zaglavila sam sam u bajbok.. vadim krompire,otplacujem kaznu  :aq01:


Pa vidiš da je tako jednostavno i da samo ti snosiš odgovornost mogla bi da pišeš šta hoćeš, ali ovako i ja moram da se cimam, da plaćam advokata, idem po sudovima itd...


veruj mi da mi to uopšte ne treba... i zato će svaki neprikladan post biti obrisan...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1241 poslato: 24-08-2011, 17:03:50 »

.Ajd da postavimo stvari ovako..Ako meni ovde neko kaze da sam debela svinja (Primer samo navodim) mogu li ga ja tuziti za klevetu i od tebe dobiti njegov IP ?

Prepravljala sam post dok si mi ti odgovarao na isti pa nisi video ovo pitanje.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1242 poslato: 24-08-2011, 17:12:48 »

.Ajd da postavimo stvari ovako..Ako meni ovde neko kaze da sam debela svinja (Primer samo navodim) mogu li ga ja tuziti za klevetu i od tebe dobiti njegov IP ?

Prepravljala sam post dok si mi ti odgovarao na isti pa nisi video ovo pitanje.

Naravno da možeš ali ne od mene...  tužiš nekoga, ja dođem na SUD, sud naloži SUP-u da pribave te podatke, oni dođu kod mene uzmu IP adresu od tog korisnika, dostave SUDU, i proces teče dalje...

Samo što u tom postupku možeš i mene da tužiš zato što nisam obrisao taj post, i prenosim vređanja putem svog sajta...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1243 poslato: 24-08-2011, 17:18:15 »

.Ajd da postavimo stvari ovako..Ako meni ovde neko kaze da sam debela svinja (Primer samo navodim) mogu li ga ja tuziti za klevetu i od tebe dobiti njegov IP ?

Prepravljala sam post dok si mi ti odgovarao na isti pa nisi video ovo pitanje.

Naravno da možeš ali ne od mene...  tužiš nekoga, ja dođem na SUD, sud naloži SUP-u da pribave te podatke, oni dođu kod mene uzmu IP adresu od tog korisnika, dostave SUDU, i proces teče dalje...

Samo što u tom postupku možeš i mene da tužiš zato što nisam obrisao taj post, i prenosim vređanja putem svog sajta...

Extra nacin da se zaradi para.Bockas na forumu nekog,bockas bockas,dok taj ne pukne i izvredja te.Ti lepo naplatis tu uvredu i omastis brke..
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1244 poslato: 24-08-2011, 17:48:33 »

jeste... kažem ti nisam ni ja verovao da je moguće, ali opet kad pogledaš, nema niko pravo nigde da te vređa i za sve postoji zakon - proces...


pa i za forum...  tako da kada sam ti ono rekao, to sam obrisao više zbog tebe nego zbog mene... to sam i mislio...

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1245 poslato: 24-08-2011, 18:06:55 »

Digla se ujdurma ni oko cega. Neko je bacio minu da je Vanja bivsa Luna pa su skocili na noge lagane sve sami forumski asovi (ALKAR, SUNDJER BOBA, DIDI, SVILENA, TONY CLIFTON, OSICA, REKSYS i naravno nezaobilazna mirodjija Jelenkos).
I svi u jedan glas podigli glas ... pokazavsi odanost izbacenoj Luni i istovremeno negodovanje gospodinu Adminu. Videli smo dakle, koliko je pametnih forumasa ostalo u pozadini i budno prate sta mi ostali ovde trucamo.

Predlazem revoluciju na forumu i nasilno svrgavanje Autentika. On je kriv sto je ovaj forum napusten od najboljih, a svi ce da se vrate ako ode jedan jedini samozvani sef, gospodin Autentik.


p.s. I sto se konacno ne javlja ta Vanja, vidim je da nas gleda a nikako da uskoci pa da nam objasni je li ona ta Luna.
« Poslednja izmena: 24-08-2011, 18:12:43 od strane Egzi »
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1246 poslato: 24-08-2011, 18:13:55 »

hahahahah

tako znači...  pa dobro, može i to, peticija prvo, pa onda potpisi, pa preuzmete vlasništvo foruma, pa ga vi održavate...

extra, ja sam za

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1247 poslato: 24-08-2011, 18:16:56 »

Ne verujem da je ona..citala sam dosta njenih postova,ne lici na njen stil..Ne znam..mozda i jeste..ako jeste,upoznale smo se  :aq01:I bre ti Egzi pun si informacija covece,otkud sve to znas?Ja neam pojma  za te kuloarske price i mine. :aq02:
« Poslednja izmena: 24-08-2011, 18:20:18 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1248 poslato: 24-08-2011, 21:14:51 »

Nije Vanja. Ja sam Luna
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

osica

  • Gost
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1249 poslato: 24-08-2011, 21:18:57 »

Nisam LUNA al sam SABA
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1250 poslato: 24-08-2011, 21:26:15 »

Nisam LUNA al sam SABA

Ja sam Saba
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1251 poslato: 25-08-2011, 01:11:05 »

Digla se ujdurma ni oko cega. Neko je bacio minu da je Vanja bivsa Luna pa su skocili na noge lagane sve sami forumski asovi (ALKAR, SUNDJER BOBA, DIDI, SVILENA, TONY CLIFTON, OSICA, REKSYS i naravno nezaobilazna mirodjija Jelenkos).
I svi u jedan glas podigli glas ... pokazavsi odanost izbacenoj Luni i istovremeno negodovanje gospodinu Adminu. Videli smo dakle, koliko je pametnih forumasa ostalo u pozadini i budno prate sta mi ostali ovde trucamo.

Predlazem revoluciju na forumu i nasilno svrgavanje Autentika. On je kriv sto je ovaj forum napusten od najboljih, a svi ce da se vrate ako ode jedan jedini samozvani sef, gospodin Autentik.


p.s. I sto se konacno ne javlja ta Vanja, vidim je da nas gleda a nikako da uskoci pa da nam objasni je li ona ta Luna.

Kakve bre ja veze imam sa Lunom ili negodovanjem adminu...hebe se meni koga ce on da izbaci i kako ce da vodi forum. Njegov forum-njegova stvar.
Drugo,mislim da je zabranjeno raspravljati o izbacenim clanovima...barem je tako na drugim forumima. Sada vidim i zasto.
Trece,ne znam ni zasto se digla tolika prasina oko nje kada admin ima diskreciono pravo da lupa ban bilo kome bez obaveze da objasnjava svoj postupak. Kome se to ne svidja,ne znam sta trazi ovde.
Cetvrto,mene i dalje interesuje kako se tretiraju IP adrese wireless mreza. Njih moze svako da koristi. Tako da bih voleo da mi Autentik odgovori ako zna i ako hoce.
Peto,sa kim se grudvas?
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1252 poslato: 25-08-2011, 07:37:52 »

Nemoguce je nekoga naci pre wifi IP adrese,svako moze poroci pored nekog free wifi i otkucati bilo sta,ali moguce je preko emaila. Narocito ako se on aktivno koristi... A sto se tice da li ce neko nekoga da tuzi zbog uvrede!!! Pa svako neka odgovara za izrecenu rec i ucinjeno delo. Da sam admin ja nebih "stitio"  ljude da ne budu tuzeni,pa dovoljno su odrasli, nebih naravno dozvolio vulgarnosti,ali ostalo... Sad drugi je problem sto ima ljudi van Srbije koji ovo prate! E sad evidentno je da je ovaj forum izgubio na atraktivnosti da ne kazem na kvalitetu. Nema sukoba misljenja vise, ako tok reci ide u jednom pravcu to je veoma dosadno...argumenti i fakti...pa...
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1253 poslato: 25-08-2011, 08:08:30 »

Ima načina da se nađe IP preko wireles mreže... svaki komp tj. veza ostavlja trag...  Proxy itd.. Drugo ima i emailova, a treće ima i tačno vreme pristupa i ime provajdera... tako da je danas veoma lako doći do kompjutera sa koga je ta poruka pisana a samim tim i do osobe koja je to napisala...


E sad, tačno je da ja treba da pustim neka piše šta god hoće i tako i jeste, jer sam stavio sledeci tekst prilikom registracije



**************************
Korisnici koji objavljuju komentare (TEKSTOVE) i materijal odgovorni su moralno, imovinski i krivično za njihov sadržaj
 OSLOBAĐAJUĆI VLASNIKA SAJTA, ADMINISTRATORE I MODERATORE FORUMA BILO KAKVE ODGOVORNOSTI
***********************************
tako da sam ja oslobođen odgovornosti.

Ali postoje opet dve stvari na koje treba voditi računa... Tamo gde se vređa, psuje itd... više niko neće da dolazi... Kada je LUNA bila glavna i navaljivala na svakog novog korisnika ovaj forum je izgubio više od 20-tak članova.... da ne pričam da je pisala na svakoj mogućoj temi bez ikakvog argumenta, samo čisto da napiše nešto... i onda kao je forum živ... e to mi nikako ne treba...


Druga stvar je iako je neka druga osdoba tužena, opet inspektori dolaze i kopaju po mojoj bazi, pa onda moram kao svedok da dolazim na svako ročište da objasnim šta i kako...


ništa od toga mi ne treba... a cena je nedovoljno poruka i tema... ali bolje je i to nego druga solucija...

Vanja

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 87
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1254 poslato: 25-08-2011, 08:17:41 »

Nije Vanja. Ja sam Luna


Eto priznajem ... nisam ja Luna; ja sam samo VANJA.
Sačuvana
Dodju tako vremena
kada pametan zasuti,
budala progovori,
a fukara se obogati.
                 
                 Andric

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1255 poslato: 25-08-2011, 08:29:34 »

Ni u tome nije problem... pazi ovako, ja iybacim osobu koja pravi zajebancije.. ako se ta osoba ponovo registruje i više ne radi to kao što je radila kada je bila osoba br1... sve je ok... znaš li koliko ja imama vremena pa u svakoga člana da proveravam da vidim da li je ona izbačena ili ne...

nikad...


Jednostavnije mi da ako vidim da ta ista osoba pravi zzz jednim klikom izbacim ponovo...

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1256 poslato: 25-08-2011, 11:48:36 »

Ima načina da se nađe IP preko wireles mreže... .

Pa dobro to mozda ima znacaja ako je u pitanju sraticka IP adresa. A sta je sa dinamickom? Kako ce preko nje da odrede ko je pisao. Drugo,svako moze da ima lap-top,telefon,desktop. Svako moze da sedne ispred kuce koja ima nezakljucan wireless i preko lap topa da koristi domacinovu mrezu.
A iskreno,ne verujem da ce neko da tuzi n.n. lice zbog uvrede preko javnog foruma. Pogotovo sto su ovde pisanja apsolutno benigna...ma kako se na prvi pogled cinilo.
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1257 poslato: 25-08-2011, 13:45:02 »

U donjem desnom uglu vase poruke mozete da vidite vasu IP adresu. Kada stavite kursor iznad IP adrese pojavi se mali znak pitanja. Ako zatim kliknete na IP dobijete sledecu poruku


"Your IP address is shown only to you and moderators. Remember that this information is not identifying, and that most IPs change periodically.
You cannot see other members' IP addresses, and they cannot see yours.

Zatvori prozor"


Toliko o sudu, tuzbama i ostalim bajkama
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1258 poslato: 25-08-2011, 13:58:08 »

Ima načina da se nađe IP preko wireles mreže... svaki komp tj. veza ostavlja trag...  Proxy itd.. Drugo ima i emailova, a treće ima i tačno vreme pristupa i ime provajdera... tako da je danas veoma lako doći do kompjutera sa koga je ta poruka pisana a samim tim i do osobe koja je to napisala...


E sad, tačno je da ja treba da pustim neka piše šta god hoće i tako i jeste, jer sam stavio sledeci tekst prilikom registracije



**************************
Korisnici koji objavljuju komentare (TEKSTOVE) i materijal odgovorni su moralno, imovinski i krivično za njihov sadržaj
 OSLOBAĐAJUĆI VLASNIKA SAJTA, ADMINISTRATORE I MODERATORE FORUMA BILO KAKVE ODGOVORNOSTI
***********************************
tako da sam ja oslobođen odgovornosti.

Ali postoje opet dve stvari na koje treba voditi računa... Tamo gde se vređa, psuje itd... više niko neće da dolazi... Kada je LUNA bila glavna i navaljivala na svakog novog korisnika ovaj forum je izgubio više od 20-tak članova.... da ne pričam da je pisala na svakoj mogućoj temi bez ikakvog argumenta, samo čisto da napiše nešto... i onda kao je forum živ... e to mi nikako ne treba...


Druga stvar je iako je neka druga osdoba tužena, opet inspektori dolaze i kopaju po mojoj bazi, pa onda moram kao svedok da dolazim na svako ročište da objasnim šta i kako...


ništa od toga mi ne treba... a cena je nedovoljno poruka i tema... ali bolje je i to nego druga solucija...


Nisam znala da je zbog toga izbacena Luna.Dopadali mi se njeni postovi,nisam znala za te napade na nove clanove.


U donjem desnom uglu vase poruke mozete da vidite vasu IP adresu. Kada stavite kursor iznad IP adrese pojavi se mali znak pitanja. Ako zatim kliknete na IP dobijete sledecu poruku


"Your IP address is shown only to you and moderators. Remember that this information is not identifying, and that most IPs change periodically.
You cannot see other members' IP addresses, and they cannot see yours.

Zatvori prozor"


Toliko o sudu, tuzbama i ostalim bajkama

Probala sam i utvrdila da je to tacno sto si napisao.Isto je i kod mene.
« Poslednja izmena: 25-08-2011, 14:13:51 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1259 poslato: 25-08-2011, 14:31:31 »

U donjem desnom uglu vase poruke mozete da vidite vasu IP adresu. Kada stavite kursor iznad IP adrese pojavi se mali znak pitanja. Ako zatim kliknete na IP dobijete sledecu poruku


"Your IP address is shown only to you and moderators. Remember that this information is not identifying, and that most IPs change periodically.
You cannot see other members' IP addresses, and they cannot see yours.

Zatvori prozor"


Toliko o sudu, tuzbama i ostalim bajkama

Pa to znam. IP adresa vecine korisnika je dinamicka i menja se. Ne znam kako se onda utvrdjuje identitet.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.18 sekundi sa 25 upita.