Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri.  (Pročitano 3814 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzonson

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
    • http://picasaweb.google.com/akcionarko/GRADBORNABOR?pli=1
Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri.
« poslato: 15-12-2006, 21:25:18 »

Prvo koristim priliku da pozdravim sve forumaše ;)
 
   Za moje prvo javljanje postaviću jedan oglas i voleo bih da se javi neko iz unutraÅ¡njosti,pa da  se tako pomogne mladim i stručnim ljudima da naÄ‘u zaposlenje...
   Evo jedne Å¡anse za to.......
   ************************************************** ******
   Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri[/b]
   Radi se na održavanju i razvoju već napisanog berzanskog softvera (windows klijent aplikacija).
   
   Jedini uslov je da kadidat dobro vlada C++om.
   Poželjno je da ima profesionalno iskustvo u programiranju, a ako nema, onda je neophodno da je samostalno razvio neki softver.
   Poznavanje WinAPI i MFC je plus, ali nije obavezno.
   
   Uslovi rada su odlični, ne postoje pritsci, kratki rokovi niti prekovremeni rad...
   Plata reda veličine 700 evra (početna neÅ¡to manja).
   U CV-u stavite naglasak na konkretna znanja i iskustva vezana za programiranje i  C++.
   CV poslati na
    orgonster@gmail.com
   **********************************************************************************
  SluÅ¡ajte..bitno je da se jave kandidati koji zaista imaju iskustva u radu sa C++-om...ili da su samostalno razvili neki softver,dakle u CV-u,... opiÅ¡ite takva iskustva,u protivnom sve će biti uzalud.Kandidat treba da proÄ‘e adekvatan test.[/color][/color]
   Kandidat treba da bude spreman da se preseli za Beograd.
   Srećno! ;)
   Pozdrav. :)
  P.S. naravno mogu se prijavljvati i kandidati srednje i starije dobi...iz Beograda, bez obzira Å¡to je moja lična želja da se prijavi neko iz unutraÅ¡njosti.Inače G-mail u oglasu je moj,a ne firmin...ja kandidate forwardujem firmi,a prosto je neverovatno koliko su odbili kandidata koji "misle" da znaju da rade sa C++-om...
 Zamolio bih vas da mi date linkove za joÅ¡ neke  forume i da tako pomognemo nekom da naÄ‘e posao.
Sačuvana
a mladima je buduænost...        ali buduænost nikako da doðe...

dzonson

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
    • http://picasaweb.google.com/akcionarko/GRADBORNABOR?pli=1
Re: Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri.
« Odgovor #1 poslato: 16-12-2006, 10:36:56 »

Citat: "dzonson"
Prvo koristim priliku da pozdravim sve forumaše ;)
 
   Za moje prvo javljanje postaviću jedan oglas i voleo bih da se javi neko iz unutraÅ¡njosti,pa da  se tako pomogne mladim i stručnim ljudima da naÄ‘u zaposlenje...
   Evo jedne Å¡anse za to.......
   ************************************************** ******
   Beogradskoj firmi potrebni kvalitetni C++ programeri[/b]
   Radi se na održavanju i razvoju već napisanog berzanskog softvera (windows klijent aplikacija).
   
   Jedini uslov je da kadidat dobro vlada C++om.
   Poželjno je da ima profesionalno iskustvo u programiranju, a ako nema, onda je neophodno da je samostalno razvio neki softver.
   Poznavanje WinAPI i MFC je plus, ali nije obavezno.
   
   Uslovi rada su odlični, ne postoje pritsci, kratki rokovi niti prekovremeni rad...
   Plata reda veličine 700 evra (početna neÅ¡to manja).
   U CV-u stavite naglasak na konkretna znanja i iskustva vezana za programiranje i  C++.
   CV poslati na
    orgonster@gmail.com
   **********************************************************************************
  SluÅ¡ajte..bitno je da se jave kandidati koji zaista imaju iskustva u radu sa C++-om...ili da su samostalno razvili neki softver,dakle u CV-u,... opiÅ¡ite takva iskustva,u protivnom sve će biti uzalud.Kandidat treba da proÄ‘e adekvatan test.
   Kandidat treba da bude spreman da se preseli za Beograd.
   Srećno! ;)
   Pozdrav. :)
  P.S. naravno mogu se prijavljvati i kandidati srednje i starije dobi...iz Beograda, bez obzira Å¡to je moja lična želja da se prijavi neko iz unutraÅ¡njosti.Inače G-mail u oglasu je moj,a ne firmin...ja kandidate forwardujem firmi,a prosto je neverovatno koliko su odbili kandidata koji "misle" da znaju da rade sa C++-om...
 Zamolio bih vas da mi date linkove za joÅ¡ neke  forume i da tako pomognemo nekom da naÄ‘e posao.
Sačuvana
a mladima je buduænost...        ali buduænost nikako da doðe...
 

Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 21 upita.