Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ko me ter`o?!!!  (Pročitano 61906 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #160 poslato: 03-02-2010, 13:05:50 »

Divljaci !
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #161 poslato: 03-02-2010, 13:12:14 »

Ma, nije ga covek osamario,bre, samo ga blago pomilovao po glavi!!!
Lažu, bre, ovi iz "Kurira" čim zinu!!!  :xq009:



 
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #162 poslato: 04-02-2010, 11:31:39 »

Kako li onda izgleda kad bije?  :xq003:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #163 poslato: 06-02-2010, 01:02:58 »

Sirovinčina, šta reći ! A posle glumi neko ludilo pred kamerama i izvinjava mu se, prodaje finoću !

A ovi iz Kurira se posle primili ko saučešće na taj Mrkin gest i odustali od krivične prijave. Naivni su ko francuska sobarica. Vuk dlaku menja ali ćud nikako.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #164 poslato: 07-02-2010, 14:12:29 »

Hahahahaa, ovo je biser!!!
Text je stariji, ja prvi put ovo citam, ali kako vidim za ovih par godina se nista nije promenilo,osim sto je V.Ilic tada bio ministar pa mu je ovakva izjava i prilicila.

Ekonomija, Zabava | 10. oktobar 2007.
KO JE SILOVAO OVCE VELJE  VLICA ?

        
ČAČAK - Ministar Velimir Ilić, komentarišući uvrede koje je uputio sekretarici ministra Dragana Đilasa, ponovo je optužio dopisnika „Večernjih novosti” Vladimira Ilića da mu je silovao ovce na imanju u Kačulicama kod Čačka (!?!).

Vladimir Ilić, koga su prošle nedelje napali Veljini telohranitelji, odbija da komentariše ove bizarne optužbe.

- Ne želim da komentarišem takve stvari! - kratko nam je rekao Ilić. Urednik nedeljnika „Čačanske novine” Stojan Marković, koji je u nekoliko navrata izveštavao o gradnji Veljine kardiovaskularne klinike u Kačulicama, kaže da je veoma teško dati ozbiljan odgovor na izjavu ministra Ilića.

- Uz izvinjenje vašim čitaocima, reći ću ovo ministrovim jezikom, da bi me i on razumeo. I meni je pun k. ministra koji je pre nego što je postao vlast krpio radijatore i vozio razdrndanog „jugića „, a onda se naglo obogatio od kada je postao neki k. u politici i sada je vajni magistar i stručnjak opšte prakse od železnice do kardiovaskularne klinike.

Pri tome umišlja da narod koji ga plaća nema pravo da pita odakle mu pare za višemilionsku investiciju divlje gradnje u Kačulicama. Kada je ljubavni život njegovih ovaca u pitanju, ne znam odakle mu razlog za ljubomoru kad mu već tih petnaestak dviski, kako sam kaže, donosi godišnji prihod od 20.000 evra.

Zar je važno da li ih mrče domaćin ili nepozvani gost?! - šeretski objašnjava Marković.

Ministar Velimir Ilić juče nije hteo da odgovara na komentar kolege Markovića. Ilić nam je samo poručio da je sve to za njega „završena priča”.

Autor: G. P.

Izvor: Press, 09.10.2007;
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #165 poslato: 10-04-2010, 07:29:00 »

Ponovo drama na beogradskim ulicama!!!
Mali se malo opasao eksplozivom i "igrao igrice", imao arsenal otužja kao u američkoj pucačini!!!  :xq007:

 :aq16: :aq16: :aq16:

Izvor RTS

Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #166 poslato: 14-04-2010, 23:30:40 »

Taman sam, bre, pošla lepo k'o čovek, da spavam i tera me đavo da pogledam vesti!!!

Navijač Crvene zvezde (21 godina) pogođen metkom u stomak u tuči na Marakani, tokom utakmice!! 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=14&nav_id=424470


Neki monstrum odsek'o psu sve četiri šape!!!
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=14&nav_id=424474

ZAR SE SA PIŠTOLJEM IDE NA UTAKMICU?!!!
PROBLEM PASA LUTALICA SE REŠAVA IŽIVLJAVANJEM NAD ŽIVOTINJOM?!!!




Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #167 poslato: 15-04-2010, 10:03:46 »

Ne izlazi mi ta slika iz glave uopšte!   :xq007:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #168 poslato: 15-04-2010, 10:06:47 »

ma to stoka bre... sve u zatvor do jednog... nema taj gram savesti... to je neka poremećena osoba uradila

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #169 poslato: 15-04-2010, 10:14:28 »

Ne, ne, nije to stoka.
Stoka je zbirni izraz za životinje koje su nam od koristi. Ovo je monstrum neki u ljudskom obliku. Verovatno postoji i teži neki izraz, ja ga ne znam.
Sačuvana

Sone

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 4078
  • te noci kad me stignu putevi
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #170 poslato: 15-04-2010, 17:16:15 »

ja bi tog isto ovako posaekao i noge i ruk,pa da vidi GOVEDO kako to izgleda,nemog da verujem kakvi ljudi postoje.bruka
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #171 poslato: 24-05-2010, 19:32:25 »

KATASTROFA!!!


Najmlađi registrovani narkoman u Srbiji ima 11 godina!

Najmladji registrovani zavisnik od droga u Srbiji je dečak koji još nije napunio 12 godina, saopštila je danas beogradska bolnica "Rus medik", specijalizovana za lečenje svih bolesti zavisnosti, koja do 1. juna sprovodi besplatno testiranje na opojne droge.

"Sve činjenice nažalost ukazuju na to da se približavamo epidemiji narkomanije i da se starosna granica zavisnika spušta sve niže i niže zbog čega hitno mora da reaguje ceo društveni sistem", rekao je direktor te bolnice, dr Milenko Savić.

Najmladji zvanično registrovani narkoman u Srbiji, prema rečima dr Savića, otkriven je prilikom testiranja na opojne droge koju bolnica "Rus medik" organizuje besplatno za sve zainteresovane, u okviru preventivne akcije pod sloganom "Vrati sebi život". 

Inicijali dečaka i identitet njegovih roditelja nisu saopšteni zbog lekarske etike i okolnosti koje bi mogle još više da naškode detetu i njegovoj porodici.

U saopštenju "Rus medika" se navodi da su i dva sveštena lica koja ne žive u Srbiji već u inostranstvu, bili pacijenti te klinike zbog "skidanja" sa nedozvoljenih supstanci. Besplatno testiranje pod rukovodstvom prof. dr Miodraga Blagojevića, prof. dr Tomislava Tomića i dr Milenka Savića trajaće do 1. juna, a detaljni rezultati obimnog istraživanja biće javnosti saopšteni 9. juna.

http://srbijanet.rs/vesti/drustvo/54336-najmladji-registrovani-narkoman-u-srbiji-ima-11-godina.html
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #172 poslato: 09-06-2010, 18:57:10 »

KOJA SMO MI BANANA DRŽAVA,  **BO TE!!!   :aq16: :aq16: :aq16:

U SAOBRAĆAJNOM INCIDENTU KORIŠĆENO VATRENO ORUŽJE!

PRIBREDNIK PECONI!!!

U GRADU KOD MERKATORA!

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=09&nav_id=437645

odo' u šetnju, ko li me ter'o da palim televozor?!  :xq003:

Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #173 poslato: 15-06-2010, 14:59:59 »

Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #174 poslato: 01-07-2010, 07:56:34 »

Rekosmo li na nekoj temi da su ginekolozi stoka?!! Da je sreća da su samo oni!!!
Svaki put pomislim da ništa ne može više da me šokira ...


 Trovali decu citostaticima zbog provizije

- Zasad se sumnja da je 20 pacijenata, među kojima ima dece, dobijalo neadekvatnu terapiju. Polovina je dobijala duple ili trostruke doze citostatika, a drugoj polovini su davani lekovi, iako za tim nije bilo potrebe. Proveravamo da li je neko od pacijenata umro zbog neadekvatne terapije - kaže izvor „Blica”.
« Poslednja izmena: 01-07-2010, 07:58:21 od strane Svilena »
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #175 poslato: 02-07-2010, 00:06:07 »

Ovo je više nego frapantno i odvratno.

Poznajem porodicu koja leči dete staro šest godina od malignog tumora na mozgu. Katastrofa je kroz šta prolazi porodica od strane lekara. Strahota!
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #176 poslato: 02-07-2010, 09:42:21 »



Dokle više, brate mili ?!
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #177 poslato: 02-07-2010, 09:48:05 »

Brat mili kaže: Ne mogu da snosim odgovornost za pojedinačne propuste.

Ne budi desktruktivna i usmerena na to da se poremeti stabilnost Vlade, treba prvo utvrditi istinu i kazniti odgovorne.   :xq007:
Tako on rek'o, nisam ja  :aq18:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #178 poslato: 02-07-2010, 10:23:11 »

"Aman bre!", što bi rekao Bogdan Diklić u Karauli! Pa, aman! Šta još treba da se desi? Da se sruše do temelja, same od sebe, sve bolnice i domovi zdravlja u Srbiji taj ne bi ni  trepnuo. Ne bi ni trepnuo bre!
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #179 poslato: 03-07-2010, 07:17:03 »

Nisam odgovoran za svaku gluposti
Ministar Milosavljević napominje da neće dati ostavku jer „ne može da bude odgovoran za sve što se dešava u zdravstvu”.
- Što me ne smene u Skupštini? Neka pokrenu zahtev za moju smenu. Ne može ministar zdravlja da bude odgovoran za svaku pojedinačnu glupost - kaže ministar za „Blic”.



 :aq09:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 25 upita.