Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Molitva-Meditacija za spasenje covecanstva od 25.04.2008 do 06.05.2008  (Pročitano 7309 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost

Procitajte detalje u casopisu "Trece Oko" broj 479 izasao 22.aprila 2008.
strana 55,podnaslov Akcija!
 
Radi se o sledecem,ukratko:
Svako vece u 22:05 pa koliko hocete minuta od 25.04 do 06.05 upraznjavajte molitvu za spas covecanstva,molite se kako hocete samo iskreno i iz srca i nemojte misliti na sebe,mislite na spas planete a dobro ce vam se vratiti visestruko!!!
Dovoljna je i sama pomisao na ljubav i spas ali tacno u 22:05 odredjenih dana,oseticete ljubav hiljadama dusa koje se tog momenta mole,polje se otvara samo za dobre misli i vraca vam napredak u svakom pogledu!
Tokom ovih dana uzdrzite se od losih misli i emocija,alkohola,idite sto vise u prirodu i pojacajte licnu higijenu.

Sve najbolje i osetite beskrajnu moc ljubavi svakog dana u 22:05.
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

anny

  • Gost

 :aq15:
Sačuvana

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost

Ovo je neopisivo lepo!
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

anny

  • Gost

Moguće da je bolje kroz meditaciju.
Nije mi samo jasno zbog čega u tom vremenskom periodu...
Sačuvana

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost

Zato sto je odlukom najvecih svetskih astrologa,energeticara itd...vidjeno da se u tom periodu otvara polje univerzuma koje prima nase misli i radi na njihovom ostvarenju.
Sinoc smo ja i supruga(najveci skeptik ovakvih stvari)ucestvovali i bilo je fantasticno,toliko dobre energije je bilo oko nas da je supruga rekla da je mislila da ce je svetlosni vrtlog odneti negde,osmeh sa lica joj ne pada ni sada,nemam reci za opisati sve ovo i nemojte me pitati nista vise jer odgovori su u nama a mi ih trazimo od drugih,treba samo probati,nista vise!
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

anny

  • Gost

Nisam te valjda naljutila pitanjem? Samo me je interesovalo, i hvala na odgovoru...
Naravno da je energija veca kada se vise njih pomoli u jednom trenutku, na razlicitim mestima... To je vrhunac energije koji, sa Zemlje, mozemo poslati Univerzumu...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 25 upita.