Razne zanimljive teme > Alternativa i energije

Reiki

<< < (2/7) > >>

Dak:
Da.I ja sam se pitao sto si se nasao uvredjenim?!Inace,nisam te PITAO sta je Reiki,vec sam IZJAVIO da nisam tacno znao sta je.Procitao sam tvoje objasnjenje,sasvim mi je jasno.
Jos nesto sto mi nije jasno,sada mi je potrebno objasnjenje. Citat: "Ko me pita koliko kosta taj nije za Reiki".Znaci,ako nemam kintu,naj..bo sam?Da li bi ti,licno,mogao da me sa svojih vrata vratis kuci,ako pare nemam,a pomoc mi je potrebna?Ako je to Bozanski dar,kao  sto si i napisao i sa cim se slazem sa tobom,kako se ne plasis da to i naplatis?


Zockey:
Ne razumete me,nekada se nije naplacivalo ali od kada je Reiki stigao na zapad pocelo je naravno da se naplacuje i tako je ostalo,inicijacije na zapadu su po nekoliko hiljada evra,kod nas je od 200 pa na gore.
Ne mogu ovde da objasnjavam mnogo ima pitanja,ne razumete vi to,koga interesuje vrhunski nacin isceljenja od 1200 dinara po tretmanu neka se javi,covek dolazi da radi i u Paracin i ne uzima pare uzalud jer su rezultati vidljivi vec posle prve terapije...

Dak:
Isao sam kod bioenergeticara u Jagodini i pomogao mi je.Verujem u Riki u sta god da su ga zapadnjaci preokrenuli,kao i sve ostalo.

Zockey:
VERUJ MI SRECAN SAM

Bisone:
Upravo iz navedenih razloga, preko zapada, nepotpunim inicaranjem ili cak kako je navedeno i neiniciranjem vec samo prodajom literature došlo je do slabljernja energije Reikija....

Inace sam učitelj Tradicionalno japanskkog Reikija i Gendai Reikija

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju