Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Koliko je promena u Jagodini  (Pročitano 33709 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #20 poslato: 04-07-2007, 18:36:07 »

Ja znam, da ljudi mogu da ne budu samo  1 godinu u Jagodini

i kad se vrate  ne mogu da je prepoznaju


to se grade  Zgrade, putevi, novi lokali, novi kafići, sve se menja veoma brzo

otavraju se nove organizacije  kako humanitarne tako sportske ili turističke

 
Da, kad se vratim ne mogu da je prepoznam. Daj molim te "grade se zgrade, putevi, novi lokali, novi kafici, sve se menja veoma brzo", znas li kako to izgleda ruzno onako nabiveno u centar, oko gradilista nema asfalta i tako ce jos dugo da ostane, jer  vazno je zgradu napraviti a prilaz, ko ce jos o tome da misli. Svako pravi koliko para ima, jedna zgrada niza druga visa, farba je naravno po svom ili Palminom ukusu, sve bez plana i reda. Sta je sa Zanovom ulicom, sa ulicom kod kamenog mosta, pa to bre izgleda isto kao pre 40 god, da ne nabrajam dalje a ima takvih ulica koliko hoces i nisu daleko od centra nekih 100-200 metara. E to je Jagodina.  Novi lokali, novi kafici, ko otvara, jagodinci sigurno ne, jagodici su bre na pijaci. Da me ne shvatis pogresno, volim ja Jagodinu i tu sam za 20-ak dana plasim se samo da necu moci da je prepoznam pa sam pripremila kompas, zlu ne trebalo... :aq11:


Ej, ne treba ti kompas, sve je isto samo jos za nijansu prljavije, haoticnije, anarhicnije, ruznije, a suzavac protiv pasa lutalica obavezno da poneses! Mnogo je ljudi koji ponavljaju vesti sa Palme + kao zombiji, cak su poceli i sami u njih da veruju. Zapanjujuca je cifra ispranih mozgova.
Ne zameri onima koji tvrdo veruju da je Jagodina san snova :D Ljudi jednostavno ne putuju po svetu, nemaju pare, ne mogu da dobiju vize i nemaju priliku da sagledaju svet iz neke druge perspektive.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #21 poslato: 04-07-2007, 19:35:31 »

Ja znam, da ljudi mogu da ne budu samo  1 godinu u Jagodini

i kad se vrate  ne mogu da je prepoznaju


to se grade  Zgrade, putevi, novi lokali, novi kafići, sve se menja veoma brzo

otavraju se nove organizacije  kako humanitarne tako sportske ili turističke

 
Da, kad se vratim ne mogu da je prepoznam. Daj molim te "grade se zgrade, putevi, novi lokali, novi kafici, sve se menja veoma brzo", znas li kako to izgleda ruzno onako nabiveno u centar, oko gradilista nema asfalta i tako ce jos dugo da ostane, jer  vazno je zgradu napraviti a prilaz, ko ce jos o tome da misli. Svako pravi koliko para ima, jedna zgrada niza druga visa, farba je naravno po svom ili Palminom ukusu, sve bez plana i reda. Sta je sa Zanovom ulicom, sa ulicom kod kamenog mosta, pa to bre izgleda isto kao pre 40 god, da ne nabrajam dalje a ima takvih ulica koliko hoces i nisu daleko od centra nekih 100-200 metara. E to je Jagodina.  Novi lokali, novi kafici, ko otvara, jagodinci sigurno ne, jagodici su bre na pijaci. Da me ne shvatis pogresno, volim ja Jagodinu i tu sam za 20-ak dana plasim se samo da necu moci da je prepoznam pa sam pripremila kompas, zlu ne trebalo... :aq11:


Ej, ne treba ti kompas, sve je isto samo jos za nijansu prljavije, haoticnije, anarhicnije, ruznije, a suzavac protiv pasa lutalica obavezno da poneses! Mnogo je ljudi koji ponavljaju vesti sa Palme + kao zombiji, cak su poceli i sami u njih da veruju. Zapanjujuca je cifra ispranih mozgova.
Ne zameri onima koji tvrdo veruju da je Jagodina san snova :D Ljudi jednostavno ne putuju po svetu, nemaju pare, ne mogu da dobiju vize i nemaju priliku da sagledaju svet iz neke druge perspektive.

videli su ljudi sveta, mozda vise i od tebe, nije poenta u tome vec sto se ipak nesto desava a ranije se nije desavalo. naravno vecina nije videla sveta i njima se to svidja, opet oni koji su videli imaju dovoljno kinte i oni jednostavno ne osecaju breme dodatnih izdataka.
interensatno je da mnogi ne gledaju palmu +, stavise i ljudi koji dodju u jagodinu i vide neke delove (nisam siguran da si ih ti videla) kazu da je lepo sredjeno, sto je cinjenica. sta ti je tesko da to razumes? zasto ti smeta sto se nesto ipak sredjuje? naravno niko normalan ne kaze da je to moralo da ide tim redom, niti da bi neko drugi bas to i tako radio, ali kada je vec uradjeno zasto bi nam sada smetalo?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #22 poslato: 04-07-2007, 20:00:20 »

Slazem se u potpunosti sa zs-ovim misljenjem. Naravno da i dalje nista nije idealno i najbolje (to i ne postoji u svetu) ali je bitno da se napreduje.
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #23 poslato: 04-07-2007, 20:14:09 »

Slazem se u potpunosti sa zs-ovim misljenjem. Naravno da i dalje nista nije idealno i najbolje (to i ne postoji u svetu) ali je bitno da se napreduje.

stvarno me nerviraju ljudi kojima smeta sto se nista ne desava, onda im smeta i kada se nesto i desava. nismo od juce, ni rim nije zazidan za dan, kao sto sam rekao da sam ja u pitanju verovatno ne bih isao sa tim projektima i ne bih tako radio, ali definitivno pozdravljam ideju da se nesto radi i jos vise da se vide rezultati rada. jos bih samo voleo da se ne dozvoli da ono sto je napravljeno vremenom propadne, vec kada to nesto vec imamo da se to i odrzava
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #24 poslato: 04-07-2007, 22:36:16 »

Slazem se u potpunosti sa zs-ovim misljenjem. Naravno da i dalje nista nije idealno i najbolje (to i ne postoji u svetu) ali je bitno da se napreduje.

stvarno me nerviraju ljudi kojima smeta sto se nista ne desava, onda im smeta i kada se nesto i desava. nismo od juce, ni rim nije zazidan za dan, kao sto sam rekao da sam ja u pitanju verovatno ne bih isao sa tim projektima i ne bih tako radio, ali definitivno pozdravljam ideju da se nesto radi i jos vise da se vide rezultati rada. jos bih samo voleo da se ne dozvoli da ono sto je napravljeno vremenom propadne, vec kada to nesto vec imamo da se to i odrzava

Upravo o tome se radi. NESTO se radi ali sve same SPOREDNE, nakaradne i beznacajne stvari. Ili ces me ubediti da je secenje drveca u glavnoj ulici da bi se kroz poplocavanje jos malo pokrale opstinske pare i pride oprale neke druge pare bilo OD ZIVOTNOG ZNACAJA za Jagodinu? Uzgred, je l' placen dug za gas?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #25 poslato: 04-07-2007, 23:09:34 »

Slazem se u potpunosti sa zs-ovim misljenjem. Naravno da i dalje nista nije idealno i najbolje (to i ne postoji u svetu) ali je bitno da se napreduje.

stvarno me nerviraju ljudi kojima smeta sto se nista ne desava, onda im smeta i kada se nesto i desava. nismo od juce, ni rim nije zazidan za dan, kao sto sam rekao da sam ja u pitanju verovatno ne bih isao sa tim projektima i ne bih tako radio, ali definitivno pozdravljam ideju da se nesto radi i jos vise da se vide rezultati rada. jos bih samo voleo da se ne dozvoli da ono sto je napravljeno vremenom propadne, vec kada to nesto vec imamo da se to i odrzava

Upravo o tome se radi. NESTO se radi ali sve same SPOREDNE, nakaradne i beznacajne stvari. Ili ces me ubediti da je secenje drveca u glavnoj ulici da bi se kroz poplocavanje jos malo pokrale opstinske pare i pride oprale neke druge pare bilo OD ZIVOTNOG ZNACAJA za Jagodinu? Uzgred, je l' placen dug za gas?

a sta je po tebi znacajno? i odkud ti ideja da si ti bas upucena i pozvana da znas sta je prioritetno? licno, a to sam vec rekao, ne bih tako radio, ali samo zato sto imam drugaciju viziju. kod tebe, na zalost vidim samo potrebnu da budes protiv necega
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #26 poslato: 04-07-2007, 23:20:21 »

Kod mene ces UVEK videti potrebu da budem PROTIV GLUPOSTI  :aq20: Nego, platise li taj dug za gas? Eto, to je jedan od prioriteta. Pa toplovod pa vodovod pa dugovi skola i vrtica  pa dzukci lutalice pa borba protiv narkomanije...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #27 poslato: 04-07-2007, 23:22:07 »

Kod mene ces UVEK videti potrebu da budem PROTIV GLUPOSTI  :aq20: Nego, platise li taj dug za gas? Eto, to je jedan od prioriteta. Pa toplovod pa vodovod pa dugovi skola i vrtica  pa dzukci lutalice pa borba protiv narkomanije...

pa onda tvoje nepoznavanje ko se cime bavi .... uz to odkud si ti pozvana da proglasavas nesto gluposcu? kao sto sam vec rekao, ne bih sve tako radio, ali dozvoljavam da covek ima svoju ideju kako nesto treba uraditi i dozvoljavam sebi pravo da ga pustim da radi malo. naranvo pratim rezultate i ukoliko mi se ne svidja kaznicu to na sledecim izborima, kao uostalom sto je ds bio kaznjen. sta je tu lose i nelogicno?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #28 poslato: 05-07-2007, 11:57:47 »

Opstina ne moze da plati dug od toplane jer ta toplana ne pripada opstini. Kada se bude prodao Kablovi Holding onda ce toplana najverovatnije da predje u opstinsko vlasnistvo i onda moze da se izmire dugovi za gas od strane opstine, a ovako nista ne moze da se uradi. Slicna je i npr. situacija koja vodi od OMV pumpe ka staroj Fabrici kablova, ta ulica i dalje nije asfaltirana nego i dalje stoji ona kaldrma, ali opstina tu nista ne moze da uradi jer nije nadlezna za tu ulicu vec odgovarajuce ministarstvo mora da uradi taj posao.
Sačuvana
Dark Eagle

Mira

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #29 poslato: 05-07-2007, 12:23:38 »

Opstina ne moze da plati dug od toplane jer ta toplana ne pripada opstini. Kada se bude prodao Kablovi Holding onda ce toplana najverovatnije da predje u opstinsko vlasnistvo i onda moze da se izmire dugovi za gas od strane opstine, a ovako nista ne moze da se uradi. Slicna je i npr. situacija koja vodi od OMV pumpe ka staroj Fabrici kablova, ta ulica i dalje nije asfaltirana nego i dalje stoji ona kaldrma, ali opstina tu nista ne moze da uradi jer nije nadlezna za tu ulicu vec odgovarajuce ministarstvo mora da uradi taj posao.
Meni se baš svidja kaldrma!
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #30 poslato: 05-07-2007, 13:28:35 »

Ne kazem ja da je lose sto je tamo kaldrma nego da oni nisu za sve nadlezni
Sačuvana
Dark Eagle

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #31 poslato: 05-07-2007, 17:26:24 »

Opstina ne moze da plati dug od toplane jer ta toplana ne pripada opstini. Kada se bude prodao Kablovi Holding onda ce toplana najverovatnije da predje u opstinsko vlasnistvo i onda moze da se izmire dugovi za gas od strane opstine, a ovako nista ne moze da se uradi. Slicna je i npr. situacija koja vodi od OMV pumpe ka staroj Fabrici kablova, ta ulica i dalje nije asfaltirana nego i dalje stoji ona kaldrma, ali opstina tu nista ne moze da uradi jer nije nadlezna za tu ulicu vec odgovarajuce ministarstvo mora da uradi taj posao.

Aha, a moze li Opstina da plati VISEGODISNJE dugove skola, vrtica i ostalih korisnika budzeta za to isto grejanje, struju i silne druge stavke?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #32 poslato: 06-07-2007, 05:36:10 »

Opstina ne moze da plati dug od toplane jer ta toplana ne pripada opstini. Kada se bude prodao Kablovi Holding onda ce toplana najverovatnije da predje u opstinsko vlasnistvo i onda moze da se izmire dugovi za gas od strane opstine, a ovako nista ne moze da se uradi. Slicna je i npr. situacija koja vodi od OMV pumpe ka staroj Fabrici kablova, ta ulica i dalje nije asfaltirana nego i dalje stoji ona kaldrma, ali opstina tu nista ne moze da uradi jer nije nadlezna za tu ulicu vec odgovarajuce ministarstvo mora da uradi taj posao.

Aha, a moze li Opstina da plati VISEGODISNJE dugove skola, vrtica i ostalih korisnika budzeta za to isto grejanje, struju i silne druge stavke?

koliki su ti dugovi? koliki je taj visegodisnji period? odkud znas da se ne placa?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #33 poslato: 07-07-2007, 19:33:21 »

A little BIRD TOLD ME   :aq07: Ne smem da ti kazem, U ZAVIJENOJ JE FORMI  :aq21: Ako ti kazem, posle moram da te ubijem  :aq18:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #34 poslato: 07-07-2007, 19:39:33 »

Kod mene ces UVEK videti potrebu da budem PROTIV GLUPOSTI  :aq20: Nego, platise li taj dug za gas? Eto, to je jedan od prioriteta. Pa toplovod pa vodovod pa dugovi skola i vrtica  pa dzukci lutalice pa borba protiv narkomanije...

pa onda tvoje nepoznavanje ko se cime bavi .... uz to odkud si ti pozvana da proglasavas nesto gluposcu? kao sto sam vec rekao, ne bih sve tako radio, ali dozvoljavam da covek ima svoju ideju kako nesto treba uraditi i dozvoljavam sebi pravo da ga pustim da radi malo. naranvo pratim rezultate i ukoliko mi se ne svidja kaznicu to na sledecim izborima, kao uostalom sto je ds bio kaznjen. sta je tu lose i nelogicno?

Do sledecih izbora kaznice tata CELU OPSTINU. Samo polako, zivi bili pa videli.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #35 poslato: 26-08-2008, 18:20:36 »

Evo opet na zatvaraju centar

sve više i više

to ne valja




ovo je iza PABA

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #36 poslato: 27-08-2008, 02:10:56 »

ja sam za to da se prave sto vise zgrade i zgrade i zgrde.da se prave ,da se prave i da se prave!!Da budemo kao menheten:)
Sačuvana
sve su seke jebene.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #37 poslato: 27-08-2008, 09:10:50 »

pa da ali ne u centru

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #38 poslato: 27-08-2008, 09:48:27 »

slazem se s autentikom....totalni kolaps je gradnja zgrade u centru kao sto je i ovaj neo-parking dosta zatvorio centar, tu je i propala robna kuca....uzas...

vec sam na jednom forumu napisao kako je mnogo ali mnogo bolje da tu bude neki prostrani trg i setaliste kako dolikuje jednom gradu...i nas skver u malo drugacijem obliku...barem da bude otvoren....da unutra moze da se proseta i sedne
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #39 poslato: 30-08-2008, 18:27:42 »

Samo cekam da neko odkupi robnu kucu i u njoj dogradi stanove,ili je srusi i napravi zgradu...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".
 

Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 24 upita.