Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ZOO Jagodina  (Pročitano 257779 puta)

0 Članovi i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #280 poslato: 23-07-2007, 18:25:08 »

Ono za 500e sam slucajno cula bas od svoje frizerke.  :aq01:

Pa, kazem ti :D i ja sam se jednom zadesila kod frizerke, a jednom kod kozmeticarke kad su im dosla u radnje po dva Palmina orangutana za pare.

a one jadne neveste, sve redovno placaju i doprinose i komunalne takse i sve zivo, rade sve legalno pa ne treba da im dodje nikakva inspekcija u konrolu? hoces da kazes dosli ljudi samo tako dobar dan, mi dosli da nam date pare i one jadne sta ce, zene su to, strah, odmah drese kesu?

razmisli malo, da je to sto ti pricas tacno, za tih 500 eura koji se ovde pominju, svako normalan bi momentalno zatvorio radnju i otvorio istu takvu u cupriji, paracinu, svilajncu, despotovcu, rekovcu..... i opet, imaju 500 eura da daju?

A zasto da zatvori radnju i da ide u Rekovac, Svilajnac itd. kad joj je radnja U NJENOM lokalu i pored NJENE KUCE??? I nisam rekla "inspektori", rekla sam ORANGUTANI. To su ti dva narogusena, polupismena batinasa, kao od brega odvaljena, inace ex kik bokseri, Palmini tigrici. Nemaju oni veze sa inspekcijom.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #281 poslato: 11-08-2007, 01:53:14 »

Rekao bih da su imali neke troskove i da su na kraju godine ili tokom godine "predvideli" prihode kojiima ce pokriti troskove.


Meni ovo lici vise na finansijski plan i izvrsenje finansijskog plana nego na zavrsni racun.

Iz ovog se ne vidi da li su mozda nekom nesto duzni sto nisu platili, tj. nisu prikazali nikakva dugovanja sto bi znacilo da su sve fakture platili 100% sto nikad nije slucaj.


Zoo nema teoretske sanse da bude profitabilan osim uz vestacko odrzavanje preko budzeta (karte koje npr placaju skole) i raznih "donacija" ili "kupovina" pretplatnih karti.

Sačuvana

inamil

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 22
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #282 poslato: 13-08-2007, 21:07:39 »

Fale supljoglavci u zoo vrtu.a u jagodini ih ima puno.setaju na slobodi!
Sačuvana

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #283 poslato: 02-09-2007, 12:03:33 »

cujem pobegla im neka zivotinja iz porodice macaka, jel znate nesto o tome???
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #284 poslato: 02-09-2007, 19:01:08 »

cujem pobegla im neka zivotinja iz porodice macaka, jel znate nesto o tome???


aha
evo mi je jedna u krevetu!
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #285 poslato: 02-09-2007, 19:07:08 »

cujem pobegla im neka zivotinja iz porodice macaka, jel znate nesto o tome???


aha
evo mi je jedna u krevetu!

nadam se da prede :)
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #286 poslato: 02-09-2007, 19:10:26 »

voleo bi da znas?
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #287 poslato: 02-09-2007, 19:14:11 »

voleo bi da znas?

ne, sto bi me to interesovalo?
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #288 poslato: 02-09-2007, 19:14:59 »

hahahaaxeeeee.....lol.
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #289 poslato: 04-09-2007, 12:51:46 »

Ono za 500e sam slucajno cula bas od svoje frizerke.  :aq01:

Pa, kazem ti :D i ja sam se jednom zadesila kod frizerke, a jednom kod kozmeticarke kad su im dosla u radnje po dva Palmina orangutana za pare.

a one jadne neveste, sve redovno placaju i doprinose i komunalne takse i sve zivo, rade sve legalno pa ne treba da im dodje nikakva inspekcija u konrolu? hoces da kazes dosli ljudi samo tako dobar dan, mi dosli da nam date pare i one jadne sta ce, zene su to, strah, odmah drese kesu?

razmisli malo, da je to sto ti pricas tacno, za tih 500 eura koji se ovde pominju, svako normalan bi momentalno zatvorio radnju i otvorio istu takvu u cupriji, paracinu, svilajncu, despotovcu, rekovcu..... i opet, imaju 500 eura da daju?

A zasto da zatvori radnju i da ide u Rekovac, Svilajnac itd. kad joj je radnja U NJENOM lokalu i pored NJENE KUCE??? I nisam rekla "inspektori", rekla sam ORANGUTANI. To su ti dva narogusena, polupismena batinasa, kao od brega odvaljena, inace ex kik bokseri, Palmini tigrici. Nemaju oni veze sa inspekcijom.
:aq20: jaoooj,sigurno im se ispravio mini val od stresa...ma daj ljudi,o cemu vi pricate...kakvo reketiranje,...ne bi on dozvolio da izgubi vlast takvim stvarima...
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #290 poslato: 04-09-2007, 16:39:21 »

Otkud znas?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #291 poslato: 05-09-2007, 09:33:09 »

The best, on je DOSAN na vlast i OPSTAJE na toj vlasti UPRAVO ZAHVALJUJUCI takvim stvarima  :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

Daca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 82
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #292 poslato: 05-09-2007, 10:09:48 »

opajdaro, mislim da si ti skoro svaku temu povela u pravcu Palme tj ka njegovoj antipropagandi. Daj, molim te, smiri strasti i pusti nas da diskutujemo o datim detamam. Ovde se prica o zooloskom vrtu, a ne o frizerkama i o palminim telohraniteljima, vozacima itd. Spustite loptu malo, ipak ovaj forum nije mesto gde se samo pljuje po Palmi, a i ima nas raznoraznih na forumu!!!
 :aq11:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #293 poslato: 05-09-2007, 10:44:38 »

opajdaro, mislim da si ti skoro svaku temu povela u pravcu Palme tj ka njegovoj antipropagandi. Daj, molim te, smiri strasti i pusti nas da diskutujemo o datim detamam. Ovde se prica o zooloskom vrtu, a ne o frizerkama i o palminim telohraniteljima, vozacima itd. Spustite loptu malo, ipak ovaj forum nije mesto gde se samo pljuje po Palmi, a i ima nas raznoraznih na forumu!!!
 :aq11:

Naravno, Postoji posebna kategorija o POLOTICI, pa tamo moze da se diskutuje o tome

Ajmo malo da pricamo o samom Zooloskom vrtu i  da li je lep ili nije, ko je bio tamo, koja mu se zivotinja najvise svidja i tako to.

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #294 poslato: 06-09-2007, 10:53:07 »

opajdaro, mislim da si ti skoro svaku temu povela u pravcu Palme tj ka njegovoj antipropagandi. Daj, molim te, smiri strasti i pusti nas da diskutujemo o datim detamam. Ovde se prica o zooloskom vrtu, a ne o frizerkama i o palminim telohraniteljima, vozacima itd. Spustite loptu malo, ipak ovaj forum nije mesto gde se samo pljuje po Palmi, a i ima nas raznoraznih na forumu!!!
 :aq11:

b r a v o !!!!!!!!!!!1 svaka,ali svaka tema se zavrsavala palmom...to je strasno,...i zbog takvih mi je ponekad muka da posetim ovaj forum...
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #295 poslato: 06-09-2007, 11:03:37 »

opajdaro, mislim da si ti skoro svaku temu povela u pravcu Palme tj ka njegovoj antipropagandi. Daj, molim te, smiri strasti i pusti nas da diskutujemo o datim detamam. Ovde se prica o zooloskom vrtu, a ne o frizerkama i o palminim telohraniteljima, vozacima itd. Spustite loptu malo, ipak ovaj forum nije mesto gde se samo pljuje po Palmi, a i ima nas raznoraznih na forumu!!!
 :aq11:

Normalno, kad je PALMA napravio taj ZOO vrt i BEZ RAZLOGA I POTREBE dugorocno opteretio budzet opstine! Sto se zivotinja tice, lepo rece onaj decko iz Krusevca: vise je standova sa pljeskavicama nego zivotinja :D
Nigde nije bilo teme o frizerkama vec o REKETIRANJU. Kako da shvatim tvoje karikiranje i zmurenje pred problemom REKETIRANJA u Jagodini? Kao podrsku?
Inace, forum sluzi da se iznesu misljenja, a misljenja ima RAZNIH. Zato ne vidim zasto bi se neko proterivao sa foruma samo zato sto ne misli kao ti????? Gde sam ja to tebi zabranila da diskutujes? I kako ja uopste mogu ikome to da zabranim? :D
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #296 poslato: 06-09-2007, 11:10:37 »

opajdaro, mislim da si ti skoro svaku temu povela u pravcu Palme tj ka njegovoj antipropagandi. Daj, molim te, smiri strasti i pusti nas da diskutujemo o datim detamam. Ovde se prica o zooloskom vrtu, a ne o frizerkama i o palminim telohraniteljima, vozacima itd. Spustite loptu malo, ipak ovaj forum nije mesto gde se samo pljuje po Palmi, a i ima nas raznoraznih na forumu!!!
 :aq11:

Normalno, kad je PALMA napravio taj ZOO vrt i BEZ RAZLOGA I POTREBE dugorocno opteretio budzet opstine! Sto se zivotinja tice, lepo rece onaj decko iz Krusevca: vise je standova sa pljeskavicama nego zivotinja :D
Nigde nije bilo teme o frizerkama vec o REKETIRANJU. Kako da shvatim tvoje karikiranje i zmurenje pred problemom REKETIRANJA u Jagodini? Kao podrsku?
Inace, forum sluzi da se iznesu misljenja, a misljenja ima RAZNIH. Zato ne vidim zasto bi se neko proterivao sa foruma samo zato sto ne misli kao ti????? Gde sam ja to tebi zabranila da diskutujes? I kako ja uopste mogu ikome to da zabranim? :D


ko o cemu ti o reketiranju,m ali ne iznosi ko je to reketiran, sve nesto uopsteno pricas
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #297 poslato: 06-09-2007, 11:19:09 »

koliko ja primetih,postoji samo jedna brza hrana u vrtu,...ambijent je divan,osoblje ljubazno,donosi odredjen profit jagodini,tako da ne vidim u cemu je problem? najbolje je da otvoris novu temu ,jer je ruzno daviti ljude tvojim licnim misljenjima o palmi,jer mislim da je poenta ove teme pohvale tj kudjenje zoo/a.
Sačuvana

Daca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 82
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #298 poslato: 06-09-2007, 11:35:45 »

ZOO je vrlo prijatno mesto, lepo sredjeno i za svaku pohvalu je!!!! To je mesto gde sam rado odlazila i odlazicu sa decom, koja sa odusevljenjem posmatraju zivotinje, koja se setaju ponicem po vrtu, koja tamo provede nezaboravne rodjendane. Verujem da je svako dete odlazilo tamo sa odusevljenjem i vracalo se iz vrta puno prelepih utisaka. Do izgradnje ovog vrta, morala sam decu voditi u BG, sto i nije bilo tako cesto, a sad tu mi je, u gradu. A koliko je samo porodica koje nisu imale prilike i mogucnosti priustiti svojoj deci odlazak u BG, kako bi videli zivotinje koje su znali samo zahvaljujuci TV-u ili odredjenim slikovnicama i knjigama. Prema tome ne bih rekla da je ZOO izgradjen bez potrebe!
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #299 poslato: 06-09-2007, 11:47:09 »

slazem se...tamo mi je super,svaki slobodan trenutak koristim za odlazak tamo...pre svega mi je oaza mira i tamo punim baterije...ko god da ga je izgradio -hvala mu
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 24 upita.