Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Jagodinci besplatno u Guču !!!  (Pročitano 61647 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #160 poslato: 30-08-2007, 17:55:07 »

Ne pamet nego hrabrosti, jer uvek mo imali pametnih, a manje radnih.  :aq19:

radnih imamo malo, a pametnih jos manje. da svar bude jos gora, najmanje i od jedne i od druge grupe drze neke pozicije (pogotovo politicke) u drzavi, u krajnjem slucaju da nije tako mi i ne bi smo bili u ovakvoj situaciji, vec bi ti radni i pametni odavno nesto promenili
« Poslednja izmena: 30-08-2007, 17:55:53 od strane zs »
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #161 poslato: 30-08-2007, 17:59:07 »

Tako te volim zs,ajde da menjamo planetu......sutra dajem oglas..........
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #162 poslato: 30-08-2007, 18:01:10 »

Tako te volim zs,ajde da menjamo planetu......sutra dajem oglas..........

na zalost, kao sto rekoh, nedostaje nam pozicija i ostale poluge vlasti. ali ako bi svi krenuli, sto je u srbiji nemoguce zbog "tolerancije", mogli bi smo mnogo toga da uradimo
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #163 poslato: 30-08-2007, 18:04:14 »

Samo sam citirala Balasevica............
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #164 poslato: 31-08-2007, 15:16:47 »

Samo sam citirala Balasevica............

i to je sve. sedeces i cekaces da neko drugi nesto uradi?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #165 poslato: 31-08-2007, 16:16:13 »

Naravno luce,kao i uvek..........ti me NAJBOLJE ZNAS ............cini mi se..........do sledece GUCE,ova je KRAJNJE IZVIKANA..............
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #166 poslato: 31-08-2007, 20:03:35 »

Naravno luce,kao i uvek..........ti me NAJBOLJE ZNAS ............cini mi se..........do sledece GUCE,ova je KRAJNJE IZVIKANA..............

naravno da je izvikana ;) i da smo zavrsili sa ovom gucom, bitno je da smo poceli sa tepanjem :)
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #167 poslato: 02-09-2007, 05:13:09 »

Naravno luce,kao i uvek..........ti me NAJBOLJE ZNAS ............cini mi se..........do sledece GUCE,ova je KRAJNJE IZVIKANA..............

naravno da je izvikana ;) i da smo zavrsili sa ovom gucom, bitno je da smo poceli sa tepanjem :)

Hm , sumnjivo mi  je ovo , ima ovde još i nešto da ispadne.

Dokle bre ljudi, gde svi da krenemo, kakve poluge vlasti, pa to smo već uradili, pošteni , pametni i hrabri al uleteše sbrdosdolaši kurta i murta, oni najdrčniji grabljivci i obložiše motku specijalnom materijom za tili čas.
Ja da vam kažem , mi smo samo za strani protektorat ništa više ne zaslužujemo , jel smo probali sami . jesmo ,Jel ne znamo . pa ne znamo, u stvari nećemo i ne umemo a i ko će da nam zabrani da krademo i grabimo kad već dodjemo sami na vlast.
Prema tome da prekinemo više, ajde lepo da se izvinemo Nemcima pa i Turcima i da ih zamolimo da se vrate i upravljaju nama kad smo već taki kaki smo.
Verovatno će ovo da izazove negodovanje , ali razmislite bolje, mi umemo lepo dobro da radimo samo kad nas uredi neko, primera je bezbroj.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #168 poslato: 02-09-2007, 17:20:38 »

Naravno luce,kao i uvek..........ti me NAJBOLJE ZNAS ............cini mi se..........do sledece GUCE,ova je KRAJNJE IZVIKANA..............

naravno da je izvikana ;) i da smo zavrsili sa ovom gucom, bitno je da smo poceli sa tepanjem :)

Hm , sumnjivo mi  je ovo , ima ovde još i nešto da ispadne.

Dokle bre ljudi, gde svi da krenemo, kakve poluge vlasti, pa to smo već uradili, pošteni , pametni i hrabri al uleteše sbrdosdolaši kurta i murta, oni najdrčniji grabljivci i obložiše motku specijalnom materijom za tili čas.
Ja da vam kažem , mi smo samo za strani protektorat ništa više ne zaslužujemo , jel smo probali sami . jesmo ,Jel ne znamo . pa ne znamo, u stvari nećemo i ne umemo a i ko će da nam zabrani da krademo i grabimo kad već dodjemo sami na vlast.
Prema tome da prekinemo više, ajde lepo da se izvinemo Nemcima pa i Turcima i da ih zamolimo da se vrate i upravljaju nama kad smo već taki kaki smo.
Verovatno će ovo da izazove negodovanje , ali razmislite bolje, mi umemo lepo dobro da radimo samo kad nas uredi neko, primera je bezbroj.


koji si ti lik :) probali smo jednom videdeli da ne znamo i dosta? da si tom logikom isao kao beba i dan danas ne bi niti govorio niti hodao.

sto bi rekao edison "nisam napravio niti jedan neuspeh, napravio sam 10.000 neuspelih pokusaja dok sam dosao do resenja" - razmislite malo o tome
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #169 poslato: 03-09-2007, 05:51:44 »

Jel  ti sve u životu shvataš bukvalno? Ali to je već neka druga tema.
Ajde razmisli polako, da li je neko od onih bivših  haračlija i razbojnika koji su bili na vlasti a nakrali se za sve generacije unapred odgovarao i otišao u zatvor.Nije.(Možda neka boranija)
A šta sprečava ove sad na vlasti da rade to isto, i čega će da se plaše .Možda osude javnosti , ma zabole ih mnogo.
Jesi li video kako su nagradjeni oni bivši da ne talasaju mnogo, ne mislim na bivše bivše nego na bivše.
Jednostavno ne postoji zakon i mehanizam koji to sprečava.Jel mi sami to ne možemo da uradimo , naravno da možemo , al kad?!
Zašto do sada nije ništa preduzeto, pa neće jer se to svidja i budućim pa ne talasaju previše.
Voleo bih ja to što ti govoriš , al mu to dodje  ko naučna fantastika.
Nego ovde se na pominje Guča pa da ne širim priču.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #170 poslato: 03-09-2007, 08:07:10 »

Jel  ti sve u životu shvataš bukvalno? Ali to je već neka druga tema.
Ajde razmisli polako, da li je neko od onih bivših  haračlija i razbojnika koji su bili na vlasti a nakrali se za sve generacije unapred odgovarao i otišao u zatvor.Nije.(Možda neka boranija)
A šta sprečava ove sad na vlasti da rade to isto, i čega će da se plaše .Možda osude javnosti , ma zabole ih mnogo.
Jesi li video kako su nagradjeni oni bivši da ne talasaju mnogo, ne mislim na bivše bivše nego na bivše.
Jednostavno ne postoji zakon i mehanizam koji to sprečava.Jel mi sami to ne možemo da uradimo , naravno da možemo , al kad?!
Zašto do sada nije ništa preduzeto, pa neće jer se to svidja i budućim pa ne talasaju previše.
Voleo bih ja to što ti govoriš , al mu to dodje  ko naučna fantastika.
Nego ovde se na pominje Guča pa da ne širim priču.

dzaba siris pricu, zbog takvih i jesmo gde jesmo. niko nista nece da uradi da bi se nesto promenilo i lako se odustaje. izgleda da si jedan od onih "sto ja da to potegnem, neka to drugi" :)

naravno da ne shvatam bukvalno, ali mi je muka od ljudi koji se zale a NECE nista da ucine i nakon jedne "probe" ODUSTAJU
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #171 poslato: 04-09-2007, 09:23:51 »

Vidi zs,ne mozes nekog da nateras da igra kolo,a on to ne ume....znaci,sta?.........prvo moras da naucis da igras kolo pa tek onda da ga igras.........a ako DOBRO savladas obuku,mozda ti se i posreci da budes KOLOVODJA..........nekako si mi stalno na " keca " i mases belom maramicom..........MISLITE O TOME
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 21 upita.