Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: disneyland  (Pročitano 55055 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: disneyland
« Odgovor #120 poslato: 25-10-2007, 15:37:15 »

Dok je bila demokratija,nikom nista nije smetalo! Sada nam smrdi deponija,ne valja nam Aqva park,smeta nam to sto imamo Zoo vrt,gde deca mogu da se prosetaju i uzivaju,ni fontana nam nije dobra( a,preko leta se decica tamo okupljaju i igraju oko nje,videla sam to,ne izmisljam),radijatori su i pre bili hladni(pa se niko nije zalio,svima bilo toplo)Djurdjevo brdo puno je cveca i uradjeno je extra,i to nam smeta,pauk u gradu(mi ne mozemo da se naviknemo na red i disciplinu)pa jbg,KAKAV SMO MI NAROD? KO NAMA MOZE DA UGODI?I to,najvise smrdi onima koji ne zive u Jagodini,vec preko bare(sto se umetnicki kaze).Ni ja ne zivim u Jag.ali cenim i postujem bilo kakav napredak. :aq20: :aq20: :aq20: Ne moze Jagodina da procveta odjednom! Niti sam stranacki opredeljena,niti sam rodjaka Palmi,ali stvarno nema smisla da nekog vredjamo ovde(majmun,gorila i td.)Bar se nesto vidi od kada je on dosao? Setite se kako je bilo pre 5 god!
Kako znas da se niko nije zalio? I ko ti kaze da se i sada ne zale ljudi?

A to sto diskutujemo na FORUMA...pa to je nase pravo.  PRAVO MISLJENJA I GOVORA!!

Jeste bilo lose, napredak je vidan ali se ne radi po prioritetima..to je ono sto mnoge muci.

A ko je od nas preko bare? Nisam znala...I sta sto ne zivim u JA..po nekome je to razlog da mi zatvara usta ili sta? TESKO MALO!! :aq11:

A sto se tice vredjanja po izgledu..nisam do sada ali ajde da kazem, kad si vec ti potegla to pitanje!
Da ga analiziram! Ono sto su priroda ili geni dali, da ne komentarisem. Na to ne moze da se utice.
Ali....mislim da daje vrlo LOS PRIMER svojom PREKOKILAZOM. Ostavlja utisak nezdravog coveka i verovatno vodi nezdrav zivot.
A nekadasnji sportista i covek koji stimulise sport u opstini! Nema veze!! :aq20: toliko o njegovom izgledu

Da dodam i da je mogao malo vise vremena da posveti svom intelektualnom razvoju! On nema osnovno znanje! Ako ne zna za Betovena, onda ne zna ni za Da Vincija..za Maje i Inke..Rimsko carstvo...staru Grcku...filozofe..covek POJMA NEMA...a smeje se obrazovanim ljudima! :aq25:



 
 
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: disneyland
« Odgovor #121 poslato: 26-10-2007, 10:34:11 »

Kao svaki primitivac koji se svog neznanja ne stidi vec svoje neznanje i primitivizam jos i NAMECE kao sasvim normalan tj. "narodski" obrazac ponasanja, drsko omalovazavajuci pritom sve obrazovanije i pametnije od njega  :aq16: Zapravo ima teske komplekse u odnosu na njih i svoje komplekse leci tako sto zaposljava skolovanije i obrazovanije od sebe i SVESNO ih mizerno placa. Time pokusava da im dokaze ko je zapravo jaci  :aq09:

Kad vec pomenu Tadica, on se bar NE SLIKA PORED KOMPJUTERA KOJI NE UME NI DA UKLJUCI NI DA KORISTI  :aq21:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: disneyland
« Odgovor #122 poslato: 26-10-2007, 13:02:40 »

Loremo, a taj izgled, to ti je NEW SERBIAN LOOK  :aq21: Formirao se negde devedesetih i vidis, jos opstaje.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #123 poslato: 26-10-2007, 14:39:01 »

Kao svaki primitivac koji se svog neznanja ne stidi vec svoje neznanje i primitivizam jos i NAMECE kao sasvim normalan tj. "narodski" obrazac ponasanja, drsko omalovazavajuci pritom sve obrazovanije i pametnije od njega  :aq16: Zapravo ima teske komplekse u odnosu na njih i svoje komplekse leci tako sto zaposljava skolovanije i obrazovanije od sebe i SVESNO ih mizerno placa. Time pokusava da im dokaze ko je zapravo jaci  :aq09:

Kad vec pomenu Tadica, on se bar NE SLIKA PORED KOMPJUTERA KOJI NE UME NI DA UKLJUCI NI DA KORISTI  :aq21:

pa iskreno 90% politicara ne ume da koristi kompjuter, pa ni tadic. vecina su manje - vise priuceni, te znajo manje ili vise, ali nikako da iskoriste puni potencijal. to jasno mozes i da vidis prvo na opsnovu zakona koej donose, jos uvek u glavama nemaju predstavu za sta i kako sve mogu racunari da se koriste
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: disneyland
« Odgovor #124 poslato: 26-10-2007, 19:13:44 »

Da nisi preterao zs sa tih 90%!? A poenta nije u neznanju vec u "sta ce mi, ja sam brzi od kompijutera"!

Dobro objasnjenje je dala Opajdara u gornjem postu.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #125 poslato: 26-10-2007, 19:48:19 »

Da nisi preterao zs sa tih 90%!? A poenta nije u neznanju vec u "sta ce mi, ja sam brzi od kompijutera"!

Dobro objasnjenje je dala Opajdara u gornjem postu.

nisam preterao, pogledaj nase zakone i one koji treba tek da se donesu
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: disneyland
« Odgovor #126 poslato: 27-10-2007, 08:00:10 »

E ajd vratite se na temu inace cu pobrisati sve postove na 7. strani jer nemaju veze sa temom
Sačuvana
Dark Eagle

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: disneyland
« Odgovor #127 poslato: 27-10-2007, 09:24:45 »

E ajd vratite se na temu inace cu pobrisati sve postove na 7. strani jer nemaju veze sa temom

Može - Neka svi pročitaju USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1215.0

Svi postovi koji se grubo rugaju gramatici srpskoga jezika, koji su nerazumljivi i koji na bilo koji način vređaju dostojanstvo korisnika foruma bez obzira na pol, veroispovest, političko opredeljenje i slično, bez ikakvih upozorenja i  obrazloženja biti brisani ili modifikovani kako bi bili u skladu sa pravilima korišćenja foruma

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: disneyland
« Odgovor #128 poslato: 27-10-2007, 12:58:23 »

Ma nije meni frka da obrisem, nego ajd jednu opomenu pa ako opet pocnu onda brisem sve sto treba da bude izbrisano
Sačuvana
Dark Eagle

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: disneyland
« Odgovor #129 poslato: 27-10-2007, 18:57:28 »

Ja se izvinjavam sto skrecem s' teme ali najlepse molim moderatora da mi objasni sta ovo znaci:

 "Svi postovi koji se grubo rugaju gramatici srpskoga jezika"

Hvala  :aq28:
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: disneyland
« Odgovor #130 poslato: 27-10-2007, 19:56:31 »

To je i mene interesovalo, ali nisam smela da pitam jer vidim da je inkvizicija u punom zaletu...
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: disneyland
« Odgovor #131 poslato: 27-10-2007, 20:43:06 »

Ja se izvinjavam sto skrecem s' teme ali najlepse molim moderatora da mi objasni sta ovo znaci:

 "Svi postovi koji se grubo rugaju gramatici srpskoga jezika"

Hvala  :aq28:

to znači da ćemo neke postove brisati kao i neke teme koje su nejasne gramatički

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: disneyland
« Odgovor #132 poslato: 28-10-2007, 09:02:23 »

A to su?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: disneyland
« Odgovor #133 poslato: 28-10-2007, 10:12:56 »

pa kad se krene sa brisanjem videćeš i sama

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: disneyland
« Odgovor #134 poslato: 28-10-2007, 10:38:57 »

Pa ko ce to da radi? Da nemas nameru da uposlis nekog nastavnika ili profesora srpskog? :aq15:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: disneyland
« Odgovor #135 poslato: 28-10-2007, 11:14:05 »

Tipujem da Autentik sebe smatra dovoljno gramaticki potkovanim da obavi tu misiju  :aq18:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #136 poslato: 28-10-2007, 17:22:59 »

ima na forumu dovoljno nepismenih, slobodno procesljajte postove videcete cega sve ovde nema. ipak odredjena granica mora da se postavi
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: disneyland
« Odgovor #137 poslato: 25-11-2007, 14:48:21 »

Posto zivim u blizini poznat mi je slucaj jedne takve investicije.Godinama su vec u minusu a da se njima isplatila otvarali bi oni na jos par mesta u Francuskoj pa mozda i dalje.Ali posto je takvo vreme doslo da se godinama pisu gubici verovatno traze nekog kome bi uvalili amortizovano i  sve ono sto im se vise ne isplati.A dobro dodje i % od necega od cega odavno nema profita u Franc.a kod nas ide sve i sve je isplativo.
Drzimo se mi ljudi naseg vasara pa pokusajmo da napravimo nesto slicno kao u München-u.(Oktobarski fest) na nekoj vecoj lokaciji po kojem bi postali poznati ne samo u Srbiji vec i dalje.
Imamo Jagodinsku pivaru,Navipov podrum i poznatu "J.ruzicu" Juhor i jos puno firmi koji bi mogli biti sponzori slicnih satora a i ostalih pratecih objekata. Uz takav promotivni vasar gde trose oni koji imaju pare se uvek moze dodati i za decu kako bi i oni imali svoj kutak za uzivanje.
Sve to treba da traje 2-3 nedelje max.1-2 meseca a ne da se u nesto investiraju milioni sto preko citave godine donese koliko i takav jedan "vasar, sajam ili nesto tome slicno.
Ne znam mozda gresim...
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: disneyland
« Odgovor #138 poslato: 25-11-2007, 15:01:11 »

Gospodine svaka vam na mestu.
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: disneyland
« Odgovor #139 poslato: 25-11-2007, 15:24:10 »

Hvala,zelim samo skrenut paznju na nesto sto mi je poznato a nebih zeleo da ispastamo kroz pogresne investicije.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 20 upita.