Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JELENA I ANA SE SLIKALE SA KLINTONOM, OVO JE SRAMOTA ZA SRBIJU! OVO JE ZA OSUDU!  (Pročitano 21780 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО

Slika sve govori !



Posle nedavno završenog egzibicionog teniskog turnira u Njujorku, bivši američki predsednik Bil Klinton izrazio je želju da upozna srpske teniserke Jelenu Janković i Anu Ivanović. Na svečanom koktelu upriličenom povodom zatvaranja turnira “Bili Džin King kup” u njujorškom Medison Skver Gardenu suprug sadašnje državne sekretarke SAD Hilari Klinton preko ljudi iz svog protokola inicirao je upoznavanje sa Jankovićevom i Ivanovićevom što su njih dve rado prihvatile. Inače, na pomenutom egzibicionom turniru koji nosi naziv po Bili Džin King, slavnoj teniserki i osnivačici WTA asocijacije, učestvovale su samo četiri takmičarke. Pored Srpkinja takmičile su se sestre Venus i Serena Vilijams.

http://www.svet.rs/clanak/bil-klinton-tražio-da-upozna-jelenu-i-anu

Ana meets President Clinton

March 05, 2009 / New York

Following her match against Serena Williams at the BNP Paribas Showdown in New York on Monday night, Ana met former United States President Bill Clinton.

Mr. Clinton was at Madison Square Garden to enjoy the action and to give a speech in tribute to Billie-Jean King, who was honoured during a ceremony between the semi-final matches. He managed to find time to meet all of the competitors in the event, including Serena and Venus Williams and Jelena Jankovic.

Ana and Clinton discussed the progress women have made in sport since the infamous "Battle of the Sexes" match between King and Bobby Riggs, while the former President said he was "proud" of Ana for her on-court achievements.

"It was a great honour to meet President Clinton," said Ana. "He was fun to talk to and he definitely likes his sport!"

A evo i na srpskom. I još je ovu sliku i tekst istakla na svom sajtu ! Koja debilka je ispala ! Razočarala me je 100% !!!



Ana upoznala Predsednika Clintona

March 05, 2009 /

Ana je nakon svog meča protiv Serene Williams na BNP Paribas Showdown-u u New York-u u ponedeljak upoznala bivšeg predsednika SAD-a, Bill Clintona.

Gospodin Clinton je došao u Madison Square Garden kako bi uživao u događaju, i kako bi održao govor u čast Billie-Jean King, koja je počastvovana tokom ceremonije između polufinalnih mečeva. Uspeo je da pronađe vreme da se upozna sa učesnicama događaja, uključujući Serenu i Venus Williams i Jelenu Janković.

Ana i Clinton su razgovarali o napretku koje su žene ostvarile u sportu od meča "Borbe polova" između King i Bobby Riggs-a, a bivši Predsednik je rekao da je "ponosan" na ono što je Ana postigla na teniskom terenu.

"Velika mi je čast što sam upoznala Predsednika Clintona," rekla je Ana. "Bilo je zabavno razgovarati sa njim, i definitivno voli svoj sport!"

http://www.anaivanovic.com/?lang=sr&path=news&detailpage=2327

 :aq16:  :aq16:  :aq16:

Pazi, još joj je drago što je upoznala zločinca ! Znači ne mogu da verujem !  :xq010:  :xq007:

I hvali se na svom sajtu što je upoznala monstruma i što se slikala sa njim ! I još kažu Ana upoznala PREDSEDNIKA KLINTONA ! Pa nije on nikakav globalni predsednik. On je jedan običan ratni zločinac i krvolok kome su ruke krvave do ramena !!!

Pa kako bre mogu da se slikaju sa ovim zločincem koji je pobio na hiljade i hiljade Srba, što u Srbiji, što van Srbije ? Kako mogu da se slikaju sa nečovekom koji je skoro 3 meseca bombardovao njihovu zemlju ? Kako mogu da se slikaju sa idiotom koji je bacao osiromašeni uranijum na Srbiju, koji je 78 dana besomučno uništavao Srbiju, gađao škole, bolnice, kasarne i uništavao cele gradove ? I još se smeškaju na slici. Drago im je što su se slikale sa ratnim zločincem koji je ubijao NJIHOV narod i trovao njihovu zemlju osiromašenim uranijumom ? Tako se smeju u lice Srbiji i svim porodicama koje su izgubile svoje članove i rođake u bombardovanju i svim ratovima koje je izazvao ovaj degenerik ! Time se smeju u lice svim izbeglicama koje su zbog ovog američkog monstruma i njegove ratno-huškaške politike morale da napuste svoje rodne krajeve i zavičaj ! Šta misle o ovoj slici sve te srpske izbeglice ???

Da li one uopšte imaju makar malo samopoštovanja i nacionalnog identiteta ? Da li imaju makar malo poštovanja prema svojoj zemlji i svom narodu koji je stradao za vreme bombardovanja upravo od ruke Klintona i koji sada samo zbog njih ustaje u 3-4 sata noću da ih gleda na TV-u ? Očigledno da nemaju !

Jelena se verovatno stidi ovog postupka u šta nisam siguran a Ana se ponosi time što se slikala sa krvavim američkim ratnim zločincem i još je tu sliku okačila i istakla na svom sajtu a sa nje isekla Jelenu ! Ponosi se tom slikom kao da se slikala sa nekim pametnim genijem, humanitarcem ili pronalazačem a ne sa krvavim monstrumom i kasapinom Klintonom !

Ja sam do sada podržavao i Anu i Jelenu a pogotovo Anu i navijao za njih naravno ali mogu da vam kažem da su me sada previše razočarale ! Dosad ih je podržavalo 99% stanovništva Srbije a sad će da ih prezire najmanje 50% ! Ovo je ipak nož u leđa svim Srbima koji su propatili zbog Klintona i američke politike prema Srbiji ! Pale su u mojim očima za 100% ! I ne samo u mojim ! A to vidim prema komentarima na onom sajtu ! Da se ti slikaš sa ratnim zločincem i monstrumom Klintonom i još da se smeškaš na toj slici !

PA TO JE STVARNO MIZERNO, ODVRATNO I ZA SVAKU MOGUĆU OSUDU ! JELENA I ANA-NEKA VAS JE SRAMOTA !!!
« Poslednja izmena: 06-03-2009, 23:43:35 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366

DE , de , Masere , ne preteruj...Ipak su one naši ambasadori u svetu i samo tako će ubediti sve ostale da mi nismo ubice , krvoloci , genocidni narod...nedostatak političke pameti nas je u prošlosti puno koštao. Ja pozdravljam ovaj postupak naših devojaka , jer su time dokazale da su pametne devojke , a jačem od sebe ne treba gurati prst u oko. Klinton , ma šta mi o njemu mislili ( ja ga smatram jednom budaletinom koja se ni o čemu nije nikada ništa pitala , osim u odnosima sa Monikom Levinski) je i dalje uticajan čovek u Americi i moramo koristiti svaki način da pridobijemo njihovo javno mnjenje. Dakle , smanji doživljaj maseru i juri ribe...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО

Black, Srbi nikad nisu ni bili genocidni narod a mene bi bilo sramota da se slikam sa ratnim zločincem a pogotovo sa đubretom od čoveka kakav je Klinton koji je najviše kriv za uništavanje moje zemlje i koji je bombardovao moj narod i moj grad ! Sramota je slikati se sa jednim takvim monstrumom !

A Ana je ranije izjavljivala kako je za vreme bombardovanja trenirala u bazenu, kako se plašila bombi, kako je bežala u podrum... Evo šta je još izjavljivala:

- Tokom bombardovanja Srbije 1999. godine bilo je zaista strašno. Tri dana nismo izlazili iz podruma, škole nisu radile, ljudi nisu išli na posao. Bila su to veoma teška vremena, imala sam samo 12 godina, ali sam savršeno dobro razumela o čemu se radi. Nisam mogla da treniram, ponekad sam to radila između sedam i devet sati ujutru, jer bi nakon toga počinjalo bombardovanje i trajalo do kraja dana - govorila je Ana pre nekoliko godina.

A evo šta je Jelena izjavljivala:

- Imala sam samo 14 godina kada je bilo bombardovanje. Bila sam sa majkom na Floridi, ali su moj otac i brat bili u Srbiji. Veoma mi je teško kada se setim tih vremena, uopšte ne volim da govorim o tome - govorila je Jelena.

A sad se slikaju sa krvolokom koji je izazvao to isto bombardovanje !!! Treba da ih je sramota !

A ti, Black, kažeš da se Klinton ništa nije pitao dok je bio predsednik SAD a sada je veoma uticajan čovek u Americi a više nije predsednik.  :xq007:

On nije ni predsednik niti koj ku**c, on je jedan običan ratni zločinac, krvolok, monstrum i stoka od čoveka !!!
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО

To bi bilo isto ko da su se slikale sa Hitlerom. Nema razlike.

Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213

Ma daj bre maser, a kolika čast im je učinjena time što su pozvane na taj turnir, šta su trebale da kažu nećemo da se slikamo.

Daj jednom da se izmirimo sa celim svetom i da nas puste u p....u materinu više :aq17: :aq22:
« Poslednja izmena: 07-03-2009, 07:42:41 od strane gremlin »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu

Pod Klintonovom Vladavinom je bio RAT u Jugoslaviji i Bombardovanje Srbije

Izginulo je mnogo Srba ! Mnogo dece !

Ja sa tim ne mogu da se pomirim, izvinite ...

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090

Devojke dobile poziv i pametno je što su se odazvale.  :xq011:

Šta ima veze što su se fotografisale sa Klintonom? Šta su trebale da urade? Da ga ispsuju... a što bi se on zacrveneeeeoooo  :xq003:


Zamislite da je general inostranih poslova  :xq005: otišo u posetu kod Hilari Klinton i odbije da se fotografiše  :aq24:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu

pa sta sad

ces da bojkotujes Anu i Jelenu

Neću ali mi nije prijatno, i ne mogu da shvati kako neko može da bude prijatelj sa nekim ko je pobio toliko ljudi

samo ne mogu da shvatim, to je sve

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu

Devojke dobile poziv i pametno je što su se odazvale.  :xq011:

Šta ima veze što su se fotografisale sa Klintonom? Šta su trebale da urade? Da ga ispsuju... a što bi se on zacrveneeeeoooo  :xq003:


Zamislite da je general inostranih poslova  :xq005: otišo u posetu kod Hilari Klinton i odbije da se fotografiše  :aq24:

Mogle su ljubazno da odbiju

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090

a zašto da odbiju?

Treba produbiti diplomatske odnose sa Amerikom. Bojkotom, videli smo, ne dobijamo ništa.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu

Ja ne mogu, pre bi se zatvorio, bar bi bio miran pred sobom, duže bi živeo

ne vredi, ne mogu

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213

Alo ljudi zašto to posmatramo iz tog ugla.

Pored sestara Vilijams jedine učesnice turnira su dve Srpkinje, pa zar to nije ukazivanje časti.

Neko je sugestivno preneo celu priču u medijima i akcenat bacio na slikanje.

Zar nije logično da se o toj egzibiciji više priča kome je u čast i kakav je prestiž da učestvuješ na takvom turniru.  :xq003:
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440

Kad je neko poznata licnost, a uz to jos i vrhunski sportista, sasvim je normalno da sam zna i da razmislja! :xq008:
Zbog cega bi se njih dve "uljudno izvinile" i izbegle slikanje, kad bi na taj nacin samo jos pogorsale sliku Srbije u svetu? :aq15:
Ovo je dobar potez i ja ga u potpunosti odobravam! Vidi se da Srbija i njeni zitelji nisu krvoloci kakvim su nas prikazivali tad!
Bravo za njih dve! :xq004:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Sačuvana

bebironac

  • Gost

ma sta si se ti maser uzvrpoljijo,pa obe imaju puno pravo da se nikad ne takmice za nasu zemlju i da nas nikad i nigde u svetu ne predstave jer nasa zamlja nikad nista nije ulozila u njihovo stasanje,za to su zasluzni njihovi roditelji i samo njih treba da predstave tamo.....ali bez obzira na to one i dalje se ponosno predstavljaju kao srpske teniserke...sto se klintona tice i ja bih ga zadavila zajedno sa olbrajtovom,ali ne mogu one sad da teraju inat celom svetu zarad toga sto ispada da je ceo svet protiv nas...onda ne bi trebale ni da igraju van nasih granica,ovo je dokaz da se jedan manijak poput klintona divi srpskim devojkama i njihovim uspehom,sto u prevodu znaci da se divi srbiji zbog njihovog blaga koje oni nemaju,a da je hitler u  pitanju on se ne bi slikao sa njima on bi njih u gasnu komoru,taj se nije znao oduseviti drugima,on je velicao iskljucivo nemacku plavu krv
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213

Ronioca za ministra spoljnih poslova  :xq011: :xq005:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО

Kako bre ljudi uopšte ne znate da razmišljate ? Pa da li je smeškanje sa Klintonom (BIVŠIM američkim predsednikom) u interesu produbljivanja odnosa sa SAD ? Pa sve ima neku svoju meru i biraš s kim ćeš da se družiš i s kim ćeš da se slikaš itd.

A što da ga ne odbiju ? Mogle su samo kulturno da ga odbiju i to je to. Pa pogledajte ovo, američki teniser Rodik je odbio da učestvuje na turniru u UAE (Ujedinjeni Arapski Emirati) gde je bio favorit samo zato što su vlasti UAE odbile da izdaju vizu jednoj IZRAELSKOJ teniserki ! A UAE niti je bombardovala Ameriku niti bilo šta ! A naše 2 teniserke se slikaju sa monstrumom koji je BOMBARDOVAO SRBIJU i pobio na hiljade Srba i još se smeškaju na toj slici !

A kako bi to Srbi ispali divljaci kad bi Ana i Jelena odbile da se slikaju sa običnim ratnim zločincem ? A Klinton nije divljak što je bombardovao Srbiju i što nas truje osiromašenim uranijumom ?

Znači, Bebironac, neko ti pobije celu familiju i ti se slikaš sa njim i sameškaš se na toj slici eto, čisto iz kurtoazije ili da se on ne bi naljutio što si ga odbila !

Šta o ovoj slici misle roditelji Milice Rakić koju je Klintonova bomba ubila dok je imala samo 3 godine ? Možda su i oni do danas navijali za Anu i Jelenu i ustajali u sitne sate da ih gledaju. Šta misliš da li će i na dalje da ustaju ?

Šta o slici misle svi oni Srbi sa Kosova koje je Klinton danonoćno bombardovao i trovao uranijom a koji su do sada navijali za njih ?

Šta o slici misle ljudi iz Niša koje je isti taj Klinton gađao zabranjenim kasetnim bombama i nemilosrdno ubijao ?

Šta mogu da misle o slici članovi porodica svih ubijenih Srba 95. godine u Republici Srpskoj i Hrvatskoj i 99. godine u Jugoslaviji, kad se Ana i Jelena smeškaju na slici sa krvavim ratnim zločincem koji je izazvao sve te nedaće i ratove ?

I kakva je razlika između Hitlera i Klintona ? Klinton je u ovo vreme isto što je i Hitler bio svojevremeno ! Znači krvavi ratni zločinac i monstrum koji je pobio i osakatio hiljade Srba, žena, dece i civila !

Da li znate koliko je negativnih reakcija i komentara na ovim sajtovima u vezi ove slike ? Da li znate koliko ljudi više neće da ustaje u 3,4,5 noću da gleda ove dve ? Ovo je potpuno nepromišljen potez i ovo im nije trebalo u životu !

A zvali su ih tamo zato što su u vrhu svetskog tenisa i ne igraju se veliki turniri samo u SAD nego u celom svetu. I koje je to opravdanje da im država ništa nije dala ? Pa kome od nas je država nešto dala ? Naša država ništa ne daje nego samo uzima i otima. Ali ako nemaju poštovanja prema državi treba da imaju poštovanja prema svom narodu koji samo zbog njih ustaje u sitne sate, voli ih i prati non-stop a koji je najviše propatio upravo zbog ovog ratnog zločinca !

Da li znate kako je izgledala Ćuprija posle bombardovanja grada ? Bila je polu-srušena. Valjda ste mogli da vidite to na Palmi. Znači horor, ruševine, plač, tuga i jad ! A posledice se vide i dan-danas ! Da li znate kako je izgledao Aleksinac posle gađanja ? Unakaženo ! Ćuprija i Aleksinac su među gradovima koji su najviše stradali u toku bombardovanja. I meni da bude drago što se ove dve slikaju sa zločincem koji je naredio bombardovanje moje zemlje i mog rodnog grada i što se smeškaju sa njim ! Pa da li ste vi normalni ???

Pazite, one jesu uspešne i prvoklasne teniserke, to niko ne spori ali na ovoj slici su pokazale da nemaju ni grama mozga i osećaja prema sopstvenom narodu i zemlji !
« Poslednja izmena: 07-03-2009, 18:59:05 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

bebironac

  • Gost

ja na ovoj slici vidim da se ovaj gad divi nasem blagu....
Sačuvana

bebironac

  • Gost

ma maseru sise razdrmale mozak,hahahahahahahahahaa izvini maser ali mnogo drmaju
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu

Bravo maser   :aq07: :aq07:

hteo sam i ja da napisem ali mislim da je to dovoljno


Ja ne mogu da shvatim da neko ubije mog prijatelja, komsiju, srbina, neko ko je iste vere, iste nacionalnosti, nekoga ko je praktično najbliži meni u odnosu na sve druge ljude širom sveta


 a ja da odem da Ubici pruzim ruku sutra dan


ne znam na koji način vam funkcioniše mozak, ali ja jednostavno ne bi mogao, grizla bi me savest ceo život

 

Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 24 upita.