Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Rusko groblje i staza za trčanje  (Pročitano 79694 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #20 poslato: 16-11-2008, 16:34:03 »

Shto i preko dana nije loshe da se iskulira dzoint na vidikovcu :D

Nego,jel ce da bude ozbiljno neshto od sredjivanja Ruskog?Dosta je zapushteno,a pravi je potencijal.

Mogao bi strashan rekreativni prostor da se napravi,samo da je malo volje.

Da se otkupe one livade okolo,da se naprave tereni za mini-fudbal,kosharku,tenis.
Da se odradi trim-staza i klasichna staza za trchanje,sve do Budzinog Brda.
Da se poshumi josh vishe prostor ka Budzinom brdu.
Da se poseche ono silno rastinje na padini brda shto zaklanja pogled ka gradu,i da se tu planski neshto posadi.
Da se postavi vishe klupica,kanti i staza za shetanje.
I tako,dalje...
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #21 poslato: 16-11-2008, 20:41:41 »

 :xq008:EEEE Russsssssskkkooooooo grooooooobbbblljjeeeeeee mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kad se samo setim. :aq06: Ne dirajte mi borice , pod njima sam je ljubio bosonogu i  odbeglu od  skole. :aq06:
Jbte ova Lara samo napravi nered , dodje i sve ispretumba.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #22 poslato: 16-11-2008, 21:57:04 »

Shto i preko dana nije loshe da se iskulira dzoint na vidikovcu :D

Nego,jel ce da bude ozbiljno neshto od sredjivanja Ruskog?Dosta je zapushteno,a pravi je potencijal.

Mogao bi strashan rekreativni prostor da se napravi,samo da je malo volje.

Da se otkupe one livade okolo,da se naprave tereni za mini-fudbal,kosharku,tenis.
Da se odradi trim-staza i klasichna staza za trchanje,sve do Budzinog Brda.
Da se poshumi josh vishe prostor ka Budzinom brdu.
Da se poseche ono silno rastinje na padini brda shto zaklanja pogled ka gradu,i da se tu planski neshto posadi.
Da se postavi vishe klupica,kanti i staza za shetanje.
I tako,dalje...
E prijatelju...Hoces da se na onim livadama okolo napravi nesto za rekreaciju i slicno?!Ideja je odlicna,ALI...
Cuo sam iz nekih izvora,da ce tu da se pravi "Zabranjeni grad",tj.kuce,vile itd. raznoraznih likova.
A i mesto je odlicno za neku kucu,vilu ili zgradu,zar ne?!Kad se centar grada upropasti,zasto ne bi i takva
lepota?
A i mest
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #23 poslato: 17-11-2008, 00:12:05 »


E prijatelju...Hoces da se na onim livadama okolo napravi nesto za rekreaciju i slicno?!Ideja je odlicna,ALI...
Cuo sam iz nekih izvora,da ce tu da se pravi "Zabranjeni grad",tj.kuce,vile itd. raznoraznih likova.
A i mesto je odlicno za neku kucu,vilu ili zgradu,zar ne?!Kad se centar grada upropasti,zasto ne bi i takva
lepota?
A i mest


Pa lepo si cuo.Vec je krenulo.Doduse sa strane Naselja LIPAR ali verovatno ce se nastaviti prema Ruskom.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #24 poslato: 17-11-2008, 01:30:16 »

Eto...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #25 poslato: 17-11-2008, 09:16:35 »

to sam jos napisao pre 3 meseca ovde asfaltira se put od budzinog prema ruskom verovatno ce dobiti izlaz na putu kod groblja grade se zgrade sa pogledom na grad od vidikovca pa verovatno sve do ruskog za pocetak a potpuno je moguce da ce i vile i tako neka cuda da se prave sto je i poenta budzinog brda da opet postane budzino zar ne??
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #26 poslato: 18-11-2008, 08:07:57 »

....uzas...stvarno uzas i steta za tako divno mesto...
ne razumem zasto ne bi moglo da se napravi drugo Đ.brdo drugi Palmin potok....zasto u Ruskom groblju ne vide takav potencijal...
u oktobru je stvarno bila maaaaasa ljudi koji dzogiraju...i ja jedan među njima...
ako je vec tako krenulo sa gradnjom od Budžinog prema groblju onda ovu temu treba da nazovemo SPASIMO RUSKO GROBLJE....

p.s. inace nece moci dalje da grade od spomen ploce sahranjenim rusima...
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #27 poslato: 18-11-2008, 09:02:52 »

Bio je projekat za sređivanje Ruskog groblja, ali Palma nije dozvolio, razlog je što bi noću trebalo da budu zaposleni Čuvari koji bi čuvali da narkomani i ostale budale ne slome sve klupe, sijalice, bašte itd.  kao šro to rade sa Đurđevim brdom i tamo imaju velikih problema.

Ali zato za trčanje sada koristite Glavni Fudbalski Teren - otvoren je preko celog dana, sem kada je utakmica

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #28 poslato: 18-11-2008, 09:47:13 »

Ja cesto prolazim Ruskim kada vec padne mrak i traumiram se od odredjenih likova koji se cuju kako suskaju ili im samo vidim cigarete,nazalost prinudjena sam da idem tamo jer nema drugog mesta gde bih mogla sa setam psa-kada bi se stavilo i pet svetiljki duz onog puta bilo bi divno
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #29 poslato: 18-11-2008, 11:18:17 »

Pa ko ima novac za teretanu može

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #30 poslato: 18-11-2008, 11:20:56 »

ej bevana dok nije bilo stadiona svi su kukali kako nema atletske staze da se trci a sad nevalja jer ko ce da ide do stadiona!!
o tome sam ja razmisljao jos pre nego sto su poceli da grade i kao da su me poslusali to ce biti divno mesto za stanovanje pored suma pogled na celu jag a nema aqua parka itd vec mirno kul mesto bas svetski kao sto se radi u svim jacim drzavama i gradovima i tada kada se to tu urbanizuje i izgradi put onda ce i ti narkomani da zapsale odatle pa ce moci mirno da se seta ruskim grobljem ajde da anketiramo ljude u jagodini kada ste zadnji put bili na ruskom groblju 95 posto ce da vam odgovori pre 5 god kad bi ljudi tamo masovno odlazili onda bi i ti narkomani pobegli odatle!
ali o tim narkosima sam vec pricao nije jedino rusko groblje problem vec i veliki i mali park pa cak i skver ali sam vec ovde pojasnio da tamo nika ne idem jer nemam potrebu za tim ali posto mnogi ljudi idu tamo kao i na ruskom groblju vidim ovde se pojedini zale od foruma nema vajda vec kod psalme direkno pa kada se skupite jedno 200-300 i podneste zahtev ubedjen sam da ce neko poceti taj problem da resava!!!
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #31 poslato: 18-11-2008, 11:39:36 »

...o Boze jel po tebi palma Bog aman...


na rusko idem da trcim jer je to priroda, džogiranje to podrazumeva....necu da idem po glupavom stadionu da trcim jebote...ne spremam se za za trke vec trcim iz hobija...tako da generalno nemam volju kao verovatno ni vi da trcim po stadionu...zelimo samo finu ljudsku stazu na ruskom...
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #32 poslato: 18-11-2008, 11:50:10 »

nije bog idi u policiju opstinu ali on je predsednik opstine ima najvecu funkciju i kad vec mozes da odes kod njega licno ne vidim zasto ici kod nekog koji je na nizoj funkciji od njega i koji ce u svakom slucaju posle toga da se konsultuje sa njim!!
pa vidis prijatelju ja hocu stan onde bas izmedju budzinog i ruskog tu sam se nameracio da kupim i ako bude rok zavrsetka u neko dogledno vreme mozda se i preselim tamo i sto je najvaznije ja sam za taj stan spreman da dam pare dok ti za tu stazu nisi i zato ticu!
ali napraviceti se i ta staza verovatno pa sta ces onda sledece da izmisljas bas bih voleo da cujem onda ce verovatno da ti smetaju buka stanara iz okolnih zgrada uzana staza penzioneri masoni tajna drustva mafijasi itd
ti ides ali reko sam 95 posto ljudi ne ide kao sto ja idem na kurve a 95 posto ljudi ne ide i sad bi bilo to isto ko da ja kazem zasto nema kurvi pored skvera da stopiraju??
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #33 poslato: 18-11-2008, 13:11:30 »

@neko

samo upotrebi neki znak interpunkcije pa mozda i skapiram o cemu piskaras...

xaxa samo ti sanjaj stan na ruskom....
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #34 poslato: 18-11-2008, 17:13:37 »

dobro krimortuse maha cu ti sa terase dok budes trcao!!!
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #35 poslato: 18-11-2008, 17:28:48 »

Ja živim na Budžinom Brdu i tačno je da će se napraviti eksluzivno naselje od brda do Ruskog groblja. Probiće se i put od naselja pored ruskog do puta Jagodina-Vinorača kod groblja. Za sada znam da će tu biti kuće ( jedna se već pravi) a za zgrade nisam čuo mada ništa nije nemoguće. Nije mi jasno samo kako je i zašto ograđen onaj vidikovac na Budžinom Brdu . Da li je i on prodat? Tamo su gasne instalacije pa mi nije jasno kako je taj lep vidikovac ( odatle puca pogled na Jagodinu) mogao biti prodat.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #36 poslato: 18-11-2008, 19:04:38 »

Ceo potez od Budzinog do novog groblja treba detaljno i lepo isplanirati,inache ako dovozle da se tu gradi divlje i po slobodnoj volji,ode najleshi deo Jagodine u propast :( :( :(
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #37 poslato: 18-11-2008, 19:17:27 »

I ja sam nekad kao srednjoskolac dok sam ziveo na Strelistu trcao po Ruskom. I tako celo leto.Jos se secam mirisa borova.Predivno dok trcis kroz njih. Secam se i tisine,odlican filing.Nadam se i ako dodje do urbanizacije da ce ostaviti taj deo netaknut.Sad kad odem do stadiona,koji dusu na srce je lepo sredjen i vidim one oblakodere koji ga okruzuju.Strasno.A sto se tice trcanja po stadionu,osim ako niste clan atleticarskog kluba mozete se oprostiti od te ideje. :aq19: Stvarno je streta sto izmedju toliki zgradurina nema 50 kvadrata trace i stabala. U Becu postoje citavi blokovi zgrada sa po 20 spratova,ali je izmedju njih predivno uredjen parkic.  :aq06: Jos ulazi u njihova dvorista su ogradjeni plasticni zidom da nebi dolazila buka sa ulice. Jagodina je mozda grad u Srbiji u kome se najvise gradi,ali bez urbanistickog plana,bicemo selo sa  soliterima. Zivecemo u kutijama od sibica i necemo izlaziti iz nasih predivnis stanova. Makijaveli bi nam pozavideo na gluposti....  :xq010:
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #38 poslato: 18-11-2008, 19:46:24 »

pa pretpostavljam da ce na tom vidikovcu da se pravi neki restoran ili tako nestp sto i jeste idealno mesto za to!
a ti raskays ne zaboravi kad vec pricas o becu i boricima da pomenes i koliko zgrada u becu ima zajednicki vc za celi sprat a da ti je tus u kuhinji?
veliki broj radnicke klase u becu zivi upravo u takvim stanovima jer bar 20 posto starijih zgrada je tako gradjeno tako da bolje ja da nemam boruc nego da serem isto gde i komsija!!
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Rusko groblje i staza za trčanje
« Odgovor #39 poslato: 19-11-2008, 07:32:15 »

u tom slucaju....moje saucesce Jagodino !!!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 25 upita.