Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476229 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #600 poslato: 28-03-2008, 20:11:47 »

GODO, odluci se, il ce biti NIKO il ce biti NEKO!
Neko, ti si SUHI genije, katastrofalno lose plivas po ovim "okolnim" bazenima, a da ne komentarisem ovaj ovde (s tobogancetom). Kazi barem posteno, ja volim palmu, on je moj idol, i mozemo da ti pljunemo pod prozor, jebes bazene.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #601 poslato: 28-03-2008, 20:19:58 »

ja nemogu da volim palmu zato sto je on domacin covek a ja nisam on je nporodican covek a ja porodican zivot nemogu da zamislim tako da ja i palmu nemogu da volim ali mogu da postuijem sto on uradi i mogu da sednem da sa njim razgovaram o nekom poslu a ja sa njim ne spavam tako da me bas briga kakav je u kuci vec dali nesto dobro radi za grad ili ne definitivno radi dobro za grad i definitivno ima skoro isti pogled na svet sto se biznisa tice samnom!!!

njemu trebaju pare za unuke meni za kurve i po tom pitanju smo poptpuno razliciti ali jedno je isto i meni i njemu trebaju pare i mislimo na pare i hocemo da jagodina bude dobar grad!!
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #602 poslato: 29-03-2008, 13:21:45 »

Moj drug je bio u SAD i baš je čistio bazene za tričavih 2600 $ mesečno!(ostajalo mu oko 1500, pošto ne pije i ne puši)
Bio je tamo 3 puta po 6 meseci i sad se sprema ponovo!
Od te ušteđevine je kupio stan kad se vratio treći put!
Za godinu i po nije baš malo!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #603 poslato: 29-03-2008, 15:28:58 »

ja nemogu da volim palmu zato sto je on domacin covek a ja nisam on je nporodican covek a ja porodican zivot nemogu da zamislim tako da ja i palmu nemogu da volim ali mogu da postuijem sto on uradi i mogu da sednem da sa njim razgovaram o nekom poslu a ja sa njim ne spavam tako da me bas briga kakav je u kuci vec dali nesto dobro radi za grad ili ne definitivno radi dobro za grad i definitivno ima skoro isti pogled na svet sto se biznisa tice samnom!!!

njemu trebaju pare za unuke meni za kurve i po tom pitanju smo poptpuno razliciti ali jedno je isto i meni i njemu trebaju pare i mislimo na pare i hocemo da jagodina bude dobar grad!!
slusaj bre, ovde nikog ne interesuje kakav je palma u svojoj  kuci, o tome nek brine njegova zena. a to da ti i palma imate "isti pogled na svet sto se biznisa tice" , vidi se...  **************************************************
« Poslednja izmena: 29-03-2008, 15:31:21 od strane autentik »
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #604 poslato: 29-03-2008, 17:40:15 »

da ali nije vozio novu mecku nije pio nije pusio i stedeo je kao crv da bi kupio stan za tih 2600 dolara znas kad bih ja od tih 2600 dolara ustedo nesto u usa nikad i to ne sto zivim luksuznim zivotom vec sto volim dobra kola izlaske dobra cigare itd a to nije luksuzan zivot vec dostojanstven da imam 100 automobila i 15 kuca onda moze da se kaze da luksuzno zivim a to sto su kod nas ljudi izgubili kompas pa misle da cim neko vozi dobra kola i nosi dobra odela i pije viski da zivi luksuzno to je posledica neznanja dzaba 10 diploma i fakulteta kad se nezna osnovno pravilo zivota!!
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #605 poslato: 29-03-2008, 18:36:43 »

Pa znas kako, zavisi ko sta voli. Ti volis da pusis, da pijes, da se razbecujes sa to malo para sto imas, dok drugi ne vole da zive tako (npr. ja).
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #606 poslato: 29-03-2008, 19:29:15 »

da ali nije vozio novu mecku nije pio nije pusio i stedeo je kao crv da bi kupio stan za tih 2600 dolara znas kad bih ja od tih 2600 dolara ustedo nesto u usa nikad i to ne sto zivim luksuznim zivotom vec sto volim dobra kola izlaske dobra cigare itd a to nije luksuzan zivot vec dostojanstven da imam 100 automobila i 15 kuca onda moze da se kaze da luksuzno zivim a to sto su kod nas ljudi izgubili kompas pa misle da cim neko vozi dobra kola i nosi dobra odela i pije viski da zivi luksuzno to je posledica neznanja dzaba 10 diploma i fakulteta kad se nezna osnovno pravilo zivota!!
Stvarno si smesan! Pa covek verovatno uopste ne pusi i pije i nije mu zadovoljstvo da se k***i meckama i tetkama. :aq24:

Valda znas da to rade samo kompleksasi. Nije dostojanstven zivot to sto si ti naveo. To je proseravanje.

A za osnovna pravila u zivotu ti sa ovakvim glupostima uopste nisi kompetentan.

Kada ljudi ovako podcenjuju i smeju se onima sa diplomom i fakultetom jasno je da imaju izrazen kompleks.
Sami su nisko obrazovani a verovatno "uspesni" u "poslovima".

Jako je zalosno gde je nase drustvo stiglo. Da jedan nepismen covek podcenjuje visoko obrazovane. :aq25:
Ljude koji se u svim razvijenim zemljama cene i prema tome i placaju.
Kod nas obratno :aq16:

 
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #607 poslato: 29-03-2008, 22:04:06 »

da ali nije vozio novu mecku nije pio nije pusio i stedeo je kao crv da bi kupio stan za tih 2600 dolara znas kad bih ja od tih 2600 dolara ustedo nesto u usa nikad i to ne sto zivim luksuznim zivotom vec sto volim dobra kola izlaske dobra cigare itd a to nije luksuzan zivot vec dostojanstven da imam 100 automobila i 15 kuca onda moze da se kaze da luksuzno zivim a to sto su kod nas ljudi izgubili kompas pa misle da cim neko vozi dobra kola i nosi dobra odela i pije viski da zivi luksuzno to je posledica neznanja dzaba 10 diploma i fakulteta kad se nezna osnovno pravilo zivota!!
Ne puši i ne pije celog života, a veoma mu je bitno da kad pređe 40tu, može da kaže deci:" ja sam vam ostavio to i to a vi, ako ste normalni, nastavite za svoje potomke!".
A da, vozio je neki "GMC" koji mu je dala firma! Mislim da reče "Sierra 2500"!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #608 poslato: 29-03-2008, 22:13:02 »

dobro brre autentik, sta me ti cenzurises... koj si se ... okacio nam mene
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #609 poslato: 29-03-2008, 23:24:46 »

Znate sta,toliko dobrih tema,a vi se u'vatili za Palmu i bazene k'o pijan za plot!Pa zar je on "STVARNO" tako zanimljiva tema?!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #610 poslato: 29-03-2008, 23:34:25 »

Znate sta,toliko dobrih tema,a vi se u'vatili za Palmu i bazene k'o pijan za plot!Pa zar je on "STVARNO" tako zanimljiva tema?!
Ma neko nas tu zavlaci glupostima a g-gradonacelnik stvarno uopste nije vise zanimljiv.
Sve je vec provaljeno. :aq27:
Biraj teme, otvori nove...eto i nas :aq26:

Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #611 poslato: 30-03-2008, 09:16:54 »

Ajd sada se vratite na temu. Svaki sledeci post koji nema veze sa aqua parkom bice brisan.
Sačuvana
Dark Eagle

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #612 poslato: 30-03-2008, 20:25:59 »

Danas sam sa suprugom bio do potoka i vidim da je otvoren ulaz u Aqua-Park!
Kao što neko reče, otpale pločice, ali samo u malom brčkalistu za klince i to tačno po sredini oko tobogana!
Veliki bazen je pun i baš mi je došlo da skočim, ali ladno pa nisam stis'o petlju, a i neko bi zvao 94 da dođu sa košuljom!
Izgleda kao da ga čiste i spremaju za sezonu!
Sačuvana

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #613 poslato: 31-03-2008, 21:29:47 »

Boze zdravlja da se kupamo letos,nisam bio ali planiram
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #614 poslato: 31-03-2008, 22:41:54 »

Nisam bio,nisam hteo,a i ne planiram :aq29:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #615 poslato: 06-04-2008, 10:55:04 »

Nisam bio,nisam hteo,a i ne planiram :aq29:

ma u pravu si,ko zna kakve bolestine vrebaju iz te zagadjene vode!
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #616 poslato: 06-04-2008, 14:36:31 »

Mozda i nije zagadjena.Verujem da to sebi nisu smeli da dozvole u prvoj godini rada.Ali guzva mi je glavni razlog sto ne bih isao.Doduse,nisam ni u zemlji trenutno.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #617 poslato: 07-04-2008, 13:56:21 »

Meni se vas akva park veoma dopao, posto sam ga videla na TV Palmi Jagodina koja se emituje u Skoplju. Takvo nesto sam videla samo u Tursku na moru.
Mi takvo nesto nemamo. Negde u vreme socijalizma, svi smo dvojili od plate da bi izgradili jedno veliko vestacko jezero, koje do dan danas postoji ali u njemu mogu danas da plivaju samo zabe, neke male ribice i da plutaje neke odvratne ljigave zelene alge.
Cuvajte svoj akva park, zato sto smo mi skopljani ljubomorni na vas.
pozdrav od Makedonija  :aq07:
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #618 poslato: 20-04-2008, 17:46:16 »

Autentik,sta je ono na parkingu pored aqva parka,izgleda kao da su sva manja bazena ali nisu u delu gde je aqva park nego bas pored parkinga?
Sačuvana

Jeca_92JG

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 18
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #619 poslato: 20-04-2008, 18:16:52 »

Ono pored parkinga aqva parka je SKEJT BORD.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.793 sekundi sa 21 upita.