Razne zanimljive teme > Književnost - Umetnost - Kultura

Koje strane jezike govorite?

(1/3) > >>

miloslazic:
Cini mi se da ne postoji tema :) Interesuje me koje jezike govore ovdasnji forumasi :))) Razmisljam se da upisem engleski ali nesto ga ne volim posebno pa ne znam mozda bi mi drugi jezik vise legao... :xq066:

autentik:
Engleski

Egzi:
Engleski i  to onaj americki nije neki strani jezik, posvuda se cuje i vidi pa ga i mala djeca znaju ... upalite TV ili radio ili PC, svuda samo americki-engleski.
... no ima pe-ses stranih jezika koje govorim "im wort und schrift" - dakle: bosnjacki, crnogorski, hrvatski iako ih nikada u skoli nijesam ucio, a razumijem  makedonski i slovenski. E i te smo jezike u skoli ucili davne sedamdeset i neke.
Od tolikijeh stranih jezika i materinji mi je postao stran jer je potpuno isti kao i svi ti pomenuti strani jezici.

donwlayco:

--- Citat: miloslazic  27-06-2013, 13:33:50 ---Cini mi se da ne postoji tema :) Interesuje me koje jezike govore ovdasnji forumasi :))) Razmisljam se da upisem engleski ali nesto ga ne volim posebno pa ne znam mozda bi mi drugi jezik vise legao... :xq066:

--- Kraj citata ---



...pa sacekaj do 2020 godine, Google je najavio da ce napraviti uredjaj koji ce prevoditi sa preko 100 jezika u realnom vremenu i nemoras da ides u skolu...zao mi ovih profesora i prevodilaca, izgubice posao...

anitaradjen:
ko ce cekati do 2020. :D ja sam poliglota, pricam spanski, francuski, italijanski i engleski. sve sam ucila na institutu sem engleskog, njega sam usavrsila u britanicca skoli. milose, preporucujem ti bilo koje od ova dva mesta, neces se pokajati, super su profesori i jedni i drugi.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju