Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija  (Pročitano 26319 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #60 poslato: 09-01-2010, 16:19:52 »


 Dečija Gitarijada je u petak, 25. decembra 2009. godine, odnela humanitarni paket u Zaječar i predala ga njihovom Centru za socijalni rad. Tom prilikom, između predstavnika Zaječara i predstavnika Dečije Gitarijade, postavljeni su čvrsti temelji za potpisivanje protokola o saradnji sa Centrom za socijalni rad u Zaječaru i Zaječarskom gitarijadom. Isto tako, napravljen je plan i dogovor o daljoj saradnji sa osnovnim i srednjim školama, kao i to da se otvori predstavništvo Dečije Gitarijade u Zaječaru.

            http://www.youtube.com/watch?v=AcuRs_Zse5E


                                                                                    www.decijagitarijada.com
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #61 poslato: 09-01-2010, 16:33:58 »

Ako,neka se bar oni obraduju onom sto nasi odbijaju,a sigurna sam da mnogo ljudi u pomoravskim opstinama prizeljkuje jedan ovakav karton!
Neka je sa srecom, i vama i njima!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #62 poslato: 09-01-2010, 16:56:22 »


 Da,"Luna"...Oko 200 kutija je prikupljeno,a vise od polovine je odneto centru u Zajecaru...
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #63 poslato: 09-01-2010, 17:08:28 »

Da me niko pogresno ne razume,nemam protiv,neka ode kome treba,ali me dovodi do besa da neangazovanscu nasih Centara za Soz. i Crvenog Krsta pomoc preskoci nase krajeve i ode dalje! Da nam bar nije potrebna? :aq25:
Da je bilo da prvo proberu i pokupe za sebe,sigurno bi se prikljucili akciji.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #64 poslato: 10-01-2010, 10:48:38 »

Da me niko pogresno ne razume,nemam protiv,neka ode kome treba,ali me dovodi do besa da neangazovanscu nasih Centara za Soz. i Crvenog Krsta pomoc preskoci nase krajeve i ode dalje! Da nam bar nije potrebna? :aq25:
Da je bilo da prvo proberu i pokupe za sebe,sigurno bi se prikljucili akciji.

Pa da su pokazali interesovanje za pomoc koju smo prikupili,verovatno bi je i dobili,ne bi je nosili u Zajecar sigurno.Ljudi iz Centra za socijalni rad u Zajecaru,tj.gospodja Dr.Mira Andrijasevic,direktorka doticnog centra inace,nas je kontaktirala,rekla da im je ta pomoc preko potrebna,jer ima preko 140 deteta,i mi smo odneli u Zajecar.Zao nam je sto ovde niko za to nije imao sluha i pokazao interesovanje,mada su za nas sva deca ista,bez obzira sa kog kraja sveta dolaze i koje su rase,ali uvek smo spremni da pomognemo svima kojima je to potrebno i ko nam se javi...
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #65 poslato: 10-01-2010, 11:17:03 »

Meni je takodje nevazno ko treba pomoc,samo sam besna na nase,koji cini mi se,brinu prvenstveno o svojim potrebama a ne rade korektno posao zbog kog su tu gde jesu.
To jest,rade ga samo da ga "otaljavaju",da prime platu,bez emocija i daljeg intresovanja.

Obradovala sam se onomad jako kada sam mnostvo stvari odnela na "Stanicnu misiju" koja se iskljucivo bavi beskucnicima.
Po ovoj hladnoci,bila sam ispunjena time da makar malim delom mogu pomoci tim ljudima cija sudbina iz bilo kojih razloga moze sutra i nas zadesiti.
Od toga retko ko polazi.
Neobicno je dirljivo videti ljude svih profesija koji bez naknade pomazu tim nesrecnicima,dokrore koji dolaze a ih pregledaju i lece....
Gde je ta humanost kod nas (izuzev retkih kao sto ste vi),dali je moguce da vise nema saosecanja i da se sve gleda kroz novac?
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #66 poslato: 14-01-2010, 02:20:06 »

  
 Prijavljivanje za učešće na "Dečija Gitarijada"

  Konkurs za prijavljivanje bendova za učešće za manifestaciju "Dečija Gitarijada" koja će se odžati 20. 21. i 22. Avgusta 2010. godine u Jagodini (Srbija) biće otvoren od 20. Januara 2010. godine.

Pravo na prijave ima svaki autorski bend starosti od 7 do 18. godina.

 

Za detalje oko prijavljivanja saznaćete po otvaranju konkursa.

 


The competition to sign bands for participation in the event "Decija Gitarijada" which will be held on 20th 21. and 22 August 2010th in Jagodina (Serbia) will be open from 20 January 2010th year.
The right to apply a band every author from 7 to 18 year.

For details about registration will provide the opening contest.


                                                                                                                         Management Team

                                                                                                                            Decije Gitarijade



                                                                                      www.decijagitarijada.com
« Poslednja izmena: 15-01-2010, 16:55:58 od strane Decija Gitarijada »
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #67 poslato: 15-01-2010, 02:19:04 »

  
                                                LEB I SOL JAGODINA - DECIJA GITARIJADA - TV EMISIJA ATLAS, BS PRODUKCIJE

                                                                    http://www.youtube.com/watch?v=NXyfBbh6V9A



      
                                                                               www.decijagitarijada.com
« Poslednja izmena: 15-01-2010, 02:19:40 od strane Decija Gitarijada »
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #68 poslato: 17-01-2010, 17:29:13 »


      Poštovani,
 

      Dečija Gitarijada će u sredu, 20. januara 2010. godine, u 12 časova predati računar Osnovnoj školi „Vuk Karadzić“ u Glogovcu. Sredstva za kupovinu računara prikupljena su na humanitarnom koncertu grupe Leb i Sol i uz donaciju rent-a-cara „Apex“ iz Jagodine.

     
 

                                                                                                                                                                      S'postovanjem,
 

                                                                                                                                                         Menadzment Tim  Dečije Gitarijade



                                                                                     www.decijagitarijada.com
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"

Decija Gitarijada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 164
Одг: Dečija Gitarijada Jagodina - Srbija
« Odgovor #69 poslato: 20-01-2010, 23:26:13 »

 
Gospodin Dado Topic je od juce 20.01.2010.godine postao clan Programskog Saveta Decije Gitarijade b]/b]



                                                                                     www.decijagitarijada.com
« Poslednja izmena: 20-01-2010, 23:28:23 od strane Decija Gitarijada »
Sačuvana
"ZGAZI DROGU NAVUCI SE NA MUZIKU"
 

Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 22 upita.