Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ilić za počasnog Jagodinca  (Pročitano 12306 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #20 poslato: 13-09-2007, 06:47:46 »

Biće i Ceca, uz veliko odobravanje meštana Jagodine i okoline. Evo sada ću da predložim Palmi po emailu.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #21 poslato: 13-09-2007, 06:54:44 »

Predsednik SO Jagodina Dragan Marković Palma oštro se protivi predlogu da njegov koalicioni partner, lider Nove Srbije Velimir Ilić postane počasni građanin Jagodine.

Naime, u ovom gradu je već počelo prikupljanje potpisa za predlog da se predsedniku NS dodeli status počasnog građanina. Inicijativu je pokrenuo jagodinski odbor Ilićeve stranke, uz obrazloženje da je ministar za infrastrukturu pružio veliku pomoć lokalnoj samoupravi prilikom asfaltiranja ulica i da je njegova pomoć "uvek bila nesebična, bezrezervna, bezuslovna i beskamatna".

Međutim, prvi čovek opštine Jagodina smatra da Ilić ničim nije zaslužio specijalan status.

- Velimir ilić i ja smo u koaliciji i zbog toga nije dobro da jedan drugoga nagrađujemo. O tome treba da odlučuju građani na izborima. U Jagodini je na januarskim izborima najveći procenat glasova dobila lista DSS - Nova Srbija, na kojoj je bila i moja Jedinstvena Srbija - podseća Marković i dodaje da je protiv toga da bilo koji političar dobija titulu počasnog građanina:

- Ne mogu ni Palma ni Velja da dobiju tu titulu, iako je Ilić jedan od najboljih ministara u Vladi Srbije. Za Dan opštine Jagodina najbolji đak iz svake škole u našoj opštini dobiće 50.000 dinara, a biće nagrađeni i naši najbolji sportisti. Dosta je bilo da Kurta nagrađuje Murtu, a onda Murta Kurtu - slikovito objašnjava svoj stav Marković.

Prema njegovim rečima, Ilić i on će dobiti ono što zaslužuju u politici jedino na izborima.

- Mi treba da dobijemo ono što je najvrednije, a to je poverenje građana na sledećim izborima. Samo da znate, ovo titulisanje Velje za počasnog građanina je opštinski odbor NS radio bez njegovog znanja - kaže na kraju Palma.
S druge strane, potpredsednica NS Dubravka Filipovski ne želi previše da govori o odlukama sadašnjeg opštinskog odbora svoje stranke, jer se, kako kaže, priprema izborna skupština NS.

- Tek kada skupština bude konstituisana, onda će odluke koje ona donese biti validne. U tom smislu i inicijativa bivšeg odbora u Jagodini moraće da sačeka - ističe Filipovski.
Dosadašnji dobitnici priznanja počasnog građanina Jagodine, koje se dodeljuje za posebne zasluge u razvoju opštine, jesu Vuk Bojović, Radmilo Bogdanović i Petar Gračanin.

Kurir, 13. septembar 2007.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #22 poslato: 13-09-2007, 07:35:32 »

Posle ove izjave se mu je ugled, u mojim očima, malo digo. Znam slaba sam na iskrene ćelavke
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #23 poslato: 13-09-2007, 10:51:45 »

Biće i Ceca, uz veliko odobravanje meštana Jagodine i okoline. Evo sada ću da predložim Palmi po emailu.
joj,ivancice...brz ti je jezik...
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #24 poslato: 13-09-2007, 10:54:11 »

Šta mogu i to mi je jedna od mnogih mana. Ja priznajem da nisam best
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #25 poslato: 13-09-2007, 11:41:46 »

Biće i Ceca, uz veliko odobravanje meštana Jagodine i okoline. Evo sada ću da predložim Palmi po emailu.
Bio bi to dobar razlog da, ono sto nisam uradila ni kada je Milosevic pustosio zemljom, uradim tada.

"ZAHVALIM" SE NA SRPSKOM DRZAVLJANSTVU I PREDAM PASOS. I DA POTPISEM DA JE BESPOVRATNO!!

 
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #26 poslato: 13-09-2007, 12:45:27 »

U mom selu bi se "ovo iz Kurira" slikovito prevelo - sjasi Kurta da uzjase Murta.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #27 poslato: 13-09-2007, 17:03:27 »

NARAVNO da im nisu potrebna priznanja, koja korist od njih?  :aq21: Sve sto vredi vec je pokradeno  :aq15:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #28 poslato: 14-09-2007, 08:24:53 »

NARAVNO da im nisu potrebna priznanja, koja korist od njih?  :aq21: Sve sto vredi vec je pokradeno  :aq15:

pogledaj letak koji OO NS u jagodini deli, videces da je pozadina ipak nesto drugacija
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #29 poslato: 14-09-2007, 11:54:38 »

Daj da svi vidimo taj letak i pozadinu, bas sam radoznala... :aq15:

Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #30 poslato: 14-09-2007, 17:35:33 »

NARAVNO da im nisu potrebna priznanja, koja korist od njih?  :aq21: Sve sto vredi vec je pokradeno  :aq15:

pogledaj letak koji OO NS u jagodini deli, videces da je pozadina ipak nesto drugacija

Ajd mi prepricaj, opravdano sam sprecena :D
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Ilić za počasnog Jagodinca
« Odgovor #31 poslato: 17-09-2007, 14:29:23 »

Sta je bilo? :aq15: Jel' prosao "ljudi, mnogo kradete"?  :aq20:  Jel' dobila JA svog treceg, pocasnog gradjanina? :aq16:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 24 upita.