Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Autobuska i zeleznicka stanica  (Pročitano 44419 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #60 poslato: 22-11-2010, 12:23:30 »

pa ja koliko sam video kad sam prosao, zasad samo jednu prostoriju rade..ona odmah pored cekaonice...

nista grandiozno se ne desava jos uvek ali desice se...i kazu "izvori" da ce stanica biti "drugog reda posle beogradske stanice" [sta god to znacilo] :] valjda po uredjenosti ili sta vec...
Sačuvana

zokiitalia

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 33
Одг: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #61 poslato: 26-11-2010, 13:37:49 »

autobuska karta  JA-BG je 760 din,sto nije malo. medjutim ima jedan prevoznik koji ima cak i svoje kiosce na stanici koji vozi za 520 din. mana mu je sto vozi samo u 6,15 ujutru sto mnogima odgovara  a povratak je oko 13, 30 iz BG ...ima jos nekoliko termina ali mene su interesovala ova dva...pitam one likove na stanici jer ima neki privatnik koji vozi za bg da moze malo da se ustedi a oni me ubedjivase da takav ne postoji , da oni nisu culi ,da ne znaju nista itd.
ujutru na stanici  na peronu ,gospodja sa blokcetom  mi kaze da oni , cini mi se  da se zovu the best travel trans  ili tako nesto voze za bg za 520 din.
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #62 poslato: 26-11-2010, 14:57:39 »

autobuska karta  JA-BG je 760 din,sto nije malo. medjutim ima jedan prevoznik koji ima cak i svoje kiosce na stanici koji vozi za 520 din. mana mu je sto vozi samo u 6,15 ujutru sto mnogima odgovara  a povratak je oko 13, 30 iz BG ...ima jos nekoliko termina ali mene su interesovala ova dva...pitam one likove na stanici jer ima neki privatnik koji vozi za bg da moze malo da se ustedi a oni me ubedjivase da takav ne postoji , da oni nisu culi ,da ne znaju nista itd.
ujutru na stanici  na peronu ,gospodja sa blokcetom  mi kaze da oni , cini mi se  da se zovu the best travel trans  ili tako nesto voze za bg za 520 din.

naravno da likovi na stanici nece da ti kazu ni za jedan drugi autobus sem za Eurolin. Prvoereno. I zato ih ja uvek pitam koji ima prvi sledeći a da nije Eurolin...i oni se smeju...degeni...

daj i te druge termine...
Sačuvana

ercha85

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 22
Одг: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #63 poslato: 26-11-2010, 19:09:18 »

autobuska karta  JA-BG je 760 din,sto nije malo. medjutim ima jedan prevoznik koji ima cak i svoje kiosce na stanici koji vozi za 520 din. mana mu je sto vozi samo u 6,15 ujutru sto mnogima odgovara  a povratak je oko 13, 30 iz BG ...ima jos nekoliko termina ali mene su interesovala ova dva...pitam one likove na stanici jer ima neki privatnik koji vozi za bg da moze malo da se ustedi a oni me ubedjivase da takav ne postoji , da oni nisu culi ,da ne znaju nista itd.
ujutru na stanici  na peronu ,gospodja sa blokcetom  mi kaze da oni , cini mi se  da se zovu the best travel trans  ili tako nesto voze za bg za 520 din.

naravno da likovi na stanici nece da ti kazu ni za jedan drugi autobus sem za Eurolin. Prvoereno. I zato ih ja uvek pitam koji ima prvi sledeći a da nije Eurolin...i oni se smeju...degeni...

daj i te druge termine...

Ali zato uvek mozes da pogledasan sajtu BAS-a, kada imaju busevi za BG... Pa posle eventualno samo da se raspitas za cenu na autobuskoj... :)))
Evo sajta: http://www.bas.rs/redvoznje.asp
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #64 poslato: 26-11-2010, 22:21:52 »

ako budu smeli da mi kazu cenu :} cini mi se po facama , kao da ce da dobiju otkaz ako kazu kad ce neki bas za BG a da nije Eurolin...uopste jedna nenormalna stanica :D
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #65 poslato: 11-12-2012, 13:50:05 »

E ovako najnovije informacije sa Železničke stanice iz Jagodine,

osim što je RED vožnje sada ažuriran za narednu godinu stvari stoje ovako:

- Čekaonica se kompletno renovira - radovi u toku
- Ulaz od strane Parka će od sada biti i izlazi se direktno na peron
- Ceo pristup stance biće ograđen
- Renovira se Krov, i pravi se nadstrešnica odmah kod Preona - biće prelepo

Sledeće godine se planira kompletna adaptacija cele zgrade i okoline (park)

uskoro slike šaljem kako napreduju radovi...

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #66 poslato: 11-12-2012, 22:20:19 »



Cool...nisam isao vozom od kako su ukinuli onaj fabricki, lepa ideja ali sta vredi kad imamo spore pruge - voz ide max 40 km/h...
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Odg: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #67 poslato: 12-12-2012, 07:46:26 »

ne znam kako su planirali taj ulaz i sto su ostavili smrdljivi wc u cekaonici...


Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #68 poslato: 14-12-2012, 15:40:28 »

WC nije u nadležnosti Železnice Srbije, to je druga služba koja radi i ako uopšte radi, železnica je samo odvojila objekte i pod zakup dalo drugim agencijama - znači oni nemaju veze sa tim


nego da se mi vratimo na ovu zadnju moju vest

evo slika kao što sam i obećao kako idu radovi














a evo projekta kako bi to izgledalo kada se kompletno sredi, uz napomenu da je ovo samo odprilike, izvođač ima mogućnosti da nešto promeni, redukuje itd...  ali odprilikie to je to













krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Odg: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #69 poslato: 24-01-2013, 09:49:46 »

a sta je ovo, kao neki paravani providni...de ce bre ovde da se ulazi?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Autobuska i zeleznicka stanica
« Odgovor #70 poslato: 24-01-2013, 10:00:53 »

pa tu iz parka...
 

Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 24 upita.