Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Sanjao sam malo pre.!!!  (Pročitano 53655 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Sanjao sam malo pre.!!!
« Odgovor #80 poslato: 06-07-2010, 13:53:08 »

Dosla si iz plave praznine
sa gomile velikih oblaka
iz dva mlaza zute magle
pravo u moj sinocnji san

Ni kise, ni sunca
nema ni svadbi, ni cigana
prve zvijezde trljaju oci
kome li ces nocas doci u san


Ja sam nalik cistom zidu
ti si slika i ram
ja sam prazna tisina
ti najljepsa muzika sto znam

http://www.youtube.com/watch?v=15LsfcHvH80&feature=related
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Teske95

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Odg: Sanjao sam malo pre.!!!
« Odgovor #81 poslato: 22-01-2011, 22:58:37 »

E ,da li neko moze da protumaci moj san???? Pocinje tako sto srecem neku osobu u svojoj kuci,koju ne poznajem i mislim da je lopov...to govorim i ukucanima,ali oni mi ne veruju,i zatim ulaze na jedna vrata,koja odmah posto oni udju,nestaju... Odjednom se osetim napusteno,i krecem da gadjam tu osobu nekom saksijom cveca...kako sam to bacio iz ruke,okliznem se i padam niz stepenice,al ne docekam da padnem skroz,nego se pre pada trgnem iz sna...i tu se san zavrsava.... Zna li neko otprilike o cemu se ovde radi?? :D
Sačuvana

acinic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 184
Odg: Sanjao sam malo pre.!!!
« Odgovor #82 poslato: 18-01-2012, 00:37:47 »

E ,da li neko moze da protumaci moj san???? Pocinje tako sto srecem neku osobu u svojoj kuci,koju ne poznajem i mislim da je lopov...to govorim i ukucanima,ali oni mi ne veruju,i zatim ulaze na jedna vrata,koja odmah posto oni udju,nestaju... Odjednom se osetim napusteno,i krecem da gadjam tu osobu nekom saksijom cveca...kako sam to bacio iz ruke,okliznem se i padam niz stepenice,al ne docekam da padnem skroz,nego se pre pada trgnem iz sna...i tu se san zavrsava.... Zna li neko otprilike o cemu se ovde radi?? :D

Od nekog se osecas ugrozenim! Imas strah i osecas se usamljeno! Nemas podrsku od porodice! Tvoj san je tipican za 70% ljudi. Tvoje strahove smatraj normalnim.  :aq01:
« Poslednja izmena: 18-01-2012, 00:40:09 od strane acinic »
Sačuvana

acinic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 184
Odg: Sanjao sam malo pre.!!!
« Odgovor #83 poslato: 18-01-2012, 00:44:52 »

Sanjao sam da fotografisem nesto ispred kuce na ulici. Na trotoaru. I nesto to nije ispalo dobro. Kad prilazi neki lik, mladji! Koji mi kaze da ce on to posto ima fotoaparat koji je bolji!  :xq005: Ja mu kazem. Cek da odem da skuvam kafu dok ti to. Vracam se i vidim da njegova bicikla nema zadnji tocak, sediste i volan. Ja ga pitam. Covece nisu ti valjda ukrali ovde u S%%%% ovo sa bicikle? Nemoguce. On mi kaze : "Ukrali su mi to u D. Vidovu!  :xq005:
Sačuvana

acinic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 184
Odg: Sanjao sam malo pre.!!!
« Odgovor #84 poslato: 27-04-2012, 04:55:43 »

Sanjao sam da sam pretukao Acu Lukasa u nekoj diskoteci. Bio je bezobrazan. Nije bio kulturan!  :xq005:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 24 upita.