Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: BitDefender Internet Security 2011  (Pročitano 4887 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
BitDefender Internet Security 2011
« poslato: 31-10-2010, 10:25:27 »

Pre 3 godine sam koristio BDIS 2007 kupljen legalno i bio sam zadovoljan a kada mi je istekla licenca sam presao na NOD32.
Pre neki dan se setih njega jer je jedan od boljih AV programa sa Firewallom i ostalom full zastitom pa posaljem njihovoj laboratoriji poruku koliko bi me kostala nova licenca a oni odgovore samo da ubacim stari kljuc i imam najnoviju verziju 365 dana, i evo je vec 5 dana na mom laptopu  :xq011:



Neverovatno je da zauzima manje resursa od ESS-a ali pomalo usporava racunar i surfovanje internetom ali ako je dobra zastita to mi ne smeta  :xq006:
Ima integrisani AntiPhishing u svim browserima i odmah pri GOOGLE-ovanju pokaze koji sajt je rizican i koliko.
Ima mnogo podesavanja tako da ga mozete prilagoditi vasim potrebama.
Kod zvanicnog distributera za Srbiju cena mu je mozda i najkonkurentnija u odnosu na druge komercijalne zastite!

http://www.bitdefender.rs/site/cen-home.php


 
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: BitDefender Internet Security 2011
« Odgovor #1 poslato: 01-11-2010, 14:30:14 »

E pa posle 2 dana muka sa podesavanjima sada nema usporavanja niti potrosnje resursa, milina za surfovanje netom i rad na racunaru uz dobru zastitu!
BitDefender Internet Security 2011 - definitivno medju boljima ako ne i u vrhu kada je legalan!!!
http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/v2/

Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!
 

Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 21 upita.