Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pauk ponovo u gradu!  (Pročitano 35851 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #80 poslato: 20-10-2007, 21:41:49 »

Znaci li to da je tu gde nije obelezeno kaznjivo a na travnjaku nije? :aq15:

 Mislim...sta reci...to malo zelenila u centru... :aq25:



ne, znaci da ima mesta koja nisu obelezena kao parking, nisu travnjak i dozvoljeno je parkiranje bez naplate. zelenu povrsinu za parkiranje inace koriste samo oni koji su to navikli u svom zavicaju
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #81 poslato: 23-10-2007, 00:37:19 »

Koliko ja znam, tamo gde je obeležen parking servis tamo policija nema ništa, kao i obrnuto, ukoliko je auto parkiran van obeleženog mesta parking servisa tu te "dočeka" policija.
Kada je auto parkiran van kolovoza, npr. na zelenoj površini tu već treba da deluje treća služba.
Sačuvana

zixxon

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 15
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #82 poslato: 03-11-2007, 18:28:47 »

jer radi jos pauk u gradu slabo ga vidjam da krstari. sta se dogadja!!!!!!!!!
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #83 poslato: 03-11-2007, 21:05:09 »

U jednoj ulici, u zutoj zoni, znak za parkiranje nije osvanuo tamo gde je postavljen. Neko ga je skinuo! :aq24:

Mozda su i pauku probusili gume? :aq15:
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #84 poslato: 21-11-2007, 00:17:30 »

Možda su izbori u pitanju!?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #85 poslato: 21-11-2007, 09:38:45 »

uklanjanje znaka i postavljanje novog je glavna atrakcija u nekim delovima grada
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #86 poslato: 21-11-2007, 10:03:46 »

Glavno da se narod zabavlja.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #87 poslato: 21-11-2007, 12:07:53 »

ZS, pa pusti narod da se zabavlja...
SPAJK...nemoj da te bojede MRAKACA - bau-bau-bau...
Jag. je varosica!? S toga nema pravo na pauka...
Tako bar kazu cike!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #88 poslato: 21-11-2007, 13:02:22 »

ZS, pa pusti narod da se zabavlja...
SPAJK...nemoj da te bojede MRAKACA - bau-bau-bau...
Jag. je varosica!? S toga nema pravo na pauka...
Tako bar kazu cike!

ko im brani, ali sto o nasem trosku? oni "iskrute" znak, pa ga posle neko opet postavlja a to placaju svi poreski obveznici
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #89 poslato: 22-11-2007, 11:29:24 »

Ma narod uvek sve pozlati, kao i jagodinski Las Vegas, a od ulicnog svetla ni S (sveca)!
Jer kad sveca dogori...tumaram kroz noc...
Jagodina nema bre ni ljudski semafore nit ulicnu rasvetu!!! Strah u ulici....ma u svakoj ulici u gradu.
Bas je tesko zakljuciti ko TO placa!
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #90 poslato: 25-11-2007, 15:20:31 »

Neka njega neka.Treba bar u sezoni kada se vozila dupliraju (letnji godisnji i oko N.G) i kad ljudima koji dodju na kratko -tesko da propesace 100-m,pa prkiraju gde stignu i gde mogu da se uguraju.Nego krivo mi onih jadnih Milicajaca koji ili ne smeju ili nece da okresu i naplate kaznu za one tkz."teze automobile" koje mozemo videti svuda samo ne tamo gde treba -na p.placu.
Dobro da postavili one stubice da bar pesaci mogu komotno setati trotoarom.Secam se ranijih god.dok radio "PUB"(bivsi Pariz) da si morao setat "slalom trotoar-ulica" kako bi prosao nekih 50-tak m.A kola da te bog sacuva.Od BMW-a do Meca najnovijih generacija.Milicija seta -zavodi red ali ne tamo gde treba.Kao sto rekoh ne znam da li nisu smeli  jer su sigurno znali kome pripadaju pa nisu zeleli reskirat posao zbog jedne kazne.
Ovako ja sam za pauka neka zavodi red a kad platis za nepropisno parkiranje par puta valjda cemo se opametiti.
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #91 poslato: 27-11-2007, 00:43:37 »

Zavodi red pojedinima, ali ne svima!!!
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #92 poslato: 04-12-2007, 09:19:21 »

Predsednik opštine Jagodina Dragan Marković Palma zabranio je rad "pauka" u tom gradu jer smatra da je cena od 5.000 dinara za odnošenje nepropisno parkiranog vozila veoma visoka.

"Zabranio sam rad 'pauka', bez obzira na našu obavezu prema ugovoru sa Parking servisom, jer ne želim da građani sa malim platama plaćaju tako visoke kazne", rekao je Marković novinarima i dodao da, dok su na vlasti on i njegova stranka Jedinstvena Srbija neće dozvoliti da se građani, kako je rekao, na takav način reketiraju.

"Ne može se nekome za pet minuta parkiranja na mestu gde nije dozvoljeno, naplaćivati 5.000 dinara", rekao je Marković.

On se složio da su vozači nedisciplinovani, ali je izrazio nadu da će se oni za pet do šest meseci navići na novu organizaciju parkiranja u gradu i da će početi da parkiraju tamo gde treba.

Marković je kazao i da je za tri godine znatno povećan broj vozila u Jagidini i najavio da će uskoro početi izgradnja oko stotinu garaža u blizini jagodinskog stadiona koje će biti prodavane građanima na licitaciji.
Sačuvana
Dark Eagle

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #93 poslato: 04-12-2007, 12:33:29 »

G-dine Markovicu a koji je to pravi nacin da se gradjani reketiraju,posto ovaj nije dobar? Da li ste vi otvorili Parking servis  i reketirali nas do sad a sad pred izbore se pravite fini? Jel ovo kod stadiona pravite novi Parking servis? Sto se mene tice vreme vam je da se preselite u Krusevac,oni imaju Ribare pa im napravite i Koncarevo,a i u fudbalu su bolji od Jagodine.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #94 poslato: 04-12-2007, 22:25:34 »

Ha,ha, ha ha  :aq07:  :aq07:  :aq07:  :aq07:  :aq07:  :aq07:  :aq07:

Kakav genije, zaista.

Prvo uvede Parking servis i to na brzinu, naprecac, on sam zavede te silne takse & deo ugovora je naravno i to da pauk ima da radi i sad pred izbore "Palma brani narod".

Alo bre, pa ti si i uveo tih 5000 dinara? Ko je ovde lud aman  :aq16:  :aq16:  :aq16: .

Najsmesnije je sto "brani narod" tako sto ga pusta da krsi zakon.

Mislim da ovde ima i krivicnog dela zloupotrebe sluzbenog polozaja jer DMP donosi nezakonitu korist prekrsiocima zakona, a jos je i saucesnik ....

E zemljo Srbijo. Sad jedva cekam da se nakace branitelji DMP da pricaju kako je dobro kad ti vlast dozvoljava da pomalo krsis zakon.

Sledece sto treba da nam dozvole je da kraduckamo po samoposlugama npr. ili tako nesto.


Kako bi ovo bila sjajna tema za neke nezavisne medije kada bi ih bilo, ovaj lik bi bio politicki sahranjen za tri dana, jos kad bi imao neku opoziciju a ne ovo mrtvo puvalo Saleta Jankovica koji se lagodno navukao na fotelju nekakvog savetnika za NIP sta li i sad covek gleda svoj interes ...
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #95 poslato: 04-12-2007, 22:43:59 »

Danguba, bas si lepo srocio ono sto je i meni odmah palo u oci!!! :aq04:

Kako ljudi padaju na takve nelogicnosti?

On otvoreno i javno pravi narod na idiote! :aq25:
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #96 poslato: 04-12-2007, 22:56:35 »

Citiram "iako svi znaju da je u ključnom trenutku kuglica izmedju malog i domalog prsta šibicara, a ne ispod neke od tri kutije šibica, šibicarski zanat opstaje kroz vekove".


Džaba što je očigledno kad niko to glasno ne kaže, ili bolje, kad to niko i ne pominje. Počev od nesretnog novinara koji je tekst i pisao i tako sebe ovekovečio kao potpunog diletanta ili apsolutno ličnost bez ikakvog integriteta. To je suština svih problema sa svim uvrnutim konstrukcijama koje DMP lansira, niko ne kaže glasno "car je go", a na TV stalno ide priča o tome kako je lepo carevo odelo .... stara tema dakle, kroz vekove se vrti.


Sto se tice odnosa prema narodu, ja sam duboko uveren da on zaista krajnje bahato, smisljeno i proracunato obmanjuje gradjane, koristeci se cak i protivzakonitim TV monopolom, pri cemu ga izgleda proganja nekakva iracionalna potreba da bude najbolji, jer je tako dugo bio najgori. Na kraju i on sam poveruje u to sto njegova TV o njemu prica i tu se zatvori kug.

Strasno i vrlo ozbiljno.

Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #97 poslato: 05-12-2007, 14:06:11 »

TV monopol?????? :aq21: :aq21: :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana
Dark Eagle

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #98 poslato: 05-12-2007, 20:31:26 »

TV monopol?????? :aq21: :aq21: :aq21: :aq21: :aq21:

Pa prebaci sa TV Palma na TV Jagodina ili na bilo koju drugu TV koja se bavi lokalnim temama u Jagodini (pa ako te ne mrzi i na TV Cuprija u komsiluku) pa ce ti se pojasniti moja teza o nedozvoljenoj koncentraciji uticaja koji kroz politiku & ekonomiju & silu DMP ima na montiranje TV stvarnosti.

Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Pauk ponovo u gradu!
« Odgovor #99 poslato: 06-12-2007, 09:03:56 »

To moze i drugacije da se kaze a ne monopol, po tvome i prodavnica u mom komsiluku drzi monopol jer je jedina u kraju
Sačuvana
Dark Eagle
 

Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 21 upita.