Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Predsednik zemlje sam sebe nagradio  (Pročitano 4330 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Predsednik zemlje sam sebe nagradio
« poslato: 02-07-2007, 16:34:02 »

Predsednik Turkmenistana Gurbanaguli Berdimuhamedov nagradio je sebe predsedničkim lancem od masivnog zlata i dijamanata, koji se nosi oko vrata i izdao je novčiće sa svojim portretom povodom svog pedesetog rođendana, izvestili su državni mediji. Berdimuhamedov je, poput svog autokratskog prethodnika Saparmurata Nijazova, sebe odlikovao ordenom domovine za svoja "izvanredna postignuća" i zlatnom ogrlicom optočenom dijamantima na debelom zlatnom lancu, takođe, obrubljenom draguljima. Kao deo nagrade ovaj vođa je dobio još 20.000 američkih dolara i povećanje plate i penzije od 30 odsto (ne navodi se koliko je do sada zarađivao). Vlada je, takođe, izdala posebnu ediciju od 200 prigodnih zlatnika i srebrnjaka s Berdmuhamedovim likom. - Cilj svih mojih napora je da Turkmeni vode pristojan život, da ljudima ništa ne nedostaje, da su srećni - rekao je Berdimuhamedov na na svečanosti dodele priznanja. Za to vreme, prosečna plata u Turkmenistanu iznosi oko 90 dolara.
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Predsednik zemlje sam sebe nagradio
« Odgovor #1 poslato: 09-06-2008, 22:28:04 »

Ko nije za sebe nije ni za druge...  :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.