Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!  (Pročitano 68423 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #100 poslato: 06-07-2009, 15:31:11 »

Zarekoh se da necu vise da pisem o Cupriji, ali mi se na da.
Odose iz Cuprije mnogi pametni ljudi, ali i razni projekti.
Zasto ste bre ljudi u Cupriji sami sebi neprijatelji?

Što to pitaš nas? Zovi Kalabu i Kseniju Milošević pa njih pitaj!
Vidiš da mi ovde jesmo za takve stvari, a gospodina i "gospođicu" pitaj što su nam neprijatelji. Sebi sigurno nisu  :xq010:
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #101 poslato: 06-07-2009, 15:47:59 »

Zarekoh se da necu vise da pisem o Cupriji, ali mi se na da.
Odose iz Cuprije mnogi pametni ljudi, ali i razni projekti.
Zasto ste bre ljudi u Cupriji sami sebi neprijatelji?
nemaš razloga da ne pišeš o Ćupriji  :aq12:  to što si se malko podžapao sa drugima,shvati samo kao razmenu mišljenja. jA lično smatram da su mnogi tvoji postovi bili više nego korisni,a da je nesporazum nastao oko klasične priče o mentalitetu  :aq23: zato opusti se i kreni u nove radne pobede  :aq21:   
Ljubičice, i cveće je u paketu. U okviru projekta je planirno da opreme knjižaru, kafe knjižaru, izložbeni prostor za cveće, promocije u sektoru cvećarstvа, ratarstva i promociju mladih i poznatih pesnika i pisaca.
Čak i da ovi naši to prihvate...ne znam kako bi to ovde funkcionisalo, ali ja bih baš volela da prođe.
lično i ja. mislim da to nedostaje nama i našem gradu da se izdignemo iznad uspavane varošice. Ja mislim da bi to funkcionisalo, čak na samom forumu ima dosta želja za jednim mestom gde bi mogli i mi stariji i malo mladji da se okupljamo. Što bi rekli fenseraj  :aq24:

Zarekoh se da necu vise da pisem o Cupriji, ali mi se na da.
Odose iz Cuprije mnogi pametni ljudi, ali i razni projekti.
Zasto ste bre ljudi u Cupriji sami sebi neprijatelji?

Što to pitaš nas? Zovi Kalabu i Kseniju Milošević pa njih pitaj!
Vidiš da mi ovde jesmo za takve stvari, a gospodina i "gospođicu" pitaj što su nam neprijatelji. Sebi sigurno nisu  :xq010:

pa moram da kažem da se slažem sa SunđerBobom  :xq011: Ako ti se nudi sve na tanjiru,a ti guliš bananu i čeka šda ti još dodju na noge,onda nema ništa od ta posla. Još jedna stvar,zar nije u četvrtak 09.!!! primanje stranaka kod predsednika?ako je tako nema ništa,što znači da sam se pomirila s tim da nema ništa od ovoga. Biće važnija kukumavkanja od investicija  :xq007:
e ljudi moji,plače mi se  wq106 pa dokle više? pa kud će im duša? svi nagurali g+++ce u birokratiju,a ko će da radi?
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #102 poslato: 06-07-2009, 17:25:07 »

Evo, kako vreme prolazi, ne mogu da izbijem sebi iz glave pitanje, šta je interes naše opštine? Ulaganja i razvoj sasvim izvesno, nisu.
Čime se oni bave, šta po cele dane rade po onim kancelarijama, osim što smišljaju kako će za sebe da izvuku što veću korist, nemam pojma.
Na sva zvona su zvonili o onoj spalionici, od čega će verovatno imati koristi oni sami, a o ovom klasteru ni reči.
Što bi rekla Rumenka, da imate dušu, pitala bih vas, gde će vam duša braćo i opštinari?
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #103 poslato: 06-07-2009, 18:55:32 »

pa što da pričaju,kad donosi nešto dobro  :xq003:  a najverovatnije niko neće da se omasti pa ajd,pusti priču niz vodu.
nikome u ovom gradu ne trebaju jeftine knjige,romni,jeftiniji udžbenici za decu, posao za nezaposlene, izložbe cveća,investicije, ma ovde je sve ok

živi bili pa videli šta će sad da stave kao razlog što su kiksnuli.radnike ravanice? vojnu huntu u hondurasu? bolest palmine žirafe? svinjski grip?

mada moram da kažem i da me ‚‚oduševljava‚‚ interesovanje mladjih da se pokrene nešto.ma jupi  :aq05:
pisala bi kalabi na onoj stani opštinskog sajta,ali ko će meni da odgovori. važne su samo pohvale   :xq004:
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #104 poslato: 07-07-2009, 21:11:42 »

Ljudi,upravo sam dobila ovaj e-mail

Postovana,
obavestavamo Vas da ce klaster ``Sumadijski cvet`` i opstina Cuprija pristupiti realizaciji projekta otvaranja Edukativnog centra u Cupriji.
Sa zadovoljstvom vas informisemo da ce u cetvrtak 09.06.2009. godine. predsednik opstine Cuprija potpisati dokumentaciju o pristupanju optine ovom projektu i da ce istog dana se pokrenuti proces izbora lokacije za objekat
Sa zeljom da uspesno saradjujemo
pozdravljamo vas
`Sumadijski cvet``

 :xq004:

ja vec digla belu zastavu  :xq066:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #105 poslato: 07-07-2009, 21:16:00 »

pa koliko si cekala?
u PN su super...ja u 2 nocu poslala predsedniku opstine Mail,vec po podne dobila odgovor od njega,a sutra i od naslezne sluzbe koja je zaduzana za moj problem,prosledio je odmah dalje. svaka im cast.
treba cupricani da se malo ugledaju na PN! 
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #106 poslato: 08-07-2009, 09:56:36 »

Vrlo je zanimljivo da juče, ni predsednik ni predsednica Skupštine, nisu imali pojma o ovom projektu. A evo, danas vidim, predsednik sutra potpisuje dokumentaciju o pristupanju. Vrlo, vrlo zanimljivo!
U opštini se o ovome ne govori ni reč. Niko navodno nema pojma o tome. Bojim se da su sva radna mesta već rezervisana za članove DS, jer ih je svakog dana sve više i više po opštinskim kancelarijama.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #107 poslato: 08-07-2009, 16:47:27 »

Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #108 poslato: 08-07-2009, 19:40:05 »

ja pomislila da otvaraju robnu kucu u Cupriji.....oni imaju jevtine proizvode koje montiraju kupci sami,pa bi za nas bilo pogodno.

ovo je super,zaposlice jos ljudi!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #109 poslato: 09-07-2009, 05:38:59 »

IKEA u Cupriji?
http://www.ikea.com/
http://videos.mensup.fr/youtube/video/EyOwibiVoWg/jasen-luki-saradjuje-sa-vedskom-ikeom-.html

Ili ce mozda i IKEA u Jagodinu kod Palme?
uh,ovo bi bilo odlicno.mada koliko znam plate kod lukica nisu na nekom nivou,al ajd,ne bi se bunila za stalan posao.kad nema belog hleba dobra je i proja.
Nece to kod zirafu,gospodin je iz naseg kraja,dobro zna uslove poslovanja u jagodinu :aq18:

Vrlo je zanimljivo da juče, ni predsednik ni predsednica Skupštine, nisu imali pojma o ovom projektu. A evo, danas vidim, predsednik sutra potpisuje dokumentaciju o pristupanju. Vrlo, vrlo zanimljivo!
U opštini se o ovome ne govori ni reč. Niko navodno nema pojma o tome. Bojim se da su sva radna mesta već rezervisana za članove DS, jer ih je svakog dana sve više i više po opštinskim kancelarijama.
bez komentara  :aq25:

pa koliko si cekala?
u PN su super...ja u 2 nocu poslala predsedniku opstine Mail,vec po podne dobila odgovor od njega,a sutra i od naslezne sluzbe koja je zaduzana za moj problem,prosledio je odmah dalje. svaka im cast.
treba cupricani da se malo ugledaju na PN! 
draga luna,nisam ni dobila pismo i odgovor od opstine.boba ti je rekla kako je to na nivou drzavne tajne kod nas  wq95
pismo sam naravno dobila od ljudi iz klastera  :aq29:
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #110 poslato: 09-07-2009, 05:44:28 »

"Jasen-Lukić" otvara novi proizvodni kompleks u Ćupriji - "Ikea" u mašine uložila 600.000 EUR

Preduzeće "Jasen-Lukić" iz Paraćina, koje se bavi proizvodnjom delova za nameštaj, otvara u avgustu novi proizvodni kompleks u Ćupriji na površini od 2 hektara. U saradnji sa švedskom kompanijom "Ikea", koja je u to preduzeće investirala oko 600.000 EUR, "Jasen-Lukić" planira izvoz od 4,8 mil EUR.

- Planiramo da celu proizvodnju prebacimo u Ćupriju. Rekonstrukcija dve hale ukupne površine 4.000 m2 je u završnoj fazi. Osim hala, na površini od 2 hektara nalazi se i upravna zgrada i sušara sa tri komore – rekao je za "eKapiju" Stevan Lukić, direktor preduzeća "Jasen-Lukić".

Prema njegovim rečima, to preduzeće koje ima oko 20 zaposlenih, zbog povećanja proizvodnje zaposliće u početku još 50 radnika, a kasnije će se taj broj povećavati.

-"Ikea" je u mašine uložila oko 600.000 EUR, a naše preduzeće će to preko lizinga otplaćivati kroz 10-15% prometa u naredne tri godine. Sa "Ikeom" sarađujemo već nekoliko godina ali ovo je najveći obim proizvodnje do sada. Radi se o proizvodnji kuhinjskih dasaka – rekao je Lukić.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #111 poslato: 14-07-2009, 21:01:03 »

Takse dotakle nebo!
http://www.naslovi.net/search.php?q=%C4%87uprija
Da li se tako privlace novi investitori?
 :xq003:
Bolje vrabac u ruci, nego golub na grani, poslovica koje se najverovatnije drze odbornici SO Cuprija.
 :aq22:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #112 poslato: 14-07-2009, 21:40:49 »

Na ovaj način se sigurno ne privlače nego se odbijaju strani investitori. A pazi koji im je razlog za povećanje taksi-nisu ih dugo povećavali.  :aq24:

Naši opštinari se u lošim stvarima ugledaju na druge opštine u Srbiji. A nikako da se u pogledu privlačenja stranih i domaćih grinfild investicija ugledaju na bolje opštine kao što su Jagodina, Lapovo, Pećinci ili Inđija. :xq010:
« Poslednja izmena: 14-07-2009, 21:43:04 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #113 poslato: 20-07-2009, 11:46:55 »

Ne mogu da se otmem utisku. Svakim danom u Opštini sve više novozaposlenih. Otvaraju se nova radna mesta za članove porodica članova Veća, prijatelje i poznanike. Pa tako, ako niste znali Opština ima šefa video nadzora, tj. šeficu. Ne znam u čijoj je stranci, ali znam da je bila i na Ljubinim spiskovima za "zapošljavanje". Eto čime se bavi lokalna vlast, a prilike za ulaganja prolaze jedna za drugom. Hokštapleraj!


Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #114 poslato: 02-08-2009, 23:49:46 »

Ne mogu da se otmem utisku. Svakim danom u Opštini sve više novozaposlenih. Otvaraju se nova radna mesta za članove porodica članova Veća, prijatelje i poznanike. Pa tako, ako niste znali Opština ima šefa video nadzora, tj. šeficu. Ne znam u čijoj je stranci, ali znam da je bila i na Ljubinim spiskovima za "zapošljavanje". Eto čime se bavi lokalna vlast, a prilike za ulaganja prolaze jedna za drugom. Hokštapleraj!



nesto novo u nasoj opstini? ne,niti ce biti.sve je to sjasi kurta da uzjase murta. ma kakvi nasi politicari,sve su ljude rasterali. mozemo polako da spustimo zavesu.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #115 poslato: 03-08-2009, 00:50:49 »

I da pogasimo svetla.
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #116 poslato: 03-08-2009, 21:35:50 »

to i ne bi bilo lose  :aq18:
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #117 poslato: 04-08-2009, 19:49:09 »

pa opet da vidimo.sto se tice knjizare i centra klastera,sad se trenutno zavrsava prica oko lokala. Po onome sto su mi objasnili,da prenesem tacno  :aq24: ‚‚to je u zgradi kopernikusa‚‚  :aq15: znaci glavna. tu naime ima neki lokal na mestu prve knjizare u Cupriji pa bi hteli da tu otvore.E naravno sad je problem sto gazda lokala naravno cepa cenu,rekose mi da covek trazi skoro 1000 eura  :aq16: ako se ne dogovore,uzece smo lokal nize i to je to.
sa radom pocinje u septembru.

mozete postaviti pitanja na njihovom forumu,ja link necu postaviti jer krsi se ovde pravilo foruma,a nije ni red prema autentiku,pa kome treba nek se javi na pp
 :aq28:

e sad nesto drugo posto je ovo sa klasterom u zavrsnoj fazi.
naime,opštinska vlast i dalje samo gomila ljude a nikave vajde.Ja bih vas podsetila na cuvene recenice iz zvanicne prezentacije opstine gde se pozivaju investitori i naglasava se sledece

Planovi za budućnost su:
- završetak infrastrukturnog opremanja industrijske zone Zmič (izgradnja izlaza na auto-put E-75, na koridoru 10)
- završetak infrastrukturnog opremanja industrijske zone Dobričevo-Batinac (neposredno pored auto-puta E-75, na koridoru 10)

Investirajte u Ćupriju zbog:
- dobrog geografskog i saobraćajnog položaja,
- kvalifikovane i konkurentne radne snage,
- efikasne administracije


pa kako ih nije sramota.ko kvalifikovan? ko je efikasan ?  :aq16: :aq16: :aq16:
pre par dana sam usla u opstinu i onog matorog cuvara koji samo sedi i bleji pitam za sluzbu za imovinsko-pravne odnose, gde je?on bunovan dignu glavu,okrenu se od onog ekrana,odmeri me od glave do pete,pljucnu u stranu i rece na spratu! pa kako ga ne klepih tasnom,nije mi jasno. pa kad ti takav sedi na vratima,sta ostali rade...
ko da dodje? pa samo slep i lud  :aq19:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #118 poslato: 04-08-2009, 20:16:26 »

Baš ti je precizno objasnio.
Sačuvana

ljubicica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 308
Одг: INVESTIRAJTE U ĆUPRIJU !!!
« Odgovor #119 poslato: 04-08-2009, 20:24:19 »

pa vidis,nisam obratila paznju u koju je stranu pljucnuo,mozda je to metoda navodjenja na koordinate,a ja jadna ne znam te akademske signale pa grdim coveka jadnog  :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 24 upita.