Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476317 puta)

0 Članovi i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #220 poslato: 17-07-2007, 19:28:50 »

Pa vidis o cemu pricam!
Zaista preteruju.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #221 poslato: 17-07-2007, 19:31:09 »

Pa vidis o cemu pricam!
Zaista preteruju.

naravno da preteruju, ne mogu drugo ocekivati od takvih ljudi, ali opet mi ne smeta sto je papravljen, sto je pristojna cena ulaza i sto imamo takvo sto u gradu. nerviraju me cene pica u akva parku, a brine me i sta ce biti za nekoliko godina, no otom potom (da vidimo prvo kakva je poseta, koliko se tu zaradi, da li moze sam da se izdrzava....). polako, pribavicemo sve podatke, cek neka pocne da radi
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #222 poslato: 17-07-2007, 19:38:26 »

nerviraju me cene pica u akva parku,

Zasto?
Kakve su?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #223 poslato: 17-07-2007, 19:39:52 »

nerviraju me cene pica u akva parku,

Zasto?
Kakve su?

pa cene su malko neprimerene (po meni) i tu se krije zec oko zarade. 50 rsd je voda, sve ostalo je (pivo [malo, veliko], sokovi,...) je 80 rsd
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #224 poslato: 17-07-2007, 19:42:59 »

pa cene su malko neprimerene (po meni) i tu se krije zec oko zarade. 50 rsd je voda, sve ostalo je (pivo [malo, veliko], sokovi,...) je 80 rsd

Pa kao u STATUSU.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #225 poslato: 17-07-2007, 20:04:51 »

pa cene su malko neprimerene (po meni) i tu se krije zec oko zarade. 50 rsd je voda, sve ostalo je (pivo [malo, veliko], sokovi,...) je 80 rsd

Pa kao u STATUSU.

u statusu imas i konobara koji ti donese pice, pa imas i mesto za sedenje, pa casu i sl, u akva parku imas frizidere do kojih moras da odes, dobijes limenku ili plasnicnu flasu (kao na trafici) i sam se za ostalo snalazis. zato kazem da cena nije primerena, pre svega zbog usluge
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #226 poslato: 17-07-2007, 20:13:13 »

BAS JE LEP!!  :aq07: :aq08: Priznacu da sam se zamalo rasplakala dok sam gledala snimke. Neka imaju i nasa deca malo radosti u zivotu :aq29: Nego sta mu bi da kaze ono "mozda najveci u Evropi zbog olimpijskog bazena" :aq15: Ja bre ovde radim bas na bazenu,obican, a ima 50m bazen.Nego ajde da mu oprostim, bice da nije znao sta prica od prevelike srece! :aq24: U stvari, trebao je bas danas da naplacuje ulaz, kad je vec tako jeftino, niko ne bi zalio i navuklo bi se malo para.Za pocetak.  :aq01:  p.s. sto bre Ceci nisu postavili jedan suncobran, a ne da puste da je ubija sunce
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #227 poslato: 17-07-2007, 20:48:59 »

e, nisam se skoro ovako dobro ismejala. tolike gluposti izrecene u 1 min :aq09:. opstina sama obezbedila sredstva, dobar vic, bolji od svakog o muji i hasi. :aq21: :aq21: :aq21: najveci aqva park u evropi :aq19:, hahahahaa pih evropa, e ako nas sad ne prime u EU onda nam ta evropa i ne treba,a i nemaju veci bazen od nas,   :aq12:ima bre  evropa nama na noge da dodje, pravo u jagodinu :aq29:. sta, nemamo more, to im smeta, ih pa gde je tu problem, ako treba napravicemo, naravno opstina ce da obezbedi sredstva :aq24:.  ma, j...s sve to  vazna je zabava od jutra do 24 CASOVA :aq26:. kuukuuu sto me je sramotaaa... :aq25:
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #228 poslato: 17-07-2007, 21:04:37 »

Da se nalupao, jeste. Ali ajde da mu oprostimo i priznamo, da je napraviti tako nesto, u samo sedam meseci, odlicna prestacija. Ovi ovde bi za to izgubili najmanje godinu a kostalo bi djavo ipo (lopovi nevideni)! Nego, sto on nema nekoga da mu pise govore!?
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #229 poslato: 17-07-2007, 21:27:26 »

cekaj polako, oprosticu ja njemu lupanje, to je njegova bruka, ali kako da mu oprostim sto sto mi je zaduzio praunucice,. znas li koja se cifra pominje oko izgradnje aqva parka koji nema sanse  sam da se izdrzava kao i zoo vrt? zivim u "malo" vecem gradu koji ima "malo" veci aqva park sa zatvorenim bazenima, saunom, solarijumom, restoranima  i ostalim zezalicama i zimi je skoro prazan, a u jagodini ce da radi preko cele godine, ha. svako cudo za tri dana.... opijenost nije losa, otreznjenje je schlecht
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #230 poslato: 17-07-2007, 21:41:37 »

Diskutabilno je to sto si rekla. Malo toga ima u tom delu  a i juzno, gde mladi a i porodicni ljudi mogu da odu. Na jedan dan ili vikend.Dolazice na treninge,takmicenja...samo da se otvori taj hotel.  Na zaboravi i nas iz dijaspore, pa tu su i ljudi u tranzitu...Jel ima uopste reklame na auto-putu? Jeste vrlo rizican poduhvat ali ja se ipak nadam da zna sta radi. 
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #231 poslato: 17-07-2007, 21:48:06 »

cekaj polako, oprosticu ja njemu lupanje, to je njegova bruka, ali kako da mu oprostim sto sto mi je zaduzio praunucice,. znas li koja se cifra pominje oko izgradnje aqva parka koji nema sanse  sam da se izdrzava kao i zoo vrt? zivim u "malo" vecem gradu koji ima "malo" veci aqva park sa zatvorenim bazenima, saunom, solarijumom, restoranima  i ostalim zezalicama i zimi je skoro prazan, a u jagodini ce da radi preko cele godine, ha. svako cudo za tri dana.... opijenost nije losa, otreznjenje je schlecht

O čemu ti razmišljaš, o praunučićima

živi život i ne brini za praunučiće, dotel će da se izmeni 1000 puta cela Jagodina

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #232 poslato: 17-07-2007, 22:05:17 »

cekaj polako, oprosticu ja njemu lupanje, to je njegova bruka, ali kako da mu oprostim sto sto mi je zaduzio praunucice,. znas li koja se cifra pominje oko izgradnje aqva parka koji nema sanse  sam da se izdrzava kao i zoo vrt? zivim u "malo" vecem gradu koji ima "malo" veci aqva park sa zatvorenim bazenima, saunom, solarijumom, restoranima  i ostalim zezalicama i zimi je skoro prazan, a u jagodini ce da radi preko cele godine, ha. svako cudo za tri dana.... opijenost nije losa, otreznjenje je schlecht
odbicu ti ovo na mladost... u tvojim godinama zivela sam u drugacijoj jagodini, daleko srecnijoj, doduse bez aqya parka i zoo vrta koji mi nisu ni nedostajali, nisam isla ni na pivarski bazen, imala sam nesto drugo....imala sam jagodinu sa jagodincima (sta mislis gde je palma tih godina bio, ispred zadruge u koncarevu, znalo se ko gde pripada. a on danas kaze MI JAGODINCI????) imala sam more, crveni pasos....... nisam zajedljiva samo mi je zao...

O čemu ti razmišljaš, o praunučićima

živi život i ne brini za praunučiće, dotel će da se izmeni 1000 puta cela Jagodina
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #233 poslato: 17-07-2007, 22:28:31 »

Jagodinka i ja sam iz generacije koja je imala crveni pasos i more, i menu je jako zao sto nicega vise nema. Mi smo znali da sedimo na skveru do kasno u noc i igramo pogadjanje filmova, pantomimu, da se smejemo do suza. Ali da li se ti secas naseg odusevljenja kada se otvorio hotel!? Ovo oko zoo i aqua parka mi je vrlo slicno!!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #234 poslato: 17-07-2007, 22:39:10 »

verovatno smo generacija ali ne i iz iste price.... sedenje na skveru, odusevljenje hotelom... Vise sam volela terasu u "srbiji".
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #235 poslato: 17-07-2007, 22:45:02 »

Jagodinka i ja sam iz generacije koja je imala crveni pasos i more, i menu je jako zao sto nicega vise nema. Mi smo znali da sedimo na skveru do kasno u noc i igramo pogadjanje filmova, pantomimu, da se smejemo do suza. Ali da li se ti secas naseg odusevljenja kada se otvorio hotel!? Ovo oko zoo i aqua parka mi je vrlo slicno!!

Jagodinka je jedna od onih kojoj sve smeta, em nije u jagodini a prica da ce njeni praunucici placati nesto sto je ovde? malko cudno. seca se nekih stvari, kao sto se secamo i svi mi i sta radi, pljujr, grdi i kuka nad nasom sudbinom.

ne smatram lose sto je napravljeno, da li ce opstati opet zavisi od nas. sto loremo kaze, zar je lose imati nesto? mi cemo se potruditi da opstane ako nam je stalo da imamo nesto takvo, a ne vidim razloga zasto se to ne bi desilo?

naravno da treba postaviti reklame na auto putu, naravno da treba da se radi i na drugim stvarima, sustina je dovuci sto vise biznisa i para u jagodinu, povecati kupovnu moc ljudi, povecati standard, a onda nam definitivno nece smetati takve stvari.

i naravno ne ocekujem da mi palma napravi posao, ne ocekujem da mi opstina ulaze u biznis, vec hocu, trebam i moram to sam da uradim. kada bi svi jagodinci iz dijaspore, kao i oni koji su ostali ovde, imali slicne porive, kada bi svako dao od sebe maksimum u pravo u onome u cemu je najbojli napravili bi smo nesto od jagodine.

na zalost, oni koji pocnu da prave nesto od posla, cim taj posao dostigne jednu tacku, beze za beograd ili negde drugde i tamo nastalvjaju da rade, ostavljajuci sredstva drugima umesto u gradu odakle su
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #236 poslato: 17-07-2007, 22:51:09 »

na zalost, oni koji pocnu da prave nesto od posla, cim taj posao dostigne jednu tacku, beze za beograd ili negde drugde i tamo nastalvjaju da rade, ostavljajuci sredstva drugima umesto u gradu odakle su

Pa dobro.
Imaju mogucnost izbora.Mogu da odu(ako vec imaju mogucnosti) a mogu i da ostanu i da rade za 200 evra(i manje).
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #237 poslato: 17-07-2007, 22:53:11 »

na zalost, oni koji pocnu da prave nesto od posla, cim taj posao dostigne jednu tacku, beze za beograd ili negde drugde i tamo nastalvjaju da rade, ostavljajuci sredstva drugima umesto u gradu odakle su

Pa dobro.
Imaju mogucnost izbora.Mogu da odu(ako vec imaju mogucnosti) a mogu i da ostanu i da rade za 200 evra(i manje).

ne pricam o tim ljudima, vec o ljudima koji prave posao. oni definitivno nece da se igraju sa prihodima od 200 eura, njihovi prihodi su malko drugaciji (dodaj jos koju nulu pa ce ti biti jasnije). takvi ljudi treba da ostaju ovde i rade
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #238 poslato: 17-07-2007, 22:54:50 »

inace evo izvestaja sa otvranja akva parka koji je izasao u listu Danas (sutra je na trafikama on-line vec sada)

U Jagodini otvoren Akva park


Jagodina - Predsednik opštine Jagodina Dragan Marković Palma juče je u izletničkom kompleksu Potok ispod Đurđevog brata u Jagodini otvorio Akva park sa četiri bazena i brojnim sportsko-rekreativnim i zabavnim sadržajima, najznačajniju turističku investiciju ove godine u ovom delu Srbije i na Koridoru 10, koji može da primi 10.000 ljudi.
Izgradnju Akva parka, prvog u Srbiji, finansirala je Skupština opštine Jagodina, a njegova izgradnja počela je polovinom decembra prošle godine. Uz bazene, od kojih je jedan olimpijskih razmera izgarđen i opremljen po propisima Svetske i Evropske plivačke organizacije za održavanje plivačkih i vaterpolo takmičenja po Fina propisima i noću sa tribinama za gledaoce, Akva park pruža mnoštvo "vodenih atrakcija za decu, a poseduje i sistem tobogana dužine oko 400 metara.
Akva park zauzima prostor od 30.000 kvadratnih metara, uz njega je parkiralište za 1.000 automobila, kompleks tenis igrališta, igrališta za košarku, rukomet, mali i veliki fudbal, odbojku i odbojku na pesku, karting, restorane, picerije, poslastičarnice, kafe i disko barove... U njemu je zaposlenje našlo 80 mladih ljudi, a radno vreme je od 10 do 24 sati ulaz 200 i 100 dinara. U neposrednoj blizini je letnja pozornica, na kojoj se svako veče nešto događa, a vikendom, od petka do nedelje uveče, gostuju najeminentniji umetnici, glumci, opreski, zabavni i narodni pevači Srbije, i ZOO vrt sa 45 vrsta životinja. Do Akva parka i izletišta Potok vozi turistički vozić.
Akva park će znatno obogatiti turističku ponudu Jagodine i Pomoravskog okruga, ocenjuju turistički radnici ovog kraja. Otvaranju je prisustvovalo nekoliko hiljada ljudi ovog dela Srbije, 75 predsednika opština, a nastupile su i Svetlana Ceca Ražnatović i Mira Škorić.

razmislite o tome
 
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #239 poslato: 17-07-2007, 23:18:23 »

Evo i od mene slikovito

 

Stranica je napravljena za 0.145 sekundi sa 25 upita.