Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje  (Pročitano 20629 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mira

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #20 poslato: 17-07-2007, 09:29:14 »

Znači u pravu sam svako ko se ne slaže sa tvojim mišljenjem on je negativac. Zato (vodeći se tom tvojom meni jako čudnom logikom) verujem da u Jagodini ima jaaaaaaaako puno NEGATIVACA!

nisi upravu, no kada porastes kasce ti se samo. neki ljudi niakda ne nauce na iskustvu drugih, vec moraju sve da uce na svojim greskama (ao i tada nauce)
Ako već tvrdiš da nisam u pravu demantuj me činjenicama (ukoliko ih imaš). Obrazloži svoje zaključke baš bih volela da čujem gospodine Mudri.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #21 poslato: 17-07-2007, 12:06:41 »

cinjenica na ovom forumu imas kolio hoces i mrzi me da ti sve ponavljam. evo da ti rezimiram / ljudi koji imaju suprotno misljenje nisu negativnci, oni imaju suprotno misljenje, ali ljudi koji pored cinjenica da nesto nije kao sto oni to mislie i dalje tvrde za bukvalno sve da ne valja, nije u redu, lose je - to su negativci. ti sada, obzirom da si dokona precsljaj ovaj forum i bice ti valjada jasno sta pricam
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #22 poslato: 17-07-2007, 12:11:21 »

Mislim da ce obnoviti drvored kao sto su uradili u centru.Ne verujem da je u pitanju bila starost drveca vec to sto je posadjeno drvece sa horizontalnim rastom korena sto rezultira odizanjem asfalta i moralo je da se promeni i zameni drugom vrstom.
Cenim da nema veze sa mestima za parkiranje jer ga i sad ima dovoljno.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #23 poslato: 17-07-2007, 12:17:40 »

Mislim da ce obnoviti drvored kao sto su uradili u centru.Ne verujem da je u pitanju bila starost drveca vec to sto je posadjeno drvece sa horizontalnim rastom korena sto rezultira odizanjem asfalta i moralo je da se promeni i zameni drugom vrstom.
Cenim da nema veze sa mestima za parkiranje jer ga i sad ima dovoljno.

od kada se placa parking mesta ima i previse, a da planiraju da zamene drvece to je tacno i ne vidim nista lose u tome (jedino smatram da nije bas moranje da se stave i one plocice)
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #24 poslato: 17-07-2007, 12:35:47 »

(jedino smatram da nije bas moranje da se stave i one plocice)

Meni su one super.Sada mi je Jagodina super nalickana(s' obzirom sta je bilo).Samo da nema fontane na trgu i onog velikog parkinga(to mi se bas ne svidja).
Djurdjevo brdo je super sredjeno(sa sve zoo-vrtom i aqua parkom).Moglo bi da se sredi i Rusko groblje.
Sve u svemu,lepo.Koliko cete trpeti zbog svega,ne znam ali meni je super.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #25 poslato: 17-07-2007, 17:14:35 »

Mislim da ce obnoviti drvored kao sto su uradili u centru.Ne verujem da je u pitanju bila starost drveca vec to sto je posadjeno drvece sa horizontalnim rastom korena sto rezultira odizanjem asfalta i moralo je da se promeni i zameni drugom vrstom.
Cenim da nema veze sa mestima za parkiranje jer ga i sad ima dovoljno.

od kada se placa parking mesta ima i previse, a da planiraju da zamene drvece to je tacno i ne vidim nista lose u tome (jedino smatram da nije bas moranje da se stave i one plocice)

Pa to se sve ZBOG PLOCICA i radi :D Jedan da opere pare, drugi da strpa opstinsku kintu u dzep :D i svima lepo :D osim Jagodincima koji su na tim plocicama lomili zimi koske pa drzali rekord u Srbiji po broju preloma.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #26 poslato: 17-07-2007, 18:55:56 »

Mislim da ce obnoviti drvored kao sto su uradili u centru.Ne verujem da je u pitanju bila starost drveca vec to sto je posadjeno drvece sa horizontalnim rastom korena sto rezultira odizanjem asfalta i moralo je da se promeni i zameni drugom vrstom.
Cenim da nema veze sa mestima za parkiranje jer ga i sad ima dovoljno.

od kada se placa parking mesta ima i previse, a da planiraju da zamene drvece to je tacno i ne vidim nista lose u tome (jedino smatram da nije bas moranje da se stave i one plocice)

Pa to se sve ZBOG PLOCICA i radi :D Jedan da opere pare, drugi da strpa opstinsku kintu u dzep :D i svima lepo :D osim Jagodincima koji su na tim plocicama lomili zimi koske pa drzali rekord u Srbiji po broju preloma.

znas nesto o tom rekordu u lomljenju ili opet pricas napamet?
meni se ne svidjaju plocice, ali ako ih psotave ni to nije tako lose, u svakom slucaju ce biti lepse nego sto je bilo, a to sto se tebi ne svidja, pa nadji nekoga da i tebu bude malo lepo :)
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #27 poslato: 17-07-2007, 19:22:22 »

Možeš i grad da promeniš,  Mislim ja ne bi mogao da živim u gradu u kome me sve nervira

Otišao bih odmah

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #28 poslato: 19-07-2007, 16:24:35 »

Možeš i grad da promeniš,  Mislim ja ne bi mogao da živim u gradu u kome me sve nervira

Otišao bih odmah

Eeee, da si ti ziv i zdrav, otisla sam ja odaaaaavno :D tamo gde se zna red. Samo su moji, na zalost, tu i zrtve su Palminih idiotizama. Ima opstina kintu za AQUA PARK, a ljudi nemaju vodu PO OVOJ VRUCINI. Neverovatno!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #29 poslato: 19-07-2007, 16:37:49 »

Možeš i grad da promeniš,  Mislim ja ne bi mogao da živim u gradu u kome me sve nervira

Otišao bih odmah

Eeee, da si ti ziv i zdrav, otisla sam ja odaaaaavno :D tamo gde se zna red. Samo su moji, na zalost, tu i zrtve su Palminih idiotizama. Ima opstina kintu za AQUA PARK, a ljudi nemaju vodu PO OVOJ VRUCINI. Neverovatno!

pa sto ne odvedes i tvoje? :)
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #30 poslato: 19-07-2007, 16:40:45 »

E, o tome ONI odlucuju, a ne ti i ja.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #31 poslato: 19-07-2007, 16:45:14 »

E, o tome ONI odlucuju, a ne ti i ja.

pa onda im i nije toliko lose, cim nece da idu gde je bolje, zar ne?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #32 poslato: 19-07-2007, 16:48:18 »

Ne, samo su prakticni. U 60+ nece da se stresiraju selidbom, ne uci im se jos jedan strani jezik i ne pocinje im se zivot iz pocetka, shvatas? Za nekoga tih godina to je malo previse.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #33 poslato: 19-07-2007, 16:49:53 »

Ne, samo su prakticni. U 60+ nece da se stresiraju selidbom, ne uci im se jos jedan strani jezik i ne pocinje im se zivot iz pocetka, shvatas? Za nekoga tih godina to je malo previse.

i biraju manje zlo?
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 16:50:11 od strane zs »
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #34 poslato: 19-07-2007, 16:53:33 »

Ja ne vidim da je ovo gde ja zivim ZLO, naprotiv  :aq21: ovo je RAJ. Ljudi ne biraju manje zlo, jednostavno su PRAKTICNI i hoce da u miru sto duze krckaju svoju penzijicu. A hteli bi i da imaju vodu, o drskosti!  :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #35 poslato: 19-07-2007, 16:55:38 »

Ja ne vidim da je ovo gde ja zivim ZLO, naprotiv  :aq21: ovo je RAJ. Ljudi ne biraju manje zlo, jednostavno su PRAKTICNI i hoce da u miru sto duze krckaju svoju penzijicu. A hteli bi i da imaju vodu, o drskosti!  :aq21:

pa imaju. sto nigde se u svetu ne desi da se nesto pokvari? to je samo privilegija nas u jagodini?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #36 poslato: 19-07-2007, 17:01:02 »

I u ostatku Srbije.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #37 poslato: 19-07-2007, 17:07:04 »

I u ostatku Srbije.

palma li je kriv i za ostatak srbije? iskreno, mozda ne znas, ali palmu nije izabrao narod opstine jagodina, on je dosao tu zbog odlicne politike beograda i drzavnog vrha, kao i pravih postupaka svih njegovih prethodnika
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #38 poslato: 19-07-2007, 17:12:40 »

On je dosao tu zato sto zapravo alternative njemu nije ni bilo  :aq25: i to je najtuznije.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Sve manje drveća u Jagodini, a sve više mesta za parkiranje
« Odgovor #39 poslato: 19-07-2007, 17:15:44 »

On je dosao tu zato sto zapravo alternative njemu nije ni bilo  :aq25: i to je najtuznije.

da, slazem se. vidis i sama, prica je dublja, a ima i tuzan kraj (sto rece onaj poslanik)
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 25 upita.