Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Volite li vi Srbiju !?  (Pročitano 77963 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

the best

  • Gost
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #60 poslato: 20-09-2007, 11:42:02 »

svugde ima losih ljudi,loseg voca,prljavog asfalta,...licno,volela bih da moja zemlja bude vizuelno kao USA,ali sve sto vise idemo ka zapadu,to vidjamo debilniji narod...zato se pre odlucujem za moj narod,...jer svoje govno ne smrdi...zivela JUGOSLAVIJA>a moze i SRBIJA!!!!
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #61 poslato: 20-09-2007, 23:50:41 »

svugde ima losih ljudi,loseg voca,prljavog asfalta,...licno,volela bih da moja zemlja bude vizuelno kao USA,ali sve sto vise idemo ka zapadu,to vidjamo debilniji narod...zato se pre odlucujem za moj narod,...jer svoje govno ne smrdi...zivela JUGOSLAVIJA>a moze i SRBIJA!!!!
A gde to "vidjas(mo) debilniji narod?Na televiziji? Vredjas druge narode bez pardona a da nisi dalje od Grcke otisla! A ovde se prica o Srbiji a ne o narodu! I sta se ti odlucujes kad i nemas uopste izbora?
O go...vnima...bez komentara!! :aq25:Kao smeta ti mrznja ali izgleda samo kad se radi o DMP jer je dalje sejes bez po muke! :aq25: I zivela Jugoslavija tj. Bosna,Hrvatska,Crna Gora i ostali.Sve ih jos uvek VOLIM!!! :aq26:
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #62 poslato: 21-09-2007, 20:14:17 »

Volim Srbiju,obozavam Jagodinu,volela bih da se vratim jednog lepog dana.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #63 poslato: 22-09-2007, 14:00:00 »

Ja nesto nisam sigurna  :aq25: suvise sam se navikla na red i zakon, povratak na javasluk i anarhiju ubio bi me u pojam. Za sad samo u posetu, a kasnije - videcemo.
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #64 poslato: 30-09-2007, 19:27:29 »

 :aq06:Srce mi kaze,sve daj,nije ti to zavicaj! :aq06:
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #65 poslato: 30-09-2007, 21:06:47 »

Ivanka i pauk su me podsetili na djubre i prljavstinu...odmah je manje volim! :aq25:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #66 poslato: 01-10-2007, 09:07:30 »

Volim Srbiju i zato me boli kad vidim šta neki rade s njom. Jedne godine sam se vozila od Beograda, preko Kragujevca u Jagodinu. Takve gomile djubreta su pored puta da sam mislila da je deponija na svakih 500 metara.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #67 poslato: 01-10-2007, 18:09:43 »

Dobro si mislila, jeste deponija. Divlja  :aq21: Nikoga nije briga ni za sta. Niti ljude za zivotnu sredinu niti vlast da to sankcionise. Ovi prvi slabo koriste mozak, ovi drugi se bogate pa nemaju kad  :aq21:
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #68 poslato: 01-10-2007, 21:31:27 »

Jeste prljavo je,ali kroz Srbiju prolaze i stranci,Turci,Makedonci,Rumuni,Bugari...pa nismo mi najprljaviji narod...?
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #69 poslato: 01-10-2007, 22:46:12 »

Verovatno nismo najprljaviji narod. Ali smo prljav narod!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #70 poslato: 02-10-2007, 05:57:07 »

Jeste prljavo je,ali kroz Srbiju prolaze i stranci,Turci,Makedonci,Rumuni,Bugari...pa nismo mi najprljaviji narod...?

verovatno nismo prljav narod, jedino sto je statistika protiv nas. po statistickim podacima u srbiji se na primer potrosi 2,5cm paste za zube godisnje po glavi stanovnika
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #71 poslato: 02-10-2007, 06:56:33 »

Pa ako si vec hteo da das komican-tragicno-porazavajuci komentar o "prljavoj" naciji, sto ne uze onaj "banalan" primer da zena recimo od prosecne mesecne zarade u Srbiji, godisnje moze da kupi 2 para gaca i isto toliko carapa.....Ej, pa jeb.. onda pastu za zube, ako nema ni deterdzent da opere svoje gace (komada 2, koja cekaju "promenu" do sledece godine)...Doduse, ako odbijes letnje mesece, u kojima i nije neophodno nositi ni gace ni carape, onda statistika "mozda" i nije bas toliko porazavajuca?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #72 poslato: 03-10-2007, 14:51:27 »

 :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #73 poslato: 03-10-2007, 15:04:23 »

Jos ako ti niko ne dolazi u goste mozes celo leto da sedis go i neces da prljas odela sto odmah smanjuje potrosnju vode, struje, deterdzenta i naravno ne cepa se toliko brzo to odelo jer se ne nosi  :aq01:
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #74 poslato: 03-10-2007, 20:04:55 »

Jeste prljavo je,ali kroz Srbiju prolaze i stranci,Turci,Makedonci,Rumuni,Bugari...pa nismo mi najprljaviji narod...?

verovatno nismo prljav narod, jedino sto je statistika protiv nas. po statistickim podacima u srbiji se na primer potrosi 2,5cm paste za zube godisnje po glavi stanovnika
Verovatno se osamdesetih koristilo isto 2,5cm  jer su tada jos Cesi raspoznavali Srbe po pokvarenim zubima! :aq25:

A bese nam standard na zavidnom nivou!!
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #75 poslato: 04-10-2007, 07:58:52 »

Jeste prljavo je,ali kroz Srbiju prolaze i stranci,Turci,Makedonci,Rumuni,Bugari...pa nismo mi najprljaviji narod...?
Koliko Turaka, Makedonaca, Bugara... se vozi kružnim kragujevačkim putem?
To nije najgore što sam videla. U okolini Kragujevca sam se zaustavila u jednom restoranu da ručam. Restoran, super uradjen u šumadinskom stilu, velika terasa itd. Prvo sam potražila wc. Bio je čučavac. Posle sam htela da operem ruke. Nemaš gde. Zahtevala sam od osoblja da me odvedu do kakve česme. I odveli su me do kuhinje, da operem ruke iznad korita punog sudova. Šta da pričam, nisam ručala u tom restoranu. Pobegla sam.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #76 poslato: 04-10-2007, 10:24:47 »

Jeste prljavo je,ali kroz Srbiju prolaze i stranci,Turci,Makedonci,Rumuni,Bugari...pa nismo mi najprljaviji narod...?
Koliko Turaka, Makedonaca, Bugara... se vozi kružnim kragujevačkim putem?
To nije najgore što sam videla. U okolini Kragujevca sam se zaustavila u jednom restoranu da ručam. Restoran, super uradjen u šumadinskom stilu, velika terasa itd. Prvo sam potražila wc. Bio je čučavac. Posle sam htela da operem ruke. Nemaš gde. Zahtevala sam od osoblja da me odvedu do kakve česme. I odveli su me do kuhinje, da operem ruke iznad korita punog sudova. Šta da pričam, nisam ručala u tom restoranu. Pobegla sam.

Na desetine takvih toaleta u Srbiji su zabelezile strane televizije pre Olimpijade u Grckoj!

Cak i bez vrata na wc-u, bez vode, ti CUCAVCI, prljavo da ti se smuci..  :aq09: :aq14: Porazavajuce!! :aq25:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #77 poslato: 04-10-2007, 11:29:52 »

Pa gde su sanitarci. Takav objekat ne bi smeo da radi.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #78 poslato: 04-10-2007, 11:51:05 »

Pa gde su sanitarci. Takav objekat ne bi smeo da radi.
Pa eto...nasi se nisu potrudili cak ni tada a tranzitna smo zemlja prema Grckoj!! :aq20:

Cak su bas u to vreme sredjivali auto put i samo je jedna traka bila prohodna! A ja 6 nedelja, vikendi u JA preko nedelje u BG!

Ma sta reci...takve kolone i zastoje nisam u zivotu videla! Na 40 stepeni!!

Koliko li smo samo para izgubili tom losom reklamom o toaletima! I to su Nemci rekli da im zbog wc-a

ne pada na pamet da idu preko Srbije, pa su krenule kamere da ovekovece nasu ZAOSTALOST!! :aq25:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Volite li vi Srbiju !?
« Odgovor #79 poslato: 04-10-2007, 12:24:12 »

Znači, menjamo narod :aq16: :aq16: :aq16:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.28 sekundi sa 25 upita.